Kāzu salons Rīgā piedāvā visas jaunāko kolekciju kāzu kleitas

Ingrida Bridal kāzu salons Rīgā, Bruņinieku ielā, ir senākais no zīmola saloniem. Tieši šeit vienmēr iespējams pirmajām pielaikot jaunāko kolekciju kāzu kleitas un vakarkleitas. Salons Rīgā arī piedāvā salīdzinoši plašāku aksesuāru un rotu klāstu.
Lūdzam, pirms apmeklējuma, iepriekš pierakstīties, zvanot +371 29 63 7110 vai rakstot mums, aizpildot sazināšanās formu lapas apakšā.
Atgādinām, kas sestdienās kāzu salons Rīgā strādā tikai pēc pieraksta! Darba laiks norādīts tikai, kā pieejamās stundas pieraksta rezervēšanai.

kāzu salons Ingrida Bridal

RĪGA
Kāzu salons Ingrida Bridal
Bruņinieku iela 35, Riga
Latvija, LV-1001

Darba laiks:
Darbdienās: 10.00 – 18.00
Sestdienās: 10.00 – 15.00 vēlams pēc pieraksta

11. un 12. novembrī: 10:00 – 19:00
Lielā kāzu kleitu izpārdošana un Jaunās kolekcijas prezentācija

Tālrunis salona: (+371) 29 637 110
Tālrunis dizainere: (+371) 20 375 777

info@ingridabridal.lv

kāzu salons Ingrida Bridal Rīgā
Ingrida Bridal Boutique

LONDONA
Ingrida Bridal Boutique
34 Moreton Street, Pimlico,
London SW1V 2PD

Darba laiks:
PIRMD – PIEKTD: 11.00 – 19.00
SEST: 11.00 – 16.00
PĒC PIERAKSTA

Tālrunis: +44(0)75 9925 4003
+44(0)20 3715 2081

Ingrida Bridal Boutique London

Kāzu salons Rīgā un Londonā strādā pēc pieraksta

Pieraksta laiks katrai līgavai paredzēts, lai mēs varētu jums veltīt visu savu uzmanību. Apmeklējums līgavai, kura nāk izvēlēties kāzu kleitu, ietver kāzu kleitas izvēli ar vairāku tērpu pielaikošanu. Bieži līgavas pielaiko arī kāzu aksesuārus. Savukārt, līgavai, kura ierodas uz šūtas kāzu kleitas laikošanu, paredzēta pielaikošana un korekciju precizēšana.

Ja tikšanās laikā vēlaties atrast vakarkleitu vedējmātei vai kleitas līgavas māsām, lūdzam, mūs par to brīdināt, veicot pierakstu. Mēs rezervēsim jums vairāk laika, atbilstoši jūsu interesēm.

Kāzu salons Rīgā vienmēr ir atvērts visu norādīto darba laiku darba dienās. Ja jums kādu iemeslu dēļ nav iespējams precīzi vienoties par pieraksta laiku, jūs tāpat varat mūs apmeklēt. Lūdzam, rēķināties ar to, ka jums šādā gadījumā var būt jāpagaida.

Ja vēlaties pierakstu mainīt uz citu laiku vai citu datumu, kāzu salons Rīgā piedāvā veikt pieraksta pārcelšanu. Lūdzu, sazinieties ar mums ne vēlāk, kā vismaz 12 stundas iepriekš, ja tas ir iespējams.

Kāzu salons Rīgā un kāzu salons Londonā veic pierakstus telefoniski, rakstiski, kā arī vienojoties par pieraksta laiku iepriekšējā tikšanās reizē.

Vārds
Tālrunis (*)
Email (*)

Kāzu salons Rīgā - vienas pastaigas attālumā

Ingrida Bridal kāzu salons atrodas vienas pastaigas attālumā no Rīgas centra. Pie mums ērti nokļūt gan ar sabiedrisko transportu, gan personisko auto, gan taksometru.
Netālu no mums atrodas arī dažādas kafejnīcas un restorāni, ja vēlaties apmeklējumu pie mums papildināt ar brokastīm vai pusdienām.
Lūdzu, ierēķiniet laiku, ko pavadīsiet ceļā, lai varat izmantot visu pieraksta laiku!
Lai mūs būtu vieglāk atrast, piedāvājam ielūkoties kartē.