Piedurknes kā kāzu kleitas krāšņākais rotājums

Eleganta mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm modernā izpildījumā

eleganta mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēmNe vienam vien sākotnēji varētu šķist, ka eleganta mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm ir vairāk piemērota gada vēsajiem mēnešiem. Taču patiesībā tas ir lielisks veids, kā jebkurai kāzu kleitai piešķirt pamanāmu odziņu visa gada garumā. Pilnībā nosedzošas biezāka auduma piedurknes ziemā patiešām kalpo kā funkcionāls stila elements. Savukārt vasarai labāk piestāv dažāda garuma puscaurspīdīgās piedurknes. Īpaši iecienīta izvēle šobrīd ir eleganta mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm, ko rotā daudzveidīgi izšuvumi. Sākot no smalkām mežģīņu aplikācijām un 3D ziedu elementiem līdz pat pērlīšu un kristāliņu dekoriem.

Garās piedurknes ir teicama izvēle līgavām, kuras vēlas savam tēlam piešķirt niansētu pabeigtību. Vai arī nomaskēt kādu nevēlamu vizuālo defektu. Smalkas miesas būves īpašniecēm piedurkņu klātbūtne ir galvenokārt gaumes jautājums. Turpretī plus size dāmām tās ir gluži kā neaizvietojams aksesuārs, kas koptēlu padara vieglu un harmonisku. Piemērotas jebkura vecuma līgavām, dažāda garuma un formas piedurknes jau atkal piedzīvo īstu atdzimšanu. Un jāatzīst, ne bez iemesla.

Cik līgavu, tik dažādu kleitas piedurkņu

Eksperimentējot ar piedurkņu garumu, kāzu kleitu eleganta mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēmiespējams ērti pielāgot ikkatrai situācijai. Ja kāzas plānots ieturēt formālā gaisotnē, kāda valda baznīcā, garās piedurknes būs tieši laikā. Tās neuzkrītoši piesegs plecus, piešķirot kleitai aristokrātisku izpildījumu. Turpretī brīvdabas svinībām nevainojama izvēle būs rotaļīgas īsās vai pusgarās piedurknes. Lielākā daļa topošo sievu jau tradicionāli dod priekšroku augumam pieguļošām piedurknēm. Taču tēla atsvaidzināšanai tās var veidot arī citā tērpam pieskaņotā formā.

Tā piemēram, bohēmiska stila maksi kleitai piestāvēs šobrīd aktuālās zvanveida piedurknes. Gaisīgu satīna kleitu vēl svinīgāku padarīs sievišķīgas vairāku slāņu pusgarās piedurknes. Savukārt retro tipa midi tērpu nevainojami papildinās īsas balonveida piedurknes. Turklāt tās vienlaicīgi arī izlīdzinās auguma proporcijas un prasmīgi izdaiļos pat visklasiskāko kleitas modeli. Izvēles iespējas mūsdienās ir plašākas kā jebkad. Un, ja līgava tomēr nespēj pieņem lēmumu par piemērotāko piedurkņu garumu, kāpēc neizmēģināt tos visus? Labās ziņas ir tādas, ka eleganta mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm viennozīmīgi ir modē uz palikšanu.

Starp vintage romantiku un modernu izsmalcinātību

eleganta mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēmRunājot par aktuālāko kāzu kleitas piedurkņu garumu, šosezon tās atkal ir garās piedurknes. Un tām nebūt nav jāizskatās konservatīvi vai garlaicīgi. Arī pasaules vadošie dizaineri viens pēc otra savās modes skatēs demonstrēja to universālo pielietojumu katrai gaumei. Varētu pat teikt, ka eleganta mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm ir kā perfekta vintage romantikas un modernas izsmalcinātības kombinācija. Lai šāda tipa kleitu padarītu vēl efektīgāku, to iespējams papildināt ar valdzinošiem dizaina risinājumiem. Piemēram, padziļinātiem muguras izgriezumiem un svārku daļas šķēlumiem. Vai arī augstajām apkaklēm un ekstravagantiem dažādu tekstūru un toņu audumiem. Šajā gadījumā papildus rotas nemaz nav nepieciešamas.

Eleganta mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm jau pati par sevi ir kā pamanāms akcents. Papildinot to ar lakonisku matu sakārtojumu un sievišķīgiem apaviem, kāzu dienas tēls būs vairāk nekā izdevies. Neatkarīgi no tā, vai līgava izvēlējusies tērpties augumam pieguļošā nāriņas siluetā vai kuplā balles stila kleitā. Laiks seno dienu galma klasikai ikoniski mūsdienīgā izpildījumā!