GREDZENU SPILVENTIŅI NO INGRIDA BRIDAL KOLEKCIJĀM

Gredzenu spilventiņi ir skaisti un praktiski kāzu aksesuāri. Līgavas tos, atšķirībā no citiem kāzu aksesuāriem, biežāk pasūta, pieskaņojot stilu un krāsas kāzu noformējumam vairāk kā kāzu kleitām. Taču reizēm kāzu noformējumā izmantotā toņu gamma tiek ietverta arī kāzu kleitas dizaina detaļās, kā josta vai pamata auduma krāsa.

GREDZENU SPILVENTIŅI AR IZŠUVUMIEM

Gredzenu spilventiņi šūti dažādās formās un izmēros. Tie veidoti gan ar mežģīņu izšuvumiem, gan izmantojot mežģīni, kā vienu no diviem audumiem. Mežģīņu izšuvumi un mežģīņu spilventiņi veidoti no franču, itāļu un spāņu mežģīnēm, kas īpaši atlasītas, veidojot kāzu kleitu kolekcijas. Dažos izšuvumos kombinētas divu dažādu rakstu mežģīnes. Galvenokārt tās ietver ziedu motīvus.
Jūs varēsiet izvēlēties gredzenu spilventiņus arī ar Swarovski izšuvumu, ar lentām vai  ar auduma ziediem. Auduma ziedi tiek veidoti trīs dimensionāli, no organzas vai šifona. To krāsa var atšķirties no spilventiņa pamata krāsas.
Oriģinālais dizains var tikt papildināts ar jebkuru no detaļām pēc jūsu vēlmēm, kas var ietvert stiprinājumu gredzenu stabilai novietošanai.
Tāpat šos spilventiņus piedāvājam papildus izšūt ar pāra monogrammām.

GREDZENU SPILVENTIŅI PĒC INDIVIDUĀLA PASŪTĪJUMA

Pasūtot gredzenu spilventiņu, jūs varat to pieskaņot kāzu dienas stilam – krāsu, izmēra, simbolikas un audumu ziņā. Dizainere palīdzēs jums izvēlēties atbilstošāko audumu, krāsas toni un piedāvās vairākus mežģīņu variantus. Spāņu, itāļu un franču mežģīnēm, kas atlasītas, veidojot kāzu kleitu kolekcijas, salonā ir pieejami paraugi. Daļai no mežģīnēm ir pērlīšu izšuvums. Galvenokārt Ingrida Bridal izviedotās izlases mežģīnes ir ar ziedu motīviem.
Mežģīnes var būt vienīgais spilventiņā izmantotais auduma veids, viens no pamata audumiem vai tikt izmantotas tikai izšuvumos.
Gredzenu spilventiņi var tikt rotāti arī ar auduma ziediem un Swarovski izšuvumiem. Viņi var tikt veidoti ar lentām, kuras iespējams izmantot gredzenu nostiprināšanai.
Izvēloties spilventiņa izmēru, ieteicams apsvērt tā turpmāko izmantojumu – vai gredzenu spilventiņš būs tikai piemiņas lieta no kāzām vai tiks ietverts jūsu mājokļa interjerā.
Gredzenu spilventiņus piedāvājam papildus izšūt ar pāra monogrammām.
Lai uzzinātu vairāk, jautājiet apmeklējuma laikā vai sazinoties ar kāzu salonu, rakstot e-pastu vai piezvanot.

Sazinies ar mums

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

TOP