LĪGAVU BOLERO UN KAŽOCIŅI

Līgavu bolero un kažociņi ir viens no pirmajiem virstērpiem, kas tiek saistīts ar kāzu kleitu. Tomēr pieejamais klāsts ir daudz plašāks. Ingrida Bridal salonā pieejamas arī žaketes, kažociņi, šalles un apmetņi. Dažādi stili, audumi un izšuvumi. Taču līgavu bolero un kažociņi ir viena no iecienītākajām izvēlēm.
Visa veida dizaini pieejami arī pasūtīšanai pēc individuālas skices. Tas dos jums iespēju perfekti papildināt savu kāzu kleitu un kāzu dienai izvēlēto imidžu.

LĪGAVU APMETŅI

Līgavu apmetņi šūti, papildinot kāzu kleitas un ievērojot salonā pieejamo stilu daudzveidību. Dabiskie audumi izšūti ar augstas kvalitātes itāļu, spāņu vai franču mežģīnēm un oriģinālajām Swarovski detaļām. Dažos dizainos kombinētas pat divu veidu mežģīnes, kas būs vairāk piemēroti pavasara un vasaras kāzām.
Pasūtot līgavu apmetni pēc individuāla dizaina, iespējams izvēlēties citu krāsu, izšuvumu veidu un rociņu garumu. Viena no niansēm, ko līgavas mēdz koriģēt, ir Swarovski izmantojums. Reizēm priekšroka, izvēloties apmetņus, tiek dota tikai pērlītēm vai tikai kristāliem.
Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā arī elegantas un romantiskas žaketes un kažociņus. Materiāls ir viegls, bet nodrošina siltumu. Līgavām, kuru īpašā diena ir gada aukstākajos mēnešos, iespējams izvēlēties kādu no gatavajiem modeļiem vai šūt unikālu kažociņu. Līgavu kažociņi un žaketes papildinātas ar izšūtām jostām. Izšuvumus pārsvarā veido mežģīnes un Swarovski.

ŠALLES UN APMETŅI, KAS AIZSTĀJ LĪGAVU BOLERO

Šalles un apmetņi papildina šo kāzu aksesuāru kolekcijas daļu ar papildus izvēlēm līgavām, kuras nevēlas bolero. Viegli, bet tajā pašā laikā sildoši – šalles un apmetņi dod iespēju veidot atšķirīgu kāzu dienas imidžu.
Dizainos izvēlēti veigli audumi, piemeklējot piemērotāko katram no veidiem.
Izšuvumos izmantotas spāņu, itāļu vai franču mežģīnes, kurās galvenokārt ietverts ziedu motīvs. Izšuvumi daļā dizainu papildināti ar Swarovski kristāliem vai pērlītēm.
Apmetņi var tikt papildināti arī ar šifona vai organzas ziedu piespraudēm.
Pasūtot šalli vai apmetni, iespējams precizēt, kādas nianses vēlaties redzēt sev domātajā dizainā. Būs pieejama plašāka krāsu izvēle.
Lai uzzinātu vairāk, jautājiet apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot e-pastu vai piezvanot.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP