SAULESSARGI KĀZĀM – LIELISKA IZVĒLE VASARAS SEZONAI

Saulessargs primāri ir iespēja paslēpties ēnā, taču laika gaitā tas kļuvis arī par kāzu aksesuāru. Reizēm pāri pat izvēlas saulessargus kā kāzu viesu dāvanu, ko parocīgi izmantot arī paslēpjoties no karstas saules vasaras kāzās. Saulessargi kāzām nav tikai balti. Taču pārsvarā tie tiek pasūtīti maigajos jeb pasteļtoņus. Krāsu gaume mainās gan atkarībā no tendencēm, gan idejām, kas izvēlētas kāzu noformējumam.
Saulessargi kazām praktiski var kalpot arī, lai saudzētu kāzu dienas make-up. Taču, ja izvēlētais vizāžists lieto profesionālu kosmētiku, saulessargam būs tikai aksesuāra loma.

MŪSDIENĪGI UN KLASISKI SAULESSARGI KĀZĀM

Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā izvēli no dāžada stila un izmēru saulessargiem.
Kad atrasta īstā kāzu kleita, iespējams piemeklēt atbilstošu stilu un krāsas toni. Ja saulessargs būs stila akcents – to iespējams pasūtīt vēlamajā krāsā, arī košajos toņos.
Pieejami gan vienkārši un eleganti, gan izskaistināti saulessargi kāzām vasaras sezonā.
Viens no aspektiem, kas raksturo saulessargus ir to vieglums un ērtums. Saulessargi kāzām veidoti tā, lai būtu parocīgi tos turēt un nest.
Saulessargus iespējams iegādāties arī lielākā skaitā, ja, piemēram, vēlaties tos dāvināt līgavas draudzenēm, kā aksesuāru kāzām un piemiņu.

SAULESSARGI KĀZĀM AR ĪPAŠIEM AKCENTIEM

Ja izvēlēts vienkārša dizaina saulessargs, to iespējams papildināt ar kādu īpaši jums veidotu akcentu. Piemēram, auduma ziediem, lentām, mežģīnēm, Swarovski pērlītēm vai kristāliem. Ingrida Bridal salonā ir pieejami itāļu, franču un spāņu mežģīņu paraugi. Izšuvumiem parasti mežģīnes raksts tiek griezts, veidojot un kombinējot elegantus mežģīņu zīmējumus.
Saulessargi kāzām ir viegli un ērti, tāpēc interesanti tos papildināt ar auduma ziedu izkārtojumu uz to virsmas. Tā iespējams radīt romantisku un vasarīgi košu akcentu.
Saulessargu iespējams papildināt arī ar līgavas jauno monogrammu.
Iespējams pasūtīt arī saulessargus līgavas māsām, bērniem vai pat visiem kāzu viesiem. No saulessargu skaita var būt atkarīgs laiks pasūtījuma izpildei. Pasūtot saulessargus kāzu viesiem, vēlams apsvērt kāta materiāla izvēli. Pāri mēdz dot priekšroku koka kātam un papildus pasūtīt gravējumu ar saviem iniciāļiem un kāzu datumu.

Lai uzzinātu vairāk, jautājiet apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot e-pastu vai piezvanot.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP