Moderna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu

Muguras izgriezums kā kāzu kleitas centrālais elements

Moderna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu

Moderna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļuModerna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu ir modelis, kas pārliecinoši izceļ ikvienas līgavas augumu. Tā galvenais akcents ir juteklisks aizmugures izgriezums, ar ko var panākt sievišķīgas noslēpumainības efektu. Pat visklasiskākā stila kleita ar šāda neuzkrītoša, taču oriģināla elementa palīdzību iegūst patiesi neatkārtojamu izpildījumu. Moderna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu ir īstā izvēle topošajām sievām, kuras vēlas nosegt plecu un dekoltē daļu.

Bet, lai saglabātu mūsdienīgu koptēlu, elegants muguras padziļinājums ir lieliska alternatīva. Neatklājot neko lieku, tas ļauj izskatīties gaumīgi un pamanāmi. Mēdz teikt, ka mugura ir sievietes ķermeņa jutekliskākā daļa. Un kāpēc gan lai to savā īpašajā kāzu dienā attiecīgi neizceltu?! Tieši tādēļ arī šī ir kleita, kas vislabāk izstatās ar īsiem un pusgariem vai uz augšu saņemtiem matu sakārtojumiem. Runājot par tērpa siluetu, tie var būt gan majestātiski A-tipa modeļi, gan arī koķetas nāriņas stila kleitas. Un jo garāka tās svārku daļa, jo iespaidīgāks salikums.

Noslēpumaina elegance liktenīgās sievietes gaumē

Atšķirībā no dekoltē līnijas muguras daļas padziļinājums Moderna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļunav akcents, ko apkārtējie pamana uzreiz. Tas kāzu viesu acīm paveras vien brīžos, kad līgava pagriežas ar mugurpusi, piemēram, ejot pie altāra. Līdz ar to moderna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu veic ļoti nozīmīgu funkciju. Un arī tās izpildījumam ir jābūt nevainojamam. Vislabāk līgavai atbilstošāko muguras daļas izgriezumu piemeklēt spēs profesionāls dizaineris. Ņemot vērā izvēlēto kleitas modeli un valkātājas ķermeņa proporcijas, iespējams izveidot līdz niansēm pārdomātu tērpu.

Īpaši pieprasīta pēdējā laikā ir kļuvusi moderna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu, ko nosedz kāds puscaurspīdīgs materiāls. Tas var būt smalki iestrādāts tīkliņa audums vai izsmalcināts mežģīņu izšuvums. Tāpat ne mazāk iecienīti ir muguras izgriezumi, kas tiek aizdarīti ar smalku lenti vai podziņu rindu. Drosmīgākās līgavas nereti izvēlas arī sevišķi ekscentriskus padziļinājumus, kas sniedzas teju līdz gurnu līnijai. Papildus efektam šo atkailināto ķermeņa daļu var izdaiļot ar rotām vai pat īslaicīgajiem tetovējumiem.

Vintage stila vēsmas pašā vasaras plaukumā

Moderna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļuVisbiežāk moderna mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu tiek veidota no viegla un gaisīga auduma. Šī iemesla dēļ tā vislabāk iederas tieši vasaras sezonas kāzās, kad līgava savu muguru var atrādīt visā tās krāšņumā. Pat viskarstākajās dienās šāda tipa kleita ļauj justies ērti un sievišķīgi, netraucējot ādai elpot. Turklāt liegās mežģīnes gādā par romantiskām vintage stila vēsmām, kas mūsdienās atkal kļūst aizvien pieprasītākas.

Tā kā kleita ar atkailinātu muguras daļu vizuāli pagarina ķermeņa siluetu, tā piestāv ne tikai izteikti slaidām līgavām. Tikpat veiksmīgi to iznest spēj arī vairums plus size dāmu. Galvenais irar dizainera un šuvēja palīdzību atrast pareizo izgriezuma formu, kas veiksmīgi izceļ visus trumpjus un palīdz noslēpt iespējamos trūkumus. Bez tam šāda kleita iederas gan greznās balles tipa kāzās, gan arī nelielās svinībās tuvāko draugu lokā. Viss pārējais jau ir atkarīgs no līgavas vēlmēm un redzējuma, kā šo tērpu pielāgot savai gaumei. Taču jebkurā gadījumā elpu aizraujošs iznāciens noteikti būs garantēts.