kāzu kleitas grieķu stilā

Mūžam aktuālās kāzu kleitu modes tendences

kāzu kleitas grieķu stilāKāzu kleitas grieķu stilā jeb dievietes iznāciens

Runājot par kāzu kleitu modi, bieži vien atduramies pie vecā labā teiciena, ka par gaumi nestrīdas. Un, protams, arī īpašās dienas kleitas izvēle vienmēr paliek līgavas pašas ziņā. Laikam ejot, kāzu kleitu mode nenoliedzami ir progresējusi, piedāvājot aizvien jaunus un dažkārt pat neordinārus risinājumus. Un tomēr ir tendences, kas gadu gaitā gūto aktualitāti nezaudē joprojām. Kā vienu no tām noteikti jāmin šogad atkal pieprasītās kāzu kleitas grieķu stilā. Tās pārliecinoši izturējušas laika pārbaudi jau kopš mīlas dievietes Afrodītes iecienītā hitona rašanās pirmsākumiem. Un jau atkal mitoloģijām apvītās sengrieķu kultūras vērtības svin savu atdzimšanu, jo kura līgava gan nevēlas savā kāzu dienā piedzīvot dievietes cienīgu iznācienu?! Ne velti arī tādas pasaulē zināmas personības kā mūziķe Ališa Kīza un itāļu aristokrāte Beatrise Boromeo kāzās izvēlējušās tērpties tieši šāda modeļa kleitās, tādējādi apliecinot kleitas aktualitāti arī tālu aiz saulainās Grieķijas robežām.

Kas raksturo kāzu kleitas grieķu stilā?

Ir skaidrs, ka kāzu kleitas grieķu stilā kļūs par labu izvēli ikvienai pārbaudītu vērtību cienītājai, taču kas tad īsti raksturo šo tērpu un padara to tik īpašu? Pirmkārt jau, tas ir kleitas garais piegriezums, kas veidots brīvi krītošā, taču auguma siluetu izceļošā un mazliet bohēmiskā stilā. Attiecīgi arī šo kleitu audumi visbiežāki ir liegi, puscaurspīdīgi un gaisīgi. Tāpat aktuālas ir vieglas svārku daļas ieloces un drapērijas īpaši izsmalcinātam tēlam. Tās papildina arī dažādi eleganti dekoratīvo akmentiņu un pērlīšu rotājumi un izšuvumi, kā arī uz viena vai abiem pleciem balstītas lences. Kāzu kleitas grieķu stilā nenoliedzami ir modelis, ko izvēlas sievišķīgas un par sevi pārliecinātas būtnes. Šīs līgavas vēlas izskatīties nevainojami, taču vienlaicīgi arī novērtē komfortu un kustību brīvību. Starp citu, šis ir arī viens no tiem modeļiem, kas, pateicoties paaugstinātajai vidukļa līnijai un gaisīgumam, lieliski piestāv arī plus size dāmām un grūtniecēm.

Vidusjūras stila kāzu kleitas grieķu stilāvēsmas visa gada garumā

Aplūkojot kāzu kleitas grieķu stilā, tās uzreiz gandrīz viennozīmīgi saistās ar siltām vasaras dienām un piejūras kūrortiem, taču patiesībā šis modelis ir lieliski piemērtos kāzām jebkurā sezonā. Jā, tā audums ir salīdzinoši plānāks un plecu daļa visbiežāk atsegta. Tomēr tas dod iespēju šo salīdzinoši minimālistiskajā stilā radīto kleitu kombinēt ar dažādiem papildus aksesuāriem, saglabājot vasarīgās vēsmas ikvienā gadalaikā. Tā piemēram, ziemas sezonā grieķu stila kleitu iespējams kombinēt ar sievišķīgu bolero tipa kažociņu. Turpretī rudenim piestāvēs kāds biezāka auduma apmetnis. Tāpat jāatceras, ka kleitu var viegli pielāgot katras līgavas gaumei, izvēloties dažādus rotājošos elementus. Tādus kā kontrastējošas jostiņas, pamanāmas rotaslietas, kā arī krāšņas galvas rotas, vainadziņus un pat bazpapēžu sandales. Ja citu modeļu kleitas pieprasa diezgan ieturētu koptēlu, tad kāzu kleitas grieķu stilā ļauj līgavām eksperimentēt pēc sirds patikas, atkāpjoties no ierastā. Vai šādam dievietes šarmam maz iespējams pretoties?!