mežģīņu kleitas

Mūžam aktuālās kāzu kleitu modes tendences II

Mežģīņu kleitas kā pirmklasīga tēla sastāvdaļa

mežģīņu kleitasRomantiskas mežģīņu kleitas nenoliedzami ir visu laiku pieprasītākā līgavu izvēle ideālajam kāzu tērpam. Un tomēr laulību ceremonijas nebūt nav vienīgās svinības, kurās dāmas dod priekšroku šim delikātajam audumam. Aizvien biežāk arī ballēs, oficiālās pieņemšanās un citos saviesīgos pasākumos noslēpumainās mežģīnes izkonkurē pat tādus iecienītus materiālus kā satīnu, zīdu un samtu. Arī mežģīņu rotāto tērpu silueti un krāsu gammas kļūst tikai daudzveidīgākas.

Ierastajām A-tipa kokteiļkleitām ir pievienojušās gan valdzinošas maksi kleitas ar uz bez piedurknēm, gan eleganti nāriņas piegriezuma modeļi, kā arī figūru izceļoši mini. Galvenās mežģīņu kāzu kleitas kleitas priekšrocības ir tās gaisīgums un sievišķīgais šarms. Tas tēlam tūlītēji piešķir maigu vintage stila iedvesmotas elegances dzirksti. Protams, ne mazāk svarīga ir arī tērpa praktiskā puse. Mežģīnes, kā zināms, ir viens no tiem retajiem audumiem, kas tikpat kā neburzās un ir ērts valkāšanai jebkurā gadalaikā. Vasarā puscaurspīdīgas mežģīnes ļaus justies viegli un nepiespiesti, savukārt ziemā tās kalpos kā grezns rotajums biezāka auduma tērpiem.

Kāzu stila piezīmes jeb kad mazāk ir vairāk

Lai arī mežģīņu kleitas ir visnotaļ universāls garderobes mežģīņu kleitaselements, ko iespējams kombinēt ar dažādām rotām un aksesuāriem, ir nianses, kam der pievērst uzmanību. Proti, mežģīnes jau pašas par sevi ir pietiekoši pamanāmas. Tieši tādēļ tās nav ieteicams valkāt kopā ar citiem tikpat spilgtiem stila elementiem. Mirdzoši fliteri, masīvas rotaslietas vai lakāda lai paliek citām reizēm. To vietā labāk izvēlēties kādu neitrālu un smalku rotu komplektu, vienkrāsainu clutch somiņu un matētus apavus. Tie koptēlu padarīs gaumīgu, neaizēnojot mežģīņu kleitas krāšņumu un tās īpašnieces burvību.

Tāpat noteikti nevajadzētu arī pārspīlēt ar šī izsmalcinātā auduma klātbūtni. Ja kāzu vai balles kleita darināta no mežģīnēm, jakām, somiņām, galvas rotām un kurpēm labāk piestāvēs cits materiāls. Nereti dāmas tomēr izvēlas savu svinību tēlu papildināt ar kādu kontrastējošu detaļu. Mežģīnes tādā gadījumā labāk izmantot kā neuzkrītošu koptēla akcentu. Tikpat lieliski tās izskatīsies arī tikai kā korsetes vai virsējā auduma slāņa izšuvums vai lakonisks muguras izgriezuma rotājums.

Mežģīņu noslēpumiem pa pēdām

mežģīņu kleitasKad lēmums par vēlamo kleitas modeli un aksesuāriem pieņemts, laiks izvēlēties sev tīkamāko mežģīņu veidu. Gan veikalos un kāzu salonos pieejamo, gan pēc individuāla pasūtījuma šūto kleitu pamatmateriāls bieži vien mēdz atšķirties. Mūsdienās plašāk pieejamie mežģīņu tipi ir dažāda biezuma adītās un tamborētās, ar lāzeri grieztās, kā arī ar šujmašīnu vai rokām darinātās. Pēdējās no tām ir sevišķi smalkas un prasa ļoti rūpīgu pieeju, taču rezultāts vienmēr ir fascinējošs. Katram no mežģīņu paveidiem ir arī savas priekšrocības, tādēļ ir vērts iepazīties ar vismaz dažiem no tiem, lai izvēlētos tieši savam svinīgajam notikumam piemērotāko.

Līgavām labāk piestāvēs delikāti un gaisīgi mežģīņu tīkliņaudumi un izšuvumi. Balles karalienes tēlu, savukārt, nevainojami papildinās biezākas tekstūras kokvilnas mežģīnes izteiksmīgā tonī. Turklāt, neskatoties uz to, ka mežģīņu kleitas ir bijušas aktuālas vienmēr, gaidāmajā sezonā tās atkal tiks celtas pašā slavas zenītā. Kāpēc gan jaunajā gadā nepalutināt sevi ar tādu izmeklētu un mūsdienīgu garderobes elementu kā mežģīnes?!