APAVI LĪGAVAI NO ĪPAŠI ATLASĪTIEM ZĪMOLIEM

Lai arī apavu izvēle ir plaša, nopirkt elegantas un skaistas līgavu kurpes nav viegls uzdevums. Īpaši tad, ja iecerēts, ka tām būs kāds īpašs akcents.
Apavi līgavai būs jānēsā visu dienu un arī vakara un nakts stundās. Tiem jābūt arī ērtiem, kas bieži būtiski sašaurina izvēli.
Vienas no populārākajām līgavu kurpēm ir balerīnas. Ingrida Bridal salonā padomāts, lai būtu pieejamas gan vienkāršas, gan greznas kurpītes.

APAVI LĪGAVAI – KATRAI GAUMEI

Apavi līgavai var tikt piemeklēti tūlīt pēc kāzu kleitas izvēles. Priekšrocība, iegādājoties kurpes salonā, ir iespēja uzreiz redzēt, kā tieši tās izskatīsies kopā ar kāzu kleitu.
Lai arī kāzu salons piedāvā dažāda veida un stila līgavu kurpes, vienas no populārākajām ir balerīnas. To dizaina vieglums ļauj līgavu kājām justies ērti visas garās dienas laikā, kā arī – šī stila kāzu kurpes ir piemērotas atšķirīgām ceremoniju un svinību norises vietām.
Augstpapēžu kurpītes biežāk tiek izvēlētas ceremonijām baznīcās un svīnībām telpās, savukārt balerīnas un zemās sandales – ceremonijām un svinībām brīvā dabā.
Stilu daudzveidība ļauj izvēlēties kā vienkāršas un elegantas, tā izskaistinātas līgavu kurpes.
Kāzu salona piedāvātie apavi līgavai izvēlēti no zīmoliem ar pārbaudītu kvalitāti – tie ir uzņēmumi, ar ko Ingrida Bridal sadarbojas jau gadiem ilgi.

APAVI LĪGAVAI PĒC PASŪTĪJUMA

Lai apavi līgavai sagādātu mazāk raižu, Ingrida Bridal kāzu salons Rīgā piedāvā iespēju pasūtīt sava izmēra kurpītes vajadzīgajā krāsā. Ja līgava vēlas kaut ko nedaudz atšķirīgu, akcentam savā kāzu dienas izskatā, iesakām apsvērt košos toņus.
Tāpat apavi līgavai var būt atšķirīgi arī ar to rotājumu – izšuvumu, mežģīnēm vai lentām.
Ja jums padomā īpašs fasons, mēs varam pārliecināties, vai tas būs pieejams kādā no mūsu pārstāvēto zīmolu klāstiem. Fasona piemeklēšana var aizņemt papildu laiku, taču tas aiztaupīs pūles jums pašai.
Kurpītes baltās krāsas toņos iespējams pielaikot salonā. Pieejami dažādi stili, izmēri un papēžu augstums.
Par pieejamajām krāsām, zīmoliem un izmēriem, lūdzu, jautājiet apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot e-pastu vai piezvanot.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP