LĪGAVU PLĪVURI KLASISKAJOS GARUMOS AR ELEGANTĀM DETAĻĀM

Līgavu plīvuri apvieno tradīcijas un modi. Dažādās nianses, smalkās detaļas un dabiskie audumi ļauj plīvuru dizainiem piešķirt valdzinošu vieglumu. Neatkarīgi no plīvura garuma, katrs no tiem var tikt rotāts, padarot to atturīgi izsmalcinātu, romantisku vai pat ekstravagantu.
Pieejami populārākie līgavu plīvuri – īsie plīvuri, kas bieži tiek komplektēti ar matu rotām. Vidēja garuma plīvuri ar dažādu kārtu skaitu, kapellas un katedrāles plīvuri.

KĀZU KLEITĀM PIESKAŅOTI LĪGAVU PLĪVURI

Katras kāzu kleitas stilam un siluetam, kā arī izvēlētajai kāzu frizūrai, piestāvēs cita veida, stila un garuma plīvurs.
Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā plašu izvēļu klāstu. Līgavu plīvuri ir pieejami atšķirīgos garumos: sākot ar pavisam īsu un beidzot ar katedrāles  plīvuru, kas vidēji sasniedz no 2.70 līdz 3.00 metru garumu. Līgavu plīvuri ir papildināti ar malas apdari. Tie apšūti ar smalku lentīti vai rotāti, veidojot mežģīņu izšuvumu. Mežģīņu raksts rūpīgi griezts no franču, spāņu vai itāļu mežģīnēm. Ir iespējams plīvuram izvēlēties identisku mežģīni tām, kas izmantotas kāzu kleitā.
Vispopulārākie ir tilla plīvuri ar mežģīņu izšuvumu, kas var būt papildināts ar Swarovski pērlītēm vai kristāliem. Katrai līgavai ir iespēja izvēlēties izšuvuma veidu un apjomu, jo, veidojot plīvuru dizainus, ievērota dažādība. Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā kāzu dienas imidžu papildināt arī ar dažāda veida auduma ziediem, kas tiks šūti, pieskaņojot tos izvēlētajam plīvuram.

INDIVIDUĀLA DIZAINA LĪGAVU PLĪVURI

Ir iespējams plīvaru pieskaņot kāzu kleitai vissmalkākajās detaļās. Līgavai tiek dota iespēja izvēlēties audumu (populārākie plīvuru materiāli ir tills un mežģīnes), krāsu, garumu, kārtu skaitu un izšuvumu veidu. Salonā uz vietas ir iespējams aplūkot mežģīņu paraugus.
Pēc individuāla dizaina šūtie līgavu plīvuri ir unikāli. Izvēloties dizainu, tiek piedāvāta tāda pati stilu un garumu dāžādība, kāda ir pieejama kolekciju plīvuru klāstā. Pēc līgavas vēlmēm var tikt šūts arī nestandarta garuma plīvurs.
Kā kolekciju, tā individuāla dizaina plīvurus iespējams papildināt ar monogrammas izšuvumu. Individuāla dizaina plīvurs var tikt pasūtīts apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot epastu vai piezvanot.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP