līgavu matu rotas

Jauna kāzu aksesuāru kolekcija 2017 – tikai salonos.

Līgavu matu rotas ar mežģīņu un Swarovski izšuvumiem

Līgavu matu rotas2017. gada kāzu aksesuāru kolekcijā ietvertas dažāda veida, stila un izmēra līgavu matu rotas. Līgavu ērtībām ir paredzēti dažādi stiprinājumu veidi, atkarībā no rotas platuma un garuma.
Kolekcijā dominē ziedu motīvi un Swarovski detaļas, kā rotas akcents. Ziedi veidoti gan griežot ar roku darinātu mežģīņu rakstus un kombinējot tos no jauna. Vai izmantojot audumu, lai radītu trīs dimensionālu efektu. Rotu klāsts aptver plašu amplitūdu – līdz ar to kaut ko sev piemērotu atradīs gan elegantās un atturīgās, gan ekstravagantās līgavas.

Individuāla dizaina līgavu matu rotas

Ingrida Bridal saloni piedāvā arī iespēju pasūtīt individuāla dizaina aksesuārus, kas būs pieskaņoti līgavas tēlam. Protams ieteicami būtu, ja matu rotā tiktu izmantoti tie paši audumi vai dekori, no kādiem tika šūta kāzu kleita.
Katra matu rota ir īsts meistardarbs,
kā līgavu matu rotas un plīvuri, Līgavu matu rotastā cimdi, gredzenu spilventiņi un atsevišķi auduma ziedi (piemēram, līgavas māsu tērpu
piespraudes).

Dažādu veidu plīvuri – no simboliska līdz grandiozam

Kāzu aksesuāru kolekcijas reizēm tiek piemirstas, jo līgavas vispirms meklē tieši kāzu kleitas. Taču – tas ir nepelnīti, jo tieši aksesuāri var papildināt izvēlēto kāzu kleitu gan vēlamā, gan nevēlamā veidā. Tas ir iemesls līgavām būt uzmanīgām, skatoties, kas vislabāk piestāvēs tērpam.

Jaunā kāzu aksesuāru kolekcija no Ingrida Bridal ietver ar rokām darinātas līgavu matu rotas, ko papildina mežģīņu izšuvumi un Swarovski detaļas. Iepazīstināsim ar to mazliet tuvāk, jo dizaini būs pieejami tikai Ingrida Bridal salonos Rīgā un Londonā.

Līgavu matu rotasPlīvura izvēlē vislabāk sākt ar pielaikošanu – izvēlēties savai kāzu kleitai atbilstošākos variantus, lai novērtētu, kurš no tiem faktiski vislabāk izskatīsies. Vēlams arī konsultēties ar frizieri.
Ingrida Bridal kāzu aksesuāru kolekcijā galvenā loma šogad atvēlēta garajiem plīvuriem ar mežģīņu izšuvumiem gar malām. Tāpat ir padomāts arī par tām līgavām, kurām plīvuram ir tikai simboliska nozīme un kuras meklē kaut ko modernāku un, iespējams, pat mazliet koķetu. Ir padomāts arī par līgavam, kam ir kāda īpaša kāzu tematika.