kāzu kleitas ar mežģīnēm

Modē atkal (un joprojām) mežģīnes!

Kāzu kleitas ar mežģīnēm – pārliecinošas sievišķības paraugstunda

kāzu kleitas ar mežģīnēmAr ko visbiežāk tiek asociētas kāzu kleitas ar mežģīnēm? Nenoliedzami ar balto krāsu, izsmalcinātību un arī noslēpumainību. Šis tik delikātais un maigas sievišķības piesātinātais materiāls jau gadsimtiem ilgi ir nemainīgs līgavu favorīts. Neatkarīgi no izvēlētā kleitas modeļa tā ir vērtība, bez kuras neiztikt teju nevienās tradicionālās un arī ne tik tradicionālās kāzās.

Atskatoties uz mežģīņu rašanās vēsturi, kā pirmie šo trauslo auduma izstrādājumu modē ieviesa itāļi. Sākotnēji mežģīnes tika veidotas, izmantojot lina, zīda vai sudraba diega pavedienus, savukārt mūsdienās tās galvenokārt tiek ražotas no kokvilnas vai sintētiskām šķiedrām. Protams, kā toreiz, tā arī tagad par labākajām un izsmalcinātākajām tiek atzītas ar rokām darinātās mežģīnes. Šis process gan ir ļoti smalks un laikietilpīgs, kas attiecīgi atspoguļojas arī to cenā. Ne velti valdzinošās mežģīnes jau tradicionāli tiek izmantotas kā viens no galvenajiem augstās modes jeb couture kolekciju raksturojošiem materiāliem. Tādējādi kāzu kleitas ar mežģīnēm ļauj katrai līgavai izdzīvot sapni par pasakas cienīgām kāzām.

Mežģīņu romantika katrai gaumei

Izvēloties kleitu ar mežģīnēm, līgavu kāzu kleitas ar mežģīnēmtradicionālākā izvēle parasti ir gari un samērā kupli A silueta modeļi, taču tie nebūt nav vienīgie, kas perfekti izceļ mežģīnes visā to krāšņumā. Labās ziņas ir tādas, ka arī gada vēsajā sezonā mežģīnes ir aktuālas teju visos iepējamajos kleitu modeļos. Tās izdaiļo gan bohēmiskas spāņu stila kleitas un jauneklīgus mini modeļus, gan arī romantiskas nāriņu kleitas, elegantas vintage pērles un pat viskuplākos balles stila eksemplārus.

Arī ar mežģīņu pielietojumu un toni iespējams variēt pēc sirds patikas, jo tās izskatās vienlīdz valdzinoši gan kā pavedinošs kleitas pamatmateriāls, gan arī kā rotaļīgs tērpu rotājošais elements, piemēram, piedurknēs, svārku daļas apakšā vai mugurpusē. Šķiet, ka vēl sievišķīgāku, noslēpumaināku un reizē arī universālāku audumu atrast būtu grūti. Tieši tāpēc kāzu kleitas ar mežģīnēm un to daudzās variācijas patīkami pārsteigs pat visprasīgākās līgavas. Ja meklējat tērpu, kas savu aktualitāti nezaudēs arī pēc gadiem, esiet drošas, ka mežģīnes būs pareizā izvēle.

Pasaules vadošo kāzu modes dizaineru interpretācijas

kāzu kleitas ar mežģīnēmKā zināms, kāzu kleitas ar mežģīnēm ir mūžam aktuāls trends, kas sevi pārlieicinoši piesaka arī pasaulē vadošo kāzu modes dizaineru jaunākajās kolekcijās. Viens no lielākajiem mežģīņu auduma cienītājiem jau gadu desmitiem ir bijis dāmu mīlulis Oskars de la Renta. Viņa modes nams arī pēc dizainera nāves turpina darināt izcilākos kāzu kleitu paraugus. Tāpat Karolīna Erera ir plaši pazīstama kā pasakainu kāzu kleitu meistare, kurai mežģīnes allaž kalpojušas kā viens no iemīļotākajiem materiāliem. Pārliecinoša mežģīņu cienītāja vienmēr ir bijusi arī Vera Vanga – viena no pasaulē visu laiku pieprasītākajām kāzu tērpu dizainerēm. Arī viņas krāšņajās kolekcijās kāzu kleitas ar mežģīnēm, neskatoties uz mainīgajām sezonu tendencēm, ir vienmēr paliekoša vērtība.

Patiešām, šķiet, ka visu laiku ikoniskākie kāzu kleitu modeļi un mežģīnes iet roku rokā. Vai atceraties Greisas Kellijas, Keitas Midltones un Kimas Kardašjanas kāzu tērpus? Tendences vēsta, ka gan karaliskajā galmā, gan arī šovbiznesā kāzu kleitas ar mežģīnēm joprojām ir lielā cieņā.