TERMINI

Interneta mājas lapa www.ingridabridal.lv (turpmāk tekstā – Mājas lapa).
2. Apmeklētājs – fiziska vai juridiska persona, kura internetā apmeklē Mājas lapu (www.ingridabridal.lv)

PRIVĀTUMS – KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

Jūsu privātums (drošība) mums ir ļoti svarīgs. Lai labāk izprastu, kāda ir Jūsu drošība Mājas lapā, mēs izskaidrosim informācijas apkopošanu un izmantošanu. Jebkura iegūtā informācija Apmeklētājiem netiks izpausta un tā vērtējama kā konfidenciāla, tā netiks pārdota vai citādi izmantota, lai kaitētu.

APMEKLĒTĀJIEM

Mājas lapas Apmeklētāji ir tiesīgi bez ierobežojuma un bez reģistrācijas datu ievadīšanas apmeklēt Mājas lapā esošās sadaļas un iepazīties ar informatīvo materiālu.
Apmeklējot šo Mājas lapu Jūsu privātums nav apdraudēts.

INTELEKTUĀLĀ ĪPAŠUMA TIESĪBAS UN IEROBEŽOTA LIETOŠANA

Viss saturs, kas iekļauts šajā vietnē, tāds kā teksts, grafiki, logotipi, pogu ikonas, attēli, audio klipi un programmatūra ir brenda Ingrda Bridal vai tā satura piegādātāju īpašums, un tiek aizsargāts ar Latvijas tiesību aktiem un starptautiskiem tiesību aktiem par autortiesībām. Jebkādu šīs vietnes materiālu neatļauta izmantošana vai izplatīšana var pārkāpt autortiesības, preču zīmju un/vai citus tiesību aktus un ir pakļauta civilām, kā arī kriminālām sankcijām.

Vietni vai kādu šīs vietnes daļu nevar atveidot, dublēt, kopēt, pārdot, tālākpārdot vai citādi ekspluatēt jebkādai komerciālai izmantošanai..

PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

Apmeklējot Mājas lapu, tās Apmeklētājs piekrīt Konfidencialitātes politikai un Mājas lapas lietošanas noteikumiem. Tiek uzskatīts, ka Apmeklētājs ar tiem ir iepazinies un akceptē.
Pārtrauciet lietot Mājas lapu, ja Jums ir pretenzijas pret Konfidencialitātes politikas un/vai Mājas lapas Lietošanas noteikumiem, nav pieņemams to saturs, atsauce(-es) par autortiesībām.

TOP