PRIVĀTUMA POLITIKA

Personas datu apstrādes pārzinis ir Ingrida Bridal kāzu salons,  kas darbojas pēc adreses Bruņinieku ielā 35, Rīgā, LV-1001, tālrunis +371 29637110, e-pasts [email protected], mājaslapa www.ingridabridal.lv, kas Latvijā operē kā zīmols Ingrida Bridal. Mums ir svarīgi rūpēties par klientu datu drošību un saglabāt uzticamību, tāpēc esam izstrādājuši sekojošus privātuma politikas noteikumus, kas paskaidro Ingrida Bridal darbības modeli attiecībā uz informāciju, ko mēs ievācam no klientiem un ko klienti mums sniedz. Privātuma politika (turpmāk tekstā – “Politika”) sniedz informāciju par to, kā Ingrida Bridal ievāc, apstrādā, glabā, kopīgo, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, tādējādi nodrošinot, ka Klienta personas dati tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un Klientam pārredzamā veidā. Politika attiecināma uz Klienta personas datiem, jebkuru fiziskas personas datu apstrādi un Klientam sniegto pakalpojumu. Ja Ingrida Bridal atjauninās šo politiku, visas veiktās izmaiņas tiks publicētas zīmola mājaslapā www.ingridabridal.lv, sadaļā “Privātuma politika”. Klientu personas dati tiek ievākti tikai tiešsaistes jautājumu formas aizpildīšanas, kā arī individuālo konsultāciju rezervēšanas un pasūtījumu veikšanas brīdī, tādējādi nodrošinot sekmīgu pieteiktā pakalpojuma vai pieprasītās informācijas piegādi.

KĀ UN KĀDUS PERSONAS DATUS APSTRĀDĀ INGRIDA BRIDAL?

Ingrida Bridal ir tiesīgi apstrādāt sekojošus personas datus: vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese un plānotais kāzu datums, kas tiek ievākti tiešsaistes jautājumu anketas aizpildīšanas un/vai individuālo konsultāciju pieteikšanas brīdī.

KĀDAM NOLŪKAM TIEK IZMANTOTI IEGŪTIE PERSONAS DATI?

Klientu personas dati ļauj Ingrida Bridal sazināties ar klientu personīgi saistībā ar tiešsaistē uzdotajiem jautājumiem un individuālo konsultāciju pieteikumiem, tādējādi nodrošinot to, lai atbildes tiktu sniegtas maksimāli operatīvi un individuālās konsultācijas tiktu rezervētas abām pusēm piemērotākajā laikā.

KĀDĀ INFORMĀCIJĀ INGRIDA BRIDAL DALĀS AR TREŠAJĀM PUSĒM?

Ingrida Bridal nepieprasa un neievāc klientu kredītkaršu un debetkaršu datus, kā arī nedalās ar jebkādu citu klientu sniegto informāciju ar trešajām pusēm. Mēs nepārbaudām mājas lapas lietotāju identitāti un nenesam atbildību par zaudējumiem, kas gūti citu personu rīcības rezultātā, kad klientu dati tiek izmantoti ļaunprātīgiem vai citādi nesaskaņotiem nolūkiem, izņemot situācijas, kad šādi procesi notiek tehnisku Ingrida Bridal mājas lapas kļūdu gadījumā. Iepazīstoties ar šo informāciju, Jūs sniedzat savu piekrišanu nekavējoties mūs informēt par jebkurām citu personu veiktām darbībām Ingrida Bridal tiešsaistes platformā, izmantojot Jūsu datus.

SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS NOTEIKUMI

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet, Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas mājaslapas funkcijas.

Ingrida Bridal izmanto Google Analytics mājas lapas analizēšanas funkciju, ko nodrošina uzņēmums Google Inc. Google Anaytics izmanto sīkdatnes, un iegūtā informācija tiek pārsūtīta un uzglabāta Google serveros Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV). Ja mājas lapa anonimizē IP adreses, Jūsu Google IP adrese tiks saīsināta kādā ES dalībvalstī vai citā Eiropas ekonomiskās zonas valstī, pirms tā tiks pārsūtīta uz ASV. Tikai ārkārtas situācijās Jūsu pilnā IP adrese tiks pārsūtīta uz Google serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs un saīsināta tur. Google izmanto šo informāciju, lai novērtētu Jūsu vietnes lietošanas paradumus, tīmekļa vietņu operatoru darbības pārskatu apkopošanu un citus pakalpojumus, kas saistīti ar vietņu aktivitātēm un interneta izmantošanu. Google nepiesaista Jūsu IP adresi ar citiem Google rīcībā esošajiem datiem. Izmantojot Ingrida Bridal mājas lapu, Jūs dodat piekrišanu Google datu apstrādei tādā veidā un tādiem mērķiem, kā izklāstīts iepriekš. Jūs varat arī neļaut Google apkopot un apstrādāt šo informāciju (tostarp Jūsu IP adresi), lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas spraudni: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

TOP