LĪGAVU MATU ROTAS NO INGRIDA BRIDAL KOLEKCIJĀM

Līgavu matu rotas ir sievišķīga, mūsdienīga un izsmalcināta alternatīva vai papildinājums līgavu plīvuriem. Atkarībā no stila, tās var būt arī jaunās sievas rota pēc laulību ceremonijas vai vēlu vakarā, ja garo plīvuru ir vēlme noņemt.
Līgavu matu rotu klāsts veidots, papildinot Ingrida Bridal kolekciju kāzu kleitas.

TIĀRAS UN VAINADZIŅI

Ingrida Bridal kāzu saloni Rīgā un Londonā piedāvā dažāda veida līgavu matu rotas. Tieši tiāras un vainadziņi pēdējo gadu laikā ir viena no populārākajām līgavu izvēlēm.
Tiāra, neatkarīgi no tās stila – klasisks, romantisks vai vintage – var kāzu dienas imidžā akcentēt eleganci un izsmalcinātību, izceļot izvēlēto kāzu kleitu un plīvuru. Tiāras bieži ir daļa no sen lolota bērnības sapņa par kāzu dienu. Klasika, kas vienmēr būs daļa no kāzu modes.
Vainadziņš ar ziediem ir matu rota, kas nav mūsdienīga, taču ne vienmēr bijusi populāra līgavu izvēle. Ziedi akcentēs romantisko vai bohēmisko stilu.
Izvēloties tiāru vai vainadziņu, jāpievērš uzmanība detaļām. Tam, cik daudz kristālu vai pērļu izmantots, kā arī krāsu gammai.
Līgavu matu rotas papildina arī AM Dizains veidotie ziedu vainagi.

LENTAS UN MATU SPRĀDZES

Lentas un matu sprādzes kā līgavu matu rotas ir Ingrida Bridal kolekciju dizaini, kas galvenokārt veidoti no mežģīnēm, organzas un satīna lentām. Tās var būt arī papildinātas ar Swarovski pērlēm un kristāliem. Visi dizaini ir rūpīgs mūsu meistaru roku darbs.
Līgavu matu rotas veidotas tā, lai tās papildinātu kolekciju kāzu kleitas, ņemot vērā to dažādos stilus. Taču to klāstā sev piemēroto atradīs arī līgavas, kuras šuj kāzu kleitu pēc individuāla dizaina.

Individuāla dizaina līgavu matu rotas var tikt pasūtītas apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot e-pastu vai piezvanot. Kāzu salons pieņem arī matu rotu pasūtījumus vedējmātēm, līgavas draudzenēm un puķu meitenēm. Iespējams izvēlēties arī matu rotas, kas paredzētas vakartērpa vai izlaiduma kleitas papildināšanai. Gan līgavu gan citu matu rotu šūšanai varat izvēlēties krāsu, audumus, izšuvumu veidu. Tostarp, iespējams aplūkot salonā pieejamos mežģīņu paraugus un jau gatavo dizainu izšuvumu rotājumos no Swarovski.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP