LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Visi Ingrida Bridal salonā veiktie pasūtījumi paredz 50% depozītu, kas jāiemaksā pasūtījuma veikšanas brīdī. Šajā pašā laikā mēs noņemsim Jūsu mērus (krūšu, vidukļa un gurnu platums), ja vien Jūs neizvēlaties to darīt citā apmeklējuma reizē. Pārējā pasūtījuma summas apmaksa ir jāveic brīdī, kad kāzu kleitas izgatavošana ir pabeigta un prece ir nodota klientam, kas ir vidēji divus līdz trīs mēnešus līdz iepriekš piefiksētajam kāzu datumam vai divas līdz trīs nedēļas, izmantojot paātrināto servisu. Uzreiz pēc tam klients tiek pierakstīts uz pirmo pielaikošanas konsultāciju klātienē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūsu pasūtītā kleita tiks izgatavota atbilstoši izvēlētā modeļa dizainam, izmantojot Eiropas izmēru tabulu, kurai attiecīgi tiek pielāgoti klientam noņemtie mēri. Jebkuras kleitas stilistiskās izmaiņas, ko klients vēlas ieviest, var tikt veiktas pēc pirmās pielaikošanas. Ingrida Bridal komanda labprāt sniedz profesionālus padomus un palīdz lēmuma pieņemšanas procesā, kas saistīts ar kleitas dizaina izmaiņām, taču mēs nenesam atbildību par stilistiskām izmaiņām, ko veic citi ar salonu nesaistīti šuvēji. Par izmaiņām, kas tiek veiktas mūsu šuvēju uzraudzībā, samaksa ir jāveic līdz gatavās kleitas saņemšanai. Mēs aicinām klientus pārrunāt potenciālās pasūtījuma izmaksas un apmaksas procesu jau pasūtījuma veikšanas brīdī.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasūtītie kāzu tērpi un aksesuāri toņu ziņā var nedaudz atšķirties no salonā pieejamajiem paraugiem. Tas attiecas uz visiem audumiem, izšuvumiem un citām kleitu un aksesuāru dekorācijām. Atkarībā no Jūsu tērpa izmēra arī izmantoto rotājumu novietojums var mazliet atšķirties, lai pielāgotu dizaina proporcionalitāti un saglabātu tā unikālo dizainu.

Veicot pasūtījumu un parakstot Pakalpojuma līgumu, mēs sagaidām, ka rūpīgi iepazīstaties ar Ingrida Bridal izstrādātajiem Lietošanas noteikumiem un piekrītat tiem.

PAKALPOJUMI

Visas Ingrida Bridal kāzu kleitas un aksesuāri tiek izgatavoti Eiropā kā rūpīgs roku darbs, izmantojot augstākās kvalitātes franču un itāļu audumus: mežģīnes, tillu un zīdu un Swarovski kristāliņu rotājumus.

Mēs piedāvājam arī izmeklētus individuālā dizaina pakalpojumus, kas paredz, ka Ingrida Bridal dizainere kopā ar Jums izstrādā ideālo kāzu kleitu. Šī pakalpojuma izpildes termiņš ir no divām nedēļām līdz četriem mēnešiem un pasūtījuma izgatavošana tiek sadalīta vismaz trīs pielaikošanas vizītēs. Vēlamās kāzu kleitas dizains tiek izrunāts pirmās konsultācijas laikā salona konsultanta pavadībā, kas rūpīgi piefiksē visas nianses un nodod šo informāciju tālāk dizainerei, kura, savukārt, to visu pēcāk apkopo un rada izsmalcinātu un unikālu kāzu tērpa dizainu. Kleitas skice kopā ar kopējo pasūtījuma izmaksu piedāvājumu tiks nosūtīta Jums uz izskatīšanu, un uzreiz pēc Jūsu apstiprinājuma saņemšanas tiks uzsākts kleitas izstrādes process. Lūdzu, ņemiet vērā, ka individuālo pasūtījumu izmaksas ir sākot no 300 EUR un uz augšu atkarībā no dizaina sarežģītības, kā arī izmantotā auduma daudzuma un veida. Visas samaksas tiek ieturētas eiro (EUR) valūtā, un fināla summa sevī iekļauj arī PVN nodokli.

Šie Lietošanas noteikumi ir oficiāli nosacījumi, kas stājas spēkā brīdī, kad Jūs izmantojat mājas lapu www.ingridabridal.lv vai apmālējat zīmola kāzu salonu Rīgā. Jebkura atsauce uz “mēs”, “mūsu” vai “Ingrida Bridal” attiecas uz Ingrida Bridal salonu, kas darbojas Bruņinieku iela 35, Rīga -1001, savukārt jebkura atsauce uz “Jūs” vai “Jūsu” attiecas uz Jums kā mājas lapas lietotāju un/vai kāzu salona apmeklētāju. Izmantojot Ingrida Bridal mājaslapu, Jūs piekrītat uzņemties uz šiem noteikumi attiecināmās saistības.

Mēs iesakām iepazīties arī ar Ingrida Bridal Privātuma politiku, kas apskatāma mājaslapas sadaļā: Privatuma politika. Ja Jums rodas kādi jautājumi, ierosinājumi, komentāri vai sūdzības saistībā ar šo mājaslapu, lūdzu, sazinieties ar mums. Lai uzzinātu par visiem iespējamiem saziņas veidiem ar Ingrida Bridal salonu, lūdzu, apmeklējiet saiti: https://ingridabridal.lv/kontakti/.

IZMAIŅAS NOTEIKUMOS

Ingrida Bridal patur tiesības jebkurā brīdī veikt izmaiņas Lietošanas noteikumos juridisku iemeslu, normatīvu vai drošības apsvērumu dēļ. Lai gan mēs atsevišķi izcelsim mājaslapā veiktās izmaiņas un/vai arī nosūtīsim Jums informatīvu e-pastu saistībā ar šīm izmaiņām, minot to atjaunināšanas datumu, Jūsu pienākumos ietilpst patstāvīga šo noteikumu pārskatīšana un iepazīšanās ar tajos veiktajām izmaiņām. Ja Jūs nepiekrītat Ingrida Bridal izstrādātajiem Lietošanas noteikumiem, Jums ir tiesības jebkurā brīdī pārtraukt mājaslapas izmantošanu. Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai neskaidrības saistībā ar mūsu Lietošanas noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

MĀJASLAPAS IZMANTOŠANA

Piekrītot Ingrida Bridal izstrādātajiem Lietošanas noteikumiem, Jūs apstiprināt, ka visa mums sniegtā informācija ir patiesa, korekta un vienmēr atjaunināta visos aspektos.

Lietojot mājaslapu, Jūs piekrītat, ka:

(i) neizmantosiet mājaslapu tādiem nolūkiem, kas var izraisīt jebkādus tās darbības traucējumus un bojājumus;

(ii) neizmantosiet mājaslapu tādiem nolūkiem, kas varētu potenciāli apdraudēt vai nomelnot Ingrida Bridal zīmola vārdu;

(iii) neizmantosiet mājaslapu krimināli sodāmām, noziedzīgām, krāpnieciskām vai nelegālām darbībām, kas var radīt jebkādus bojājumus vai zaudējumus trešajām pusēm;

(iv) nemēģināsiet piekļūt citu lietotāju personīgajai informācijai un necentīsieties bojāt vai traucēt mājas lapas drošības sistēmu;

(v) neizmantosiet mājas lapu nekādiem citiem nolūkiem kā vienīgi savai personīgajai lietošanai.

Ingrida Bridal patur tiesības apturēt, ierobežot vai pārtraukt Jūsu piekļuvi mājaslapai jebkurā brīdī, iepriekš par to nebrīdinot, ja mums ir pamatotas aizdomas, ka Jūs esat pārkāpis kādu no šiem aizliegumiem vai ja mēs no Jūsu puses pamanām jebkāda veida krāpniecisko darbību. Tas neierobežo mūsu tiesības piemērot Jums arī citus drošības pasākumus, ko uzskatām par atbilstošiem.

PRODUKTU BRĀĶI

Ja pēc gatavās preces saņemšanas Jūs pamanāt kādu ražošanas brāķi, Jums ir tiesības sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected], sīki izklāstot esošo situāciju un pievienojot klāt skaidri uzskatāmas preces brāķa fotogrāfijas, ja Jūs vēlaties:

(i) lai mēs novēršam brāķi, salabojot esošo preci;

(ii) lai mēs esošās preces vietā izgatavojam jaunu;

(iii) lai mēs piedāvātu cenas atlaidi;

(iv) lai atteiktos no preces un saņemtu naudas atmaksu.

Neatrisināta strīda gadījumā Jums tiesības vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, balstoties uz spēkā esošajām Patērētāju tiesību likuma nostādnēm. Lūdzu, ņemtie vērā, ka Ingrida Bridal neatbild par defektiem, kas radušies pēc gatavās preces nodošanas pircējam un tās beziebildumu pieņemšanas no pircēja puses, kā arī par defektiem, kuru cēlonis ir preces nepareiza lietošana vai nolietojums.

AUTORTIESĪBAS UN INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Šī mājaslapa un visa tajā atrodamā informācija, ieskaitot tekstus, fotogrāfijas, preču zīmes, logotipus, video un cita veida vizuālos materiālus ir Ingrida Bridal, licences devēju vai partneru intelektuālais īpašums un to aizsargā Latvijas Republikas un citi starptautiski likumi, kas attiecas uz intelektuālā īpašuma aizsardzību, ieskaitot likumus, kas regulē autortiesību un preču zīmju izmantošanu. Mājaslapas lietošana Jums nedod nekādas tiesības attiecībā uz šo vai citu iesaistīto pušu intelektuālā īpašuma izmantošanu.  Mājaslapa un tās saturs ir paredzēts tikai personīgai un nekomerciālai lietošanai. Tā satura apskate un izdruka ir paredzēta tikai šim mērķim. Jums nav tiesību izmantot, dublēt, pārsūtīt vai pārpublicēt mājaslapas saturu jebkādā veidā neatkarīgi no mērķiem, ja vien Jums no Ingrida Bridal puses nav izsniegta rakstiska atļauja, kas skaidri atceļ šo aizliegumu.

SŪDZĪBAS

Ingrida Bridal vienmēr tiecas saviem klientiem piedāvāt pašu labāko servisu un ražoto produkciju, taču, ja Jūs vēlaties izteikt kādu sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa telefona numuru 29 637 110, un mēs parūpēsimies par to, lai pēc iespējas ātrāk Jūsu sūdzību atrisinātu. Ja Jūsu iesniegtā sūdzība paliek neatrisināta, Jums ir tiesības vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanā paredzētajai kārtībai.

Teksts mājas lapas lejas sadaļai par apbalvojumiem un nominācijām:

AR KO MĒS VARAM LEPOTIES

Ingrida Bridal ik sezonu rūpējas par to, lai radītu unikālas, mūsdienīgas un izteikti krāšņas kāzu kleitas un vakarkleitas, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Mums rūp gan mūsu klientu, gan arī industrijas vadošo ekspertu atzinība, tāpēc augstu vērtējam katru profesionālo nomināciju un apbalvojumu, kas liek neapstāties pie paveiktā un aizvien tiekties pēc pilnības. Lūk, jaunākie no tiem.

TOP