kāzu kleitu noma

Ingrida Bridal zīmola kolekciju kāzu kleitu noma

Kāzu kleitu noma piedāvā plašu stilu izvēli

kāzu kleitu nomaKāzu kleitu noma ir pakalpojums, kas ļauj ietērpties sapņu kāzu kleitā, neraugoties uz to, vai budžets tam ir pietiekami liels. Turklāt – šādi iespējams arī ietaupīt vēl kāda sapņa īstenošanai – piemēram, medusmēneša ceļojumu pagarināt no trim dienām uz nedēļu. Vēl tas noteikti domāts līgavām, kuras šaubās par to, vai pilna kāzu kleitas cena ir saprātīgs ieguldījums, lai uzvilktu kleitu tikai vienreiz. Visās kāzu kleitās un vakarkleitās izmantoti tikai:

  • dabiskie audumi;
  • franču, spāņu vai itāļu mežģīnes;
  • Swarovski izšuvumi.

Ko piedāvā kāzu kleitu noma?

Kāzu salons Ingrida Bridal piedāvā nomai visas salonā uz vietas esošās kāzu kleitas un vakarkleitas no zīmola kolekcijām. Stilu, siluetu un izšuvumu veidu izvēle, ļaus atrast to, kas visvairāk atspoguļo tieši jūsu personību. Savukārt, dažādās nianses, kas ietvertas, kleitas veidojot, ļaus piemeklēt arī augumam atbilstošāko. Piemēram, kleitas aizdares pārsvarā ir korsetes tipa savilkums ar lentu vai pogu rinda kleitas aizmugurē.

Lūdzam ņemt vērā, ka kāzu kleitu noma šobrīd piedāvā tikai kolekciju paraugu standarta izmērus: no 34 līdz 38 izmēram.
Kāzu kleitas pārsvarā šūtas, izmantojot ivory balto, taču ir dizaini, kuros baltais kombinēts ar citu krāsu toņiem, kā, piemēram, kapučīno. Savukārt, vakarkleitu krāsu izvēle ir plašāka.

Atkarībā no stila un silueta, kāzu kleitu noma ļauj izvēlēties starp atturīgākām un greznākām kāzu kleitām. Katrs dizains ir unikāls ar dāžādu risinājumu izmantošanu, lai panāktu vēlamo efektu. Piemēram, kāzu kleitas Isabella un Anna šūtas, svārku daļu veidojot no trīs dimensionāliem šifona ziediem.

Kāzu kleitu noma – nosacījumi

Piesakot, ka vēlēsieties nomāt kāzu kleitu, vajadzētu rezervēt apmeklējuma laiku, lai jūs varētu nesteidzīgi ļauties laikošanai.kāzu kleitu noma
Piesakot apmeklējumu, lūdzu, norādiet datumus, kuros kāzu kleitas noma jums būs nepieciešama. Maksimālais nomas laiks ir viena kalendārā nedēļa.
Ja iespējams, ierodoties uz laikošanu, ņemiet līdzi izvēlētās kāzu kurpes, lai būtu redzams, kā kāzu kleita izskatīsies kopā ar tām. Īpaši svarīga nianse mēdz būt apavu papēža augstums. Ja neesat vēl paguvusi kurpītes nopirkt, bet aptuveni zināt fasonu, varat ņemt līdzi jebkuras kurpes, kas tam atbilst.
Saņemot kāzu kleitu, jums tiks nodrošināts atbilstošs iepakojums, kas izmantojams arī kāzu kleitu atgriežot salonā.
Kāzu kleitu noma paredz, ka, kāzu kleitu saņemot, tiek veikta samaksa par nomas pakalpojumu un iemaksāta drošības nauda. Drošības nauda tiek atdota pilnā apmērā, kleitu atgriežot salonā.
Kāzu kleita pirms nodošanas nav jātīra. Ingrida Bridal salonā kāzu kleitu tīrīšana ir iekļauta nomas cenā.

Kāzu kleitu noma vidēji izmaksā no 100.00 līdz 300.00 eiro.