Kāzu modes šovs

Par aktuālāko kāzu modes pasaulē šosezon

Kāzu modes šovs kā krāšņa jaunāko tendenču parāde

kāzu modes šovsGadu no gada kāzu modes šovs visdažādākajās tā variācijās turpina saglabāt savu aktualitāti. Visā pasaulē pavasara sezonā tiek organizēti neskaitāmi pasākumi, kas demonstrē jaunākās tendences. Tie ir grandiozāki viens par otru un pulcē virkni modes entuziastu un citu interesentu. Arī Latvija šajā ziņā nav izņēmums. Vēl pavisam nesen, proti, aprīļa vidū pie mums norisinājās līgavu modei veltīts notikums. Līgavām.lv vērienīgais kāzu modes šovs jau ierasti aicināja iepazīties ar pašmāju modes zīmolu jaunāko piedāvājumu. Un šogad līdzās citu dizaineru veikumam modes skates apmeklētāji varēja novērtēt arī Ingrida Bridal jaunāko kolekciju. Spilgti iznācieni, pasakas cienīgas dekorācijas, lieliska atmosfēra un izmeklēta kompānija. Tie ir tikai daži no krāšņo modes šovu raksturojošiem elementiem, ko aizrautīgi baudīja tā apmeklētājas. Topošās līgavas nepagurušas steidza izvēlēties īsto tērpu savām sapņu svinībām. Un burvīgu variantu šajā pārdomāti organizētajā pasākumā patiesi netrūka. Kāzu kleitas un vakarkleitas katrai gaumei pavasarīgās noskaņās un perfektā izpildījumā. Kā lai nesajūsminās, to vēlreiz atceroties?!

Jūsu uzmanībai – jaunā Ingrida Bridal kolekcija

Kāzu modes šovs bija pirmais pasākums, kurā jaunās Ingrida Bridal kāzukāzu modes šovs kleitas tika prezentētais plašākai publikai. 2018. gada “Inspiration” kolekcijas modeļu galvenie vienojošie elementi ir grezni, ar rokām darinātu mežģīņu izšuvumi. Tāpat dominē smalki pērlīšu, fliteru un kristālu rotājumi un dekoratīvas ziedu aplikācijas. Aktuāli ir arī izteikti kupli svārki, pagarinātas šlepes, divtoņu salikumi un puscaurspīdīgi auduma elementi. Kā arī paaugstinātas apkakles, plecus atsedzošas piedurknes, stilizēti apmetņi, padziļināti dekoltē izgriezumi un korsetes. Līdzās klasiski baltas krāsas tērpiem pārstāvētas ir arī izmeklētas bēšo, maigi rozā un miesas krāsas toņu kleitas. Bet kā galvenie materiāli dominē matētā samta satīns, gaisīgs tills un zīda tills, šifons, kā arī japāņu organza un trīs dažādu struktūru mežģīnes. Jaunā kolekcija ir radīta līgavām, kuras vēlas izcelt savu individuālo stilu. Par meistarīgu tērpu demonstrēšanu uz mēles šajā vakarā rūpējās lieliskās modeles. Kā arī sabiedrībā zināmas dāmas. Un kas gan būtu kāzu modes šovs bez kleitām pieskaņotiem muzikālajiem priekšnesumiem?!

Izmeklēta līgavu mode pavasarīgā gaisotnē

kāzu modes šovsBet ar ko tad kāzu modes šovs atšķiras no citām sezonālajām modes skatēm? Un kāpēc jāorganizē atsevišķs pasākums, ja visas jaunākās tendences var paradīt vienuviet? Pirmkārt, atšķirīgs ir modes skates koncepts. Modes nedēļu tērpu parādē parasti varam redzēt teju visu no “augstās modes” līdz “gatavs valkāšanai” kolekcijām. Savukārt kāzu modes šovs ir veltīts tieši topošo līgavu un kāzu viešņu kleitu un vakarkleitu zīmoliem. Līdz ar to arī pasākuma telpu iekārtojums, dekorācijas un izklaides aktivitātes ir pielāgotas kāzu tematikai. Interjerā viscaur dominē ziedu elementi un gaišo toņu akcenti, kas tūlītēji uzbur kāzu svinību noskaņu. Protams, arī kāzu modes šova publika ir krietni vien fokusētāka. Visaktuālākais šāds pasākums ir topošajām līgavām, kuras ir savas ideālās kāzu kleitas meklējumos. Un kur gan vēl šo kleitu meklēt, ja ne modes skatē, kur tiek pārstāvēti tik dažādi zīmoli? Ne velti Līgavām.lv kāzu modes šovs ir notikums, ko jau laikus atzīmēt savos kalendāros. Uz tikšanos nākamgad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *