KĀJU LENTĪTES LĪGAVĀM NO INGRIDA BRIDAL KOLEKCIJĀM

Kāju lentītes valkāšana daļēji saistās ar tradīcijām, taču daļēji šis aksesuārs ir arī odziņa līgavas tērpam. Kāju lentītes līgavām pārsvarā tiek šūtas no mežģīnēm, piemeklējot satīna vai zīda lentītes. Kāju lentītes ir dažāda platuma un izmēra, taču lielākā to daļa ir elastīgas.
Ingrida Bridal kolekcijās pieejami dažādi stili.

MEŽĢĪŅU KĀJU LENTĪTES LĪGAVĀM – DAŽĀDĀM GAUMĒM

Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā mežģīņu kāju lentītes dažādās krāsās un platumos. Pieejami stila ziņā atšķirīgi dizaini. Kāju lentīšu šūšanā izmantotas spāņu, franču un itāļu mežģīnes un oriģinālās Swarovski detaļas. Satīna vai zīda lentīte papildina dizainu vidus daļā. Savukārt auduma ziedi var tikt izmantoti, lai papildinātu dizainu ar rotājumu. Rotājumi veidoti tā, lai kāju lentītes līgavām joprojām būtu vieglas un ērti valkājamas.
Pārsvarā tiek izmantots smalku šifona ziedu izšuvums gar maliņu vai ziedu kompozīcija centrālajā daļā, kur sasieta lentīte. Auduma ziedu krāsa var atšķirties no kājas lentītes krāsas.
Kāju lentītes var tikt papildinātas arī ar no cita mežģīnes raksta grieztiem ziediem pēc līgavas izvēles.
Oriģinālie dizaini var tikt papildināti ar līgavas monogrammas izšuvumu.

PĒC PASŪTĪJUMA ŠŪTAS KĀJU LENTĪTES LĪGAVĀM

Kāju lentītes tiek šūtas arī pēc pasūtījuma. Iespējams izdarīt savu izvēli, aplūkojot daudzveidīgus mežģīņu paraugus vai izstāstot savu ieceri. Mežģīņu rakstu dažādība ietver gan klasiskus rakstus, gan vieglus, smalkus rakstus (eyelash). Lielākoties mežģīnes veidotas ar ziedu motīviem. Mēs strādājam arī ar izšūtajām mežģīnēm, kas ietver pērlītes. Kāju lentītes dizainā iespējams arī kombinēt divu vai pat trīs veidu mežģīnes.
Lentīti un auduma ziedus var pieskaņot pēc līgavas izvēles. Lentītes, kas visbiežāk ir satīna vai zīda, var būt citas krāsas. Arī auduma ziedi (šifona vai organzas) var tikt veidoti citā krāsā vai tās pašas krāsas citā tonī.
Kāju lentītes dizainā var ietvert Swarovski kristālu vai pērlīšu izšuvumu, kas var tikt papildinātas arī ar līgavas monogrammu.
Dizaini tiek veidoti tā, lai lentītes būtu vieglas un ērti valkājamas.
Lai uzzinātu vairāk, jautājiet apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot e-pastu vai piezvanot.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP