Netradicionālas kāzu kleitas

Vēlies vairak kā vienu kāzu kleitu?

Netradicionālas kāzu kleitas

Arvien biežāk līgavas izvēlas netradicionālas kāzu kleitas. No vienas puses – ir daudz dažādu priekšstatu par kāzām, par līgavas kleitu, par kāzu aksesuāriem. Un, ja godīgi, priekšstati un tradīcijas nosaka pat krāsu izvēli. Tomēr – no otras puses – līgavas vienmēr bijušas drosmīgas ieviest izmaiņas esošajā kārtībā. Bija laiks, kad kāzu kleitas nebūt nebija baltas un laiks, kad mežģīnes ne tuvu netika uzskatītas par līgavu modes neatņemamu daļu. Laiki mainās, un arī iespējas līdzi tiem.

Ne reizi vien Ingrida Bridal salonā ienākusi līgava ar lūgumu piemeklēt kāzu kleitu, kuru būtu iespējams šūt tā, lai pirms kāzu svinību vakara varētu izskatā kaut ko pamainīt. Atbilde nav tik sarežģīta, kā sākumā varētu šķist. Patreiz līgavas arvien biežāk izvēlas netradicionālas kāzu kleitas, kuras patīkami pārsteigtu ne tikai viņas, bet arī viesus.

No princeses kleitas līdz mini

Netradicionālas kāzu kleitasPrinceses tipa jeb A-silueta kāzu kleita ir viens no tiem tērpu stiliem, ko visai grūti iedomāties apvienotu ar mini. Šķiet, ka kleitas jau idejiski ir pārāk atšķirīgas, taču mums ir izdevies pierādīt pretējo.

Netradicionala kāzu kleita ietver sevī divas – vienu īsu, pieguļošu, otru ar brīvi krītošu. Svārku daļu, ko veido vairākas kārtas auduma, taču būtībā kāzu kleita ir tikai viena – ar noņemamu garo svārku daļu. Princeses tipa kleitu siluets ir ļoti piemērots, lai apslēptu teju jebkuru “otro” kāzu kleitu. Tās var būt pat šķietami neordinārās līgavu bikses, kas iekļaujas tajā, kas tiek dēvēts arī par jauno kāzu garderobi.

Gaumīgas ekstravagances nekad nav par daudz

Ekstravagantākām līgavām patīk lielāka uzdrošināšanās un Netradicionālas kāzu kleitasviņas pavisam noteikti meklē tērpus, kas atspoguļotu viņu iekšējo dinamiku – kā saka – uzšķiltu dzirksti. Arī kāzu norises vietai ir liela nozīme – piemēram, ja plānojat brīvdabas ceremoniju jūras krastā vai branču meža klajumā.

Izvēloties ekstravagantāku tērpu mini kāzu kleitu iespējams parādīt jau ceremonijā, bet nomainīt izskatu prasīs tikai pāris sekundes. Svarīgi padomāt par to, kā papildināsiet savu izvēli ar atbilstošiem aksesuāriem, izceļot izvēlēto stilu.