KĀZU KLEITU JOSTAS NO INGRIDA BRIDAL KOLEKCIJĀM

Kāzu kleitu jostas reti ir praktisks aksesuārs. Daudz biežāk tās izceļ kāzu kleitas siluetu un stilu. Tās veidotas gan vienkāršas un elegantas, gan izsmalcinātas – reizēm izmantojot tikai Swarovski kristālus un pērlītes. Ingrida Bridal dizainu klāstā meklēto atradīs arī tās līgavas, kuras pārveido mammas vai vecmammas kāzu kleitu un vēlas tai piešķirt jaunu akcentu.

SATĪNA UN ORGANZAS KĀZU KLEITU JOSTAS AR IZŠUVUMIEM

Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā atsevišķi iegādāties jebkuru no kolekcijām veidotajiem kāzu aksesuāriem.  Arī visu stilu un veidu jostas ir pieejamas katrai līgavai. Arī līgavām, kuras jau iegādājušās savu kāzu kleitu vai atjauno tērpu, kas ir dzimtas mantojums. Šādi jebkura josta var kļūt par īpašu veidu, kā padarīt kāzu kleitu unikālu un personisku.
Parasti mēs izmantojam dabīgos audumus – satīnu, zīdu un organzu – un papildinot tos ar Francijas, Itālijas vai Spānijas izcelsmes mežģīnēm un Swarovski izšuvumiem.
Visas kāzu kleitu jostas ir roku darbs. Katra no tām spēs piešķirt jebkurai kāzu kleitai eleganci vai vintage.
Pirms iegādes, iespējams veikt pasūtījumu, mainot jostas oriģinālo krāsu, mežģīņu un Swarovski izšuvuma veidu un mežģīnes rakstu. Salonā pieejami mežģīņu paraugi.
Izvēloties un pasūtot kāzu kleitu, ir iespējams mainīt tās oriģinālo jostu.

INDIVIDUĀLA DIZAINA KĀZU KLEITU JOSTAS

Ingrida Bridal kāzu saloni piedāvā arī iespēju pasūtīt individuāla dizaina kāzu kleitu jostas, kas būs unikāls kāzu kleitas akcents. Iespējams pasūtīt jostas tikai no mežģīnēm. Kā arī ar pagarinātām, brīvi krītošām lentām, kas akcentē banti vai mezglu jostas aizmugurē, priekšā vai sānos, – atkarībā no izvēlētā dizaina.
Līgava var brīvi izvēlēties krāsu un toni, izšuvumu veidu un daudzumu, kā arī audumu – dabīgo zīdu, satīnu, organzu vai šifonu. Salonā uz vietas aplūkojot mežģīņu paraugus, var izvēlēties to rakstu. Pieejamas arī jau ar pērlītēm izšūtas mežģīnes.
Jostu var papildināt arī piemeklēti vai īpaši pasūtīti auduma ziedi.
Salons pieņem jostiņu pasūtījumus arī līgavas māsu un puķu meiteņu kleitiņām. Josta var būt vienojošais akcents, ja līgavas māsām tiek šūtas dažāda fasona kleitas.
Individuāla dizaina kāzu kleitu jostas var tikt pasūtītas apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot epastu vai piezvanot.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP