Vakarkleita – universāla un eleganta izvēle katrai gaumei

Vakarkleitas kāzām un citiem izmeklēti svinīgiem brīžiem

vakarkleitas kāzāmVakarkleitas kāzām vienlīdz labi iederas kā greznās svinībās pilīs un muižās, tā arī nelielās viesībās pie dabas vai kaut kur ārzemēs. Tās tūlītēji izstaro pārliecinošu eleganci un grāciju, tomēr nekādā ziņā nekonkurē ar līgavas kleitas krāšņumu. Turklāt plašais vakarkleitu dizaina sortiments sniedz iespēju atrast piemērotāko modeli ikvienai gaumei. Gan smalka auguma dāmas, gan plus size izmēru īpašnieces bez raizēm var piemeklēt visideālāko opciju ieplānotajiem svētkiem. Savukārt pieejamais cenu diapazons ļauj iedvesmoties no simtiem un pat tūkstošiem dažādu valdzinošu tērpu.

Vai piekritīsiet, ka vakarkleita ir viens no tiem nedaudzajiem garderobes elementiem, kas nekad neiziet no modes? Laikam ejot, mainās aktuālās tendences, taču kleitas galvenais uzdevums paliek nemainīgs. Arī šodien tā grezno visu vecumu sievietes, kas pošas kādam svinīgam notikumam. Saviesīgas pieņemšanas, balles un citas formālas svinības ir tikai dažas no ierastākajām vakarkleitas iznāciena reizēm. Taču par pašu populārāko noteikti var uzskatīt kāzu ceremonijas. Vakarkleitas kāzām patiešām ir spējušas apburt visos laikos.

Vakarkleitas līgavām kā alternatīva tradicionālajām kāzu kleitām

Lielākā daļa līgavu savā kāzu dienā nenoliedzami pieturas vakarkleitas kāzāmpie pārbaudītām vērtībām un tērpjas baltā. Taču mūsdienās aizvien vairāk topošo sievu lemju par labu arī citiem ne tik tradicionāliem risinājumiem. Šādos gadījumos dažādas vakarkleitas kāzām ir lieliska izvēle. Tās izskatās krāšņi un pamanāmi, turklāt arī lieliski pilda savu lomu, kļūstot par oriģinālu svinību sastāvdaļu. Pēdējo gadu laikā iecienītākās ir sievišķīgas vakarkleitas maigos pasteļtoņos vai tieši otrādi – piesātināti košās krāsās. Tās ir pieejamas visdažādākajos piegriezumos un audumu variācijās, ļaujot vaļu līgavas fantāzijai.

Zaigojoši kristālu rotājumi, bārkstis, rišas, mežģīņu aplikācijas, šifona virsslāņi un citas dekorācijas ir tikai daži no pieejamiem variantiem. Arī vakarkleitas kāzām ar pagarinātu šlepi vai 3D elementiem vairs nav nekāds retums. Tāpat itin viegli tām iespējams pieskaņot arī apavus, galvas rotas un citus aksesuārus, lai koptēlam piešķirtu gaumīgu pabeigtību. Ļaujies romantiskai A-silueta kleitai, tērpies graciozā trompetes silueta modelī vai izvēlies majestātisku balles tipa variantu. Un tu būsi savu svinību karaliene!

Modē arī vakarkleitas līgavas māsām un kāzu viešņām

vakarkleitas kāzāmLīdz ar kāzu sezonas atnākšanu tikpat aktuālas kļūst liriskas vakarkleitas līgavas māsām un svinību viešņām. Arī šajā gadījumā veikalu un salonu sniegtās izvēlēs iespējas ir teju neierobežotas. Vienīgais, kas jāņem vērā, ir fakts, ka vakarkleitas kāzām var būt jebkurā krāsā, izņemot balto. Šis tonis jau ierasti tiek pietaupīts līgavas iznācienam. Taču tas nenozīmē, ka spilgtākam efektam nevarētu eksperimentēt ar dažādām baltās un tai kontrastējošu krāsu kombinācijām.

Tās ir sevišķi iecienītas saulainajā vasaras sezonā, jo padara koptēlu vieglu un gaisīgu. 2017. gadā modē ir nākuši arī krāšņi metāliskie toņi, kas mirdz un laistās kā saules gaismā, tā vakara uguņu staros. Vēl kāda aktuāla vakarkleitu tendence ir caurspīdīgu audumu ielaidumi muguras un dekoltē zonā, kā arī piedurknēs. Tie valkātājai piešķir papildus šarmu un valdzinošas noslēpumainības devu. Visbeidzot, tām kāzu viešņām, kas novērtē modernu izsmalcinātību, patiks šobrīd tik populārie maksi svārku un īso topu salikumi. Perfekta izvēle gan vasarā, gan citos gada mēnešos.