KĀ TOP KĀZU KLEITAS

A-silueta mežģīņu kāzu kleita ar garām piedurknēm un muguras izgriezumu

ATRODI SAVU ĪPAŠO KĀZU KLEITU

Kāzu kleitu šūšana ir viena no iespējām, kas ļauj īstenot īstās kāzu kleitas sapni.
Kad izskan bildinājums un atbilde “jā”, kāzu kleitas meklējumi ir viens no pirmajiem jautājumiem izdarāmo lietu sarakstā. Kā atrast savu īsto kāzu kleitu?
Ir vairākas iespējas, kas var aizvest pie savas sapņu kleitas.

Viens no šķietami vieglākajiem ceļiem ir kāzu kleitas pasūtīšana kādā no interneta lielveikaliem. Taču šādai izvēlei ir gan savi plusi, gan mīnusi. Kleitai visticamāk būs pārsteidzoši zema cena, iespējams – izdevīgs izpārdošanas piedāvājums, kā arī – to nogādās tieši līdz saņēmējas durvju slieksnim. Tomēr – itin bieži internetā atrodamas arī līgavu sūdzības par to, ka kāzu kleitas izskats ne tuvu neatbilst fotogrāfijās redzētajam. Vilšanos var sagādāt itin viss – sākot no tā, ka riskējat iegādāties lētu dizainera kleitas atdarinājumu, kurā izmantoti ne tik kvalitatīvi audumi un mežģīnes. Sliktākajā variantā – var gadīties saņemt pavisam citu kleitu. No šīs iespējas var izvairīties, iegādājoties kāzu kleitu kādā no oficiālajiem dizaineru e-veikaliem, taču te var nākties saskarties ar ko citu. Kāzu kleitas izmērs vien nedod garantiju, ka tā perfekti piegulēs līgavas augumam. Korekciju veikšana būs dārga un prasīs noteiktu laiku (īpaši, ja korekciju veikšanai jāpasūta audumi).

Ja Jūs neesat gatava uz šādu risku, tad ir nākamā iespēja – doties uz kāzu salonu. Pieeredzes ziņā šis variants būs daudz patīkamāks. Pielaikojot daudzveidīgos un krāšņos dažādu siluetu tērpus, katra dāma var justies mazliet kā princese. Saviļnota, ieraugot sevi kāzu kleitā pirmo reizi.

KĀZU KLEITU ŠŪŠANA – TIEŠI JUMS VEIDOTS TĒRPS

Ir vēl trešais variants – kāzu kleitu šūšana.

Šis variants, protams, piemērots tām līgavām, kurām ir svarīgi, lai kāzu kleitas dizains būtu unikāls. Līgavām, kuras jau no bērnības ir sapņojušas par kādu īpašu princešu vai nāriņas silueta kleitu, ar garu šlepi vai atkailinātu muguru, vai vēl kāda cita (varbūt neordināra) stila kāzu kleitu. Līgavām, kuras vēlas sekot līdzi kāzu kleitas tapšanas procesam un izjust to, kā piedzīvojumu.

Iegādāties kaut ko jau gatavu ikdienā nākas pietiekami bieži. Iespējams, kāzu diena ir tas brīdis, kad ļauties valdzinājumam tērpties tieši sev veidotā kleitā.
Tad esat laipni gaidītas salonā Ingrida Bridal!

KĀZU KLEITAS PĒC PASŪTĪJUMA TĀ IR SAVU SAPŅU ĪSTENOŠANA

Kāzu kleitas pēc pasūtījuma tas ir pakalpojums, ko zīmols Ingrida Bridal piedāvā ne tikai Lielbritānijā, bet arī Latvijā.
Kāzu salons Rīgā sniegs iespēju pielaikot dažāda stila kāzu kleitas un aksesuārus, lai saprastu atbildes uz pamata jautājumiem. Piemēram, izšķirties starp divu veidu siluetiem.
Turklāt – visas Ingrida Bridal kolekcijās iekļautās kāzu kleitas ir arī nopērkamas – katrai līgavai ir iespēja viena apmeklējuma laikā tikt gan pie kleitas, gan pieskaņota plīvura vai citām rotām.

Taču – ja neviens no dizainiem neliek elpai aizrauties priekā, vienmēr ir iespējams izvēlēties pakalpojumu šūt kāzu kleitu pēc pasūtījuma. Saņemot bezmaksas dizaineres konsultāciju, līgava var pasūtīt Ingrida Bridal kāzu kleitu, kas būs radīta tieši viņai. Līgavai būs iespēja veikt izmaiņas kolekciju dizainos – garākas piedurknes, cita stila svārku daļa, citas krāsas audumi vai mežģīnes – viss pēc līgavas gaumes un vēlmēm.Tāpat zīmols Ingrida Bridal piedāvā unikālu iespēju – kopā ar dizaineri veidot skici, izvēlēties audumus, izšuvumu veidu un daudzumu.

Ar līgavu vienosimies par pirmo pielaikošanu un kleitas nodošanas termiņu, kas tiek ievēroti un atrunāti līgumā.

KĀZU KLEITU ŠŪŠANA KĀ TAS NOTIEK

Sarežģītais sākas pēc skiču izveides – pašu kāzu kleitu šūšana – process, kad pasūtījums tiek piegriezts un nodots meistaram, kas to sagatavo pirmajai pielaikošanai. Šo pielaikošanu veic pati dizainere. Tās laikā tiks pielaikots tikai kleitas korsetes un svārku daļas pamats, to perfekti pielāgojot Jūsu augumam. Šajā reizē būtu vēlams neaizmirst arī par kāzu kurpēm, jo no tām ir atkarīgs kleitas garums.
Iespējama arī otrā laikošana, kas lielākoties ir nepieciešama tikai tām kāzu kleitām, kas tiek šūtas pēc nāriņas silueta vai kam ir atkailināta muguras daļa.
Un tikai pēc tam var sākties kāzu kleitas šūšana, kad mūsu studijas augsti profesionāla meistara rokas to pārvertīs par īstu mākslas darbu.
Nākamajā tikšanās reizē līgava jau tiek ietērpta sev radītajā kāzu kleitā.

Parasti no pasūtījuma pieņemšanai līdz kāzu kleitas saņemšanai var paiet no vienam līdz diviem mēnešiem. Ingrida Bridal kāzu salons piedāvā arī ekskluzīvu pakalpojumu – kāzu kleitu šūšana divu nedēļu laikā.

Pirms Jūs doties uz kāzu salonu Ingrida Bridal, vēlams pieteikt apmeklējumu telefoniski vai aizpildīt kontaktformu mājas lapas sadaļā – kontakti.

TOP