IZSMALCINĀTI UN ELEGANTI LĪGAVU AKSESUĀRI

Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā plašu klāstu, kurā ietverti līgavu aksesuāri no dizaineres jaunākajām kolekcijām.  Plīvurus, cimdus un matu lentas papildina citas rotas un līgavu kurpes no īpaši izvēlētu un ilggadēju sadarbības partneru zīmoliem. To vidū ir gan latviešu, gan ārvalstu dizaineri.
Katra stila un silueta kāzu kleitai iespējams piemeklēt atbilstošus aksesuārus. Lai piemeklētu unikālas kurpes vai rotas, piedāvājam arī iespēju veikt pasūtījumu.

Līgavu plīvuri

Individuāla dizaina, pieskaņoti Jūsu kāzu kleitai

Līgavu matu rotas

Tiāras, vainadziņi, matu lentas un sprādzes

Līgavu bolero

Kažociņi, šalles un apmetņi dažādiem gadalaikiem

Rotaslietas līgavai

Kaklarotas, rokassprādzes un auskari

Ziedi no auduma

Mūsdienīgai un romantiskai līgavai

Līgavu kurpes

No zīmoliem ar pārbaudītu kvalitāti

Kāzu cimdi līgavai

No izsmalcinātām mežģīnēm vai zīda auduma

Saulessargi kāzām

Stilīgs akcents kāzu kleitām un vakarkleitām

Līgavu somiņas

Mežģīņu vai satīna, kas pieskaņotas Jūsu kāzu kleitai

Kāzu kleitu jostas

Origināla dizaina, kas būs unikāls kāzu kleitas akcents

Kāju lentītes

No mežģīnēm, kas dekorētas pēc līgavas vēlmēm

Gredzenu spilventiņi

Piemēroti kāzu dienas stilam un tērpam

LĪGAVU AKSESUĀRI – ROKU DARBS AR MĪLESTĪBU UZ KVALITĀTI

Kvalitāte ir viena no Ingrida Bridal zīmola galvenajām vērtībām. Visi kāzu aksesuāri veidoti ar rokām, atlasot dabiskos audumus un franču, spāņu vai itāļu mežģīnes. Izšuvumus papildina oriģinālās Swarovski detaļas – galvenokārt kristāli un pērlītes.
Līgavu aksesuāri ietver biežāk pirktos plīvurus un matu rotas, taču klāsts ir daudz plašāks. Pieejami gan cimdi, gan kāzu kleitu jostas un pat auduma ziedi. Katrā no tiem domāts par unikalitāti dizainā, izvēloties daudzveidīgus materiālus un pieejas.
Līgavu aksesuāri visbiežāk darināti paralēli kādai no kolekcijas kāzu kleitām. Līdz ar to, aksesuāri, kur izmantotas mežģīnes, var tikt piemeklēti ar atbilstošu vai pat identisku mežģīņu rakstu.
Līgavu plīvuri un cimdi pieejami visos klasiskajos garumos. Plīvuru klāsts ļauj brīvi izvēlēties kārtu skaitu, kā arī malu apdari. Visbiežāk malas apšūtas ar lentu vai izšūtas ar mežģīnēm.

LĪGAVU AKSESUĀRI KĀ STILA AKCENTS

Izvēloties kāzu kleitu, jūs saņemsiet arī bezmaksas konsultāciju aksesuāru izvēlē. Dizainere palīdzēs izvēlēties, kuri līgavu aksesuāri varētu pasvītrot jūsu iecerēto kāzu dienas stilu. Lai arī kāzu kleita nenoliedzami dominē, nenozīmīgā nav. Plīvura garums, kārtu skaits, izšuvums un materiāls var būt saskaņojams arī ar izvēlēto frizūru. Tas pats ņemams vērā, izvēloties matu lentas.
Līgavu aksesuāri kā stila akcents var tikt arī īpaši šūti tieši jums. Aksesuāra pasūtīšana līdzinās kāzu kleitas šūšanai. Bezmaksas konsultācijas laikā kopā ar dizaineri izstrādāsiet dizainu, kas būs pielāgots kāzu kleitai. Atšķirībā no kleitas, aksesuāriem retāk tiek paredzētas laikošanas. Izņēmums ir bolero, žaketes un kažociņi. Jūs varēsiet izvēlēties mežģīnes, izšuvumu daudzumu un krāsu.
Līgavu aksesuāri ir rūpīgs roku darbs. Tāpēc lūdzam to pasūtīšanu veikt laikus.

TOP