Blooming Flowers

Kāzu kleitu kolekcija

Romantiska maiguma piesātinātās zīmola Ingrida Bridal jaunās kolekcijas Blooming Flowers kāzu kleitas ir kā oda izsmalcinātai un modernai sievišķībai. Siluetu, audumu, toņu un dekoratīvo elementu plašā daudzveidība ļaus katrai līgavai piepildīt sapni par princeses cienīgām kāzām. Bez tam ikvienu kleitas modeli iespējams pielāgot atbilstoši valkātājas unikālajai gaumei un iecerēm.

kāzu kleitu kolekcija 2017

Lori

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitu kolekcija 2017 - Kelly

Kelly

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitu kolekcija 2017 - Nicole

Nicole

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitu kolekcija 2017 - Carla

Carla

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitas 2017 - Dorothy

Dorothy

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitas 2017 - Daniella

Daniella

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitas 2017 - Melissa

Melissa

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitas 2017 - Sandra

Sandra

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitas 2017 - Sarah

Sarah

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitas 2017 - Angelina

Angelina

Kāzu kleitas kollekcija 2017

kāzu kleitas 2017 - Amanda

Amanda

Kāzu kleitas kollekcija 2017

Kāzu kleitu kolekcija 2017 – Blooming Flowers pamatvērtības

Jaunā kāzu kleitu kolekcija 2017 šosezon veido vienpadsmit sapņaini valdzinošas mūsdienīga dizaina kāzu kleitas, kas radītas, iedvesmojoties no 2017. gada aktuālākajām vispasaules kāzu modes tendencēm. Kleitu pievienotā vērtība jau tradicionāli ir dabīgie materiāli, oriģinālie risinājumi, augstā roku darba kvalitāte un konkurētspējīgā cenu kategorija. Arī īndividuālie kāzu tērpu pasūtījumi, balstoties uz gadu gaitā izkopto tehniku, Ingrida Bridal salonā tiek rūpīgi izstrādāti no skices līdz pašai pilnībai. Gacioza juteklība un svinīga elegance ir pārbaudītas vērtības, ko kleitu modeļi pārliecinoši izstaro jau to radīšanas pirmajos brīžos. Tērps, kas izsapņots un radīts no sirds, vienmēr būs divtik īpašs.

Kolekcijas īpašie akcenti

Šarmantās kāzu kleitas šosezon visspilgtāk raksturo tādi izmeklēti elementi kā krāšņi drīsdimensionālu ziedu motīvi, grezni ar rokām darinātu, delikātu mežģīņu izšuvumi, klasiskas jostiņas un masīvas bantes, kā arī padziļināti muguras un dekoltē izgriezumi. Tikpat aktuāli ir arī oriģināli pasteļtoņi un divkrāsu salikumi, kontrastējošas detaļas, puscaurspīdīgas korsetes, smalku pērlīšu rotājumi un pagarinātas šlepes. Siluetu izvēlē dominē svinīgi princeses jeb A-tipa modeļi, grezni balles tērpi, jauneklīgi nāriņas silueti, eleganti trompetes tipa modeļi un pat koķeti, augumu izceļoši mini jebkurai gaumei. Vēl nebijis jaunums šosezon kāzu kleitu kolekcija 2017 ir arī kleitas–hameleoni, ko iespējams pārvērst teju līdz nepazīšanai.

Dizaineru kāzu kleitu kolekcijas 2017

Dodoties kāzu kleitas meklējumos, vienmēr pastāv iespēja iegādāties kādu no neskaitāmiem tradicionālajiem modeļiem, taču ceļu pie sava vislabākā un skaistākā tērpa var padarīt arī par neaimirstamu piedzīvojumu. Droša izvēle vienmēr būs dizaineru radītās kāzu kleitu kolekcija 2017, kas atšķiras ar to oriģinālo dizainu un nevainojamo izpildījumu. Tieši tādēļ, ja sirds kāro ko patiesi izmeklētu un neatkārtojamu, dizaineru studijas un kāzu saloni būs īstā vieta, kur vērsties. Sākot no augstvērtīgiem materiāliem un augumam ideāli piemeklētiem siluetiem līdz pat īsto krāsu saspēlei kombinācijā ar atbilstošiem akcentiem – to visu un vēl vairāk pieredzes bagātais dizaineris piemeklēs tieši Jums.