kāzu kleitu jostas

Kāzu kleitu jostas kā aksesuārs

Kāzu kleitu jostas ar auduma ziedu un lentu izšuvumiem

kāzu kleitu jostasPierasti, josta ir kā atsevišķs apģērba aksesuārs, kas tiek piemeklēts konkrētajam stilam un mērķim. Ar kāzu kleitām ir nedaudz citādi. Daļā gadījumu kāzu kleitu jostas būs jau paredzētas oriģinālajā kāzu kleitas dizainā – līgavai tas rada divas iespējas. Pirmkārt, izvēli, saglabāt jostu vai atteikties no tās. Otrkārt, iespēju iedvesmoties tam, kā papildināt savu kāzu kleitu ar atbilstošu jostiņu, ja tādas nav. Te vērā ņemams arī tas, ka dizaineri vienmēr būs padomājuši, kāda tipa jostiņas vislabāk piestāv kāzu kleitas stilam un siluetam. Tāpat – svarīgi atcerēties, ka josta kā akcents izcels jebkuru figūru. Piemēram, šauras un izteikti platas kāzu kleitu jostas rada uzskatāmi atšķirīgu iespaidu.

Kleitu jostas no organzas vai satīna

Lentas ir viena no populārākajām līgavu izvēlēm – daļēji, plašā klāsta dēļ. Pieejamas dažādas krāsas un lentu platumi, kā arī viegli variēt lentas garumu. Turklāt – ir iespējams izvēlēties vai lentu papildināt, piemēram, ar mežģīņu izšuvumu. Salīdzinoši bieži lenta tiek skaisti sasieta, veidojot banti un atstājot lentas galus brīvi krītot. Bante biežāk tiek sieta sānā (priekšpusē) vai mugurpusē, centrā.
Līgavām ieteicami pievērst uzmanību lentas audumam. Piemēram, satīna lenta vienā pusē būs spīdīga un tas ne visos gadījumos atbildīs kāzu kleitai.

Savukārt auduma ziedi, kas visbiežāk veidoti no satīna vai organzas, ir veids, kā jostu izcelt. Tie gaumīgi turpinās kāzu kleitā ietvertos ziedu motīvus. Ingrida Bridal salonos ir iespējams pasūtīt trīsdimensionālos auduma ziedus, izvēloties kā izmērus, tā skaitu un krāsas. Īpašu akcentu var piešķirt gaumīgi veidots Swarovski izšuvums.
Ja kāzu kleitas izšuvumos vai mežģīnes rakstā ir ziedi, ieteicams, lai tie figurētu arī aksesuāros. Ja vien līgavas izvēle ir par labu rotām ar ziedu simboliku, tas būtu labs variants.kāzu kleitu jostas

Ar Swarovski izšūtās jostas – elgants kāzu kleitas akcents

Swarovski elementi – visbiežāk kristāli vai pērlītes dod iespēju jostai piešķirt īpašu izsmalcinātību. Līgava var izvēlēties, cik grezns būs izšuvums kāzu kleitas jostā. Pasūtot kāzu kleitu Ingrida Bridal salonos, ir iespējams veikt izmaiņas kāzu kleitu modeļos, kur kāzu kleitu jostas izšuvums šķiet pārāk grezns vai gluži pretēji – pārāk atturīgs. Modes dāmām, iespējams, visinteresantākās šķitīs jostas, kas pilnībā veidotas no kristāliem vai pērlītēm.
Vissvarīgākais padoms jostas izvēlē tomēr ir rosinājums atcerēties, ka jebkuram aksesuāram jāpapildina kāzu kleita, piešķirot papildus niansi līgavas imidžam.