VAKARKLEITAS NO INGRIDA BRIDAL KOLEKCIJĀM

Vakarkleitas Ingrida Bridal kolekcijās veidotas, uzsverot klasiskas elegances un modernu risinājumu apvienojuma īpašo šarmu. Kāzu salons piedāvā dažādus stilus, siluetus un krāsu salikumus, lai padarītu īpašus svētkus vēl skaistākus.

ATĻAUJIES IZTĒLOTIES VAKARKLEITAS NIANSES!

Vakarkleitas meklējumi var būt arī aizraujošs piedzīvojums. Pat, ja neesat droša, ko meklējat. Dažādo stilu tērpi mūsu salonā atbildīs katrs sava veida notikumam. Tie varētu būt piemēroti arī līgavām, kas ir oriģinālas kāzu kleitas meklējumos.
Ingrida Bridal zīmola kolekciju dizainos iespējams veikt izmaiņas detaļās atbilstoši klientes vēlmēm. Mainīt var visu, sākot ar krāsu toņiem un mežģīnes rakstu. Iespējams izvēlēties citu piedurkņu garumu un kleitas kakla izgriezumu. Kombinēt viena modeļa korseti ar cita modeļa svārku daļu. Tāpat – iespējams uzšūt vakarkleitas stilam pieskaņotus cimdus, jaciņu vai žaketi. Cimdu garumu iespējams pieskaņot kleitai un valkātājas vēlmēm.
Dizainere konsultāciju laikā piedāvās piemērus no pieredzes, kas palīdzēs saprast, ko meklējat. Taču vispirms iesakām pielaikot dažādu siluetu vakarkleitas, lai piemeklētu to, kas vislabāk piestāv.
Viena no nozīmīgākajām izvēlē mēdz būt tērpa krāsa. Ja vēlaties īpašu toni, lūdzam, pirms apmeklējuma sagatavot krāsas paraugu. Savukārt, dažāda veida mežģīņu paraugi būs pieejami salonā. Ja izlemsiet mainīt mežģīņu izšuvumu, varēsiet uzreiz to izvēlēties.

NO KONSULTĀCIJAS LĪDZ VAKARKLEITAS UZVILKŠANAI

Ja vēlaties unikālu tērpu, kas šūts tieši jums – piedāvājam vakarkleitas izstrādi, sākot ar skici. Iespējams gan īstenot senu sapni, gan ļauties piedzīvojumam, veidojot ko jaunu.
Individuāla dizaina vakarkleitas šūšana sākas ar bezmaksas dizaineres konsultāciju. Tās laikā vienosieties par vēlamo dizainu, audumiem, krāsu un detaļām. Salonā uz vietas ir iespējams aplūkot mežģīņu un Swarovski izšuvumu paraugus. Veidojot skici, var maksimāli tuvu īstenot jūsu iecerēto dizainu. Taču ir vēlams, pielaikojot izvēlētā silueta kleitas, skicē veikt korekcijas, kas veidos tērpu atbilstošu tieši jums.
Ja vēlēsieties papildus pasūtīt cimdus, bolero vai žaketi, tos būs iespējams stila ziņā pieskaņot vakarkleitai.
Vakarleitas šūšanas procesā, pirmajā pielaikošanā, vispirms tiks veiktas korekcijas pamata dizainā. Šis būs mirklis, kad vēl varēsiet mainīt sākotnējo ieceri, konsultējoties ar dizaineri. Pēc tam labot iespējams tikai nianses.
Līgavas māsām iespējams pasūtīt viena stila un krāsas vakarkleitas.

TOP