ZIEDI NO AUDUMA – ĪPAŠS INGRIDA BRIDAL KOLEKCIJU PAPILDINĀJUMS

Auduma ziedi kāzu modē ienāca, kā kāzu kleitas papildinājums. No nianses līdz būtiskam kleitas elementam un papildinošam rotājam – tie plaši izmantoti dažādos risinājumos.
Auduma ziedi kā piespraudes reizēm kļūst par dāvanu mazākajām kāzu viešņām.
Auduma ziedi tiek pasūtīti arī kāzu noformējumam. Vēl kāda iespēja, kā tos radoši izmantot, ir izgatavot īpašus auduma ziedus, kas kalpo kā galda kartes.

ŠIFONA ZIEDI KĀ MATU ROTA

Šifona ziedi tiek darināti rūpīgi izvēloties šifona auduma struktūru un Swarovski pērlītes vai kristālus. Galvenokārt ziedi tiek veidoti no šifona vai organzas, kā arī no satīna un mežģīnēm. Pieejamas dažādas krāsas un izmēri.
Katram šādam ziedam vai ziedu kompozīcijai ir stiprinājums, kas paredzēts rotas ielikšanai matos. Rotas var kombinēt ar plīvuru. Tās var iekļaut gandrīz jebkurā kāzu frizūrā. Piemēram, ievīt garos matos, vai stiprināt sānā īsākos, pēc matu ieveidošanas.
Salonā iespējams pasūtīt ziedu matu rotas arī līgavas draudzenēm, vedējmātei vai ziedu meitenēm. Auduma ziedi var būt arī dāvana – lieliska piemiņa no jūsu kāzām kāzu viesiem.

MEŽĢĪŅU ZIEDI TĒLA PAPILDINĀŠANAI

Mežģīņu ziedi var papildināt kāzu kleitu, vakarklietu, līgavas māsu tērpus vai ziedu meitenes svētku kleitu, kā īpašs akcents. Tie var kalpot kā piespraude, veidot jostas akcentu vai papildināt kleitas izšuvumu.
Ingrida Bridal kolekcijās ir kāzu kleitas un vakarkleitas, kur jau izmantoti mežģīņu ziedi to oriģinālajā dizainā. Piemēram, veidojot svārku daļu no šifona ziediem. Šujot kāzu kleitu pēc individuāli veidotas skices, ir iespēja izveidot dažāda veida ziedus, kas būtu piekaņoti kleitas dizainam.
Tāpat ir iespējams pasūtīt individuāla fasona ziedus, kā papildinājumu, jebkurai no kāzu kleitām vai vakarkleitām.
Pasūtot ziedus, jums ir iespēja izvēlēties krāsu, izmērus, skaitu, audumu (šifonu, organzu, satīnu). Ziedlapiņas var būt veidotas no grieztām mežģīnēm. Aplūkojot salonā pieejamos piemērus, varat izvēlēties rotāt auduma ziedus ar Swarovski.
Lai uzzinātu vairāk, jautājiet apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot e-pastu vai piezvanot.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP