KĀZU CIMDI LĪGAVAI – SIEVIŠĶĪGS PAPILDINĀJUMS KĀZU KLEITAI

Kāzu cimdi līgavai un garie cimdi kā vakarkleitas papildinājums ir viens no elegances etaloniem. Daļēji tas ir agrāku laiku mantojums, kad dāmu cimdus valkāja galvenokārt augstas kārtas sievietes. Mūsdienās īpašu ievērību guvuši vintage stila kāzu cimdi.
Dāmām jāuzmanās, lai cimdu garums un stils atbilstu tērpam. Īpašu uzmanību vēlams pievērst tam, no kāda auduma šūti cimdi. Taču citādi ar cimdu izvēli ir grūti kļūdīties.

 

KĀZU CIMDI LĪGAVAI KĀ STILA AKCENTS

Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā plašu kāzu cimdu klāstu un dažādus izmērus. Cimdu garums un atšķirīgie stili ļaus piemeklēt kāzu kleitas dizainam atbilstošāko. Pieejami visi klasiskie garumi: kāzu cimdi līgavai nedaudz virs plaukstas locītavas, cimdi garumā līdz elkonim, cimdi, kas sniedzas virs elkoņa.
Jebkuri kāzu cimdi līgavai var tikt papildināti ar īpašu izšuvumu pēc līgavas vēlmēm.
Cimdu augšmalu iespējams papildus rotāt ar smalku trīs dimensionālu šifona ziedu vai mežģīņu izšuvumu. Pēc līgavas gaumes jebkuru izšuvumu iespējams papildināt ar Swarovski pērlītēm vai kristāliem.
Visi cimdi Ingrida Bridal salonā ir roku darbs.
Cimdus lieliski var papildināt arī atbilstoša aproce, ko varat piemeklēt no salonā pieejamā rotaslietu klāsta.

INDIVIDUĀLA DIZAINA KĀZU CIMDI LĪGAVAI

Lai kāzu cimdi līgavai būtu unikāls aksesuārs, vēlams izmantot iespēju tos pasūtīt pēc individuāla dizaina. Pasūtot cimdus, būs pieejama plašāka krāsu izvēle. Audumu ziņā cimdu šūšanai biežāk tiek izmantotas mežģīnes, zīds un satīns. Cimdi var būt rotāti ar trīs dimensionālu ziedu, mežģīņu vai Swarovski izšuvumu. Mežģīnes rakstu jūs varat izvēlēties no salonā pieejamajiem paraugiem. Dizainere, veidojot kāzu kleitu kolekcijas, ir piemeklējusi daudzveidīgas spāņu, itāļu un franču mežģīnes. Tostarp mežģīnes, kas veidotas jau ar iekļautām pērlītēm.
Pēc individuāla pasūtījuma šūti kāzu cimdi var būt gan košs akcents kāzās, gan papildinājums svētku tērpu garderobei pēc tām.
Cimdiem iespējams piemeklēt atbilstošu auduma ziedu rotu vai to pasūtīt. Konsultants var palīdzēt jums izvēlēties arī piemērotu rokassprādzi no Ingrida Bridal salonā pieejamā rotaslietu klāsta.
Lai uzzinātu vairāk, jautājiet apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot e-pastu vai piezvanot.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP