ROTASLIETAS LĪGAVAI, KAS PAPILDINĀS KĀZU KLEITU

Rotaslietas līgavai ir svarīga izvēle, jo tām jāpapildina kāzu kleita. Vairāk kā citi kāzu aksesuāri, rotaslietas var izteikti atšķirties no kāzu kleitas stila. Īpaši, ja izvēlēsieties ekstravagantu rotu pie atturīga un eleganta vai maiga un romantiska tērpa. Ingrida Bridal salonos pieejamās rotaslietas ir mūsu rūpīgi izvēlētu un ilggadēju sadarbības partneru gatavotas. Tās piemeklējusi mūsu dizainere, domājot par kolekcijas kāzu kleitu klāstu.

 

KAKLAROTAS UN ROKASSPRĀDZES

Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā kaklarotu un rokassprādžu izlasi, kas piemeklētas, izvēloties elegantus dizainus. Rotaslietas papildina dažādos kāzu kleitu stilus dizaineres kolekcijās. Tomēr – rekomendējam katrai līgavai piemeklēt sev tieši tās rotas, kas saskanēs ar izvēlēto kāzu dienas imidžu kopumā, pārdomājot katru elementu un izvēloties galvenos akcentus.
Rotaslietu izvēli var atstāt uz laiku, kad līgava izvēlējusies kāzu kleitai pieskaņotu frizūru, grimmu un citus kāzu aksesuārus, taču galvenokārt tām jābūt pieskaņotām kāzu kleitai. Rotaslietas līgavai var vēlāk kalpot kā īpaša piemiņa vai pat kā paaudzēs nododama dāvana. Rotu izvēloties, iesakām apsvērt arī to, vai jums ir svarīga rotās ietvertā simbolika.
Kāzu kleitām ar augstu kakla izgriezumu vai krādziņu nebūs piemērotas kaklarotas.
Rokassprādzes viezbiežāk izvēlas tās līgavas, kuras dod priekšroku kāzu kleitām ar atkailinātu plecu daļu, plecu lentām vai īsām rociņām.

ROTASLIETAS LĪGAVAI: AUSKARI

Auskaru izlase Ingrida Bridal kāzu salonos veidota tā, lai papildinātu kā kāzu kleitas, tā arī kaklarotas, rokassprādzes un matu rotas no Ingrida Bridal kolekcijām.
Lai piemeklētu tieši sev vispiemērotāko komplektu, izmantojiet iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju.
Rotaslietas līgavai ir ne tikai rotas, bet arī nozīmīga dāvana pašai sev. Bieži tieši auskari tiek dāvināti tālāk – māsai, meitai vai labākajai draudzenei, kā viņas kāzu dāvana un rota. Iesakām pievērst uzmanību formām un elementiem, ja jums ir svarīga rotu simboliskā nozīme.
Matu rotas iespējams pasūtīt pēc individuāla dizaina, pieskaņojot jūsu kāzu kleitai, kāzu frizūrai un citām rotām, kā, piemēram, auskariem. Citas rotaslietas līgavai netiek darinātas Ingrida Bridal salonā, taču ir iespējams īpaši pasūtīt rotu, kas nav salona klāstā, bet ko izgatavo mūsu pārstāvētie zīmoli.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP