Nenokavē Ingrida Bridal īpašo piedāvājumu

no 19.jūnijam līdz 23.jūnijam

Kāzu kleita Megan

Klasiski elegantā Megan ar mūsdienīgām detaļām dizainā ir viena no kolekcijas A-silueta jeb princeses tipa kāzu kleitām. Divtoņu dizainu veido kapučīno un ivory kombinācija. Ar rokām darinātā jostiņa izšūta ar Swarovski.

€650   €460

Ienāc, uzlaiko, atrodi meklēto un saņem atlaidi arī šujot pēc individuāla pasūtījuma! Klāstu, ko veido kāzu kleitas ar atlaidi, papildina ikmēneša īpašais piedāvājums. Kādu no kolekciju kāzu kleitām būs iespējams šūt pēc pasūtījuma, piesakot pasūtījumu ne vēlāk kā mēneša pirmspēdējā nedēļā.

Grandioza vasaras izpārdošana!

Ingrida Bridal salonos pieejamo akciju klāstā kāzu kleitas ar atlaidi tiek piedāvātas arī no kolekciju paraugiem. Lai iepriecinātu mūsu līgavas, tiek izpārdoti kā iepriekšējo, tā jaunāko kolekciju dizaini. Pieejamie izmēri norādīti pie katras kāzu kleitas ar atlaidi.

Kāzu kleita Dorothy

Izteiksmīgā A-silueta jeb princeses tipa kleita Dorothy is īsts modernas sievišķības paraugs. Tā veidota no izsmalcināta satīna, ko rotā divu veidu mežģīņu izšuvumi ar pērlēm, kā arī aizmugurē brīvi krītoša šlepe. Korsetes augšdaļā sirds formas dekoltē izgriezumu turpina liegi caurspīdīgas, dekoratīvas rūtis, kas pāriet pusgarās, mežģīņu greznotās piedurknēs un rotā arī svārku daļas apakšmalu. Muguras aizdarē īpaši svinīgam akcentam izmantota pagarināta elegantu pogu rinda.
Izmērs: 36-38

€990   €390

Kāzu kleita Daniella

Neatvairāmā balles tipa kāzu kleita Daniella apvieno kuplu svārku daļu, ko veido vairākas tilla un organzas kārtas, kā arī greznu korsetes veida augšdaļu, kas papildināta ar smalkiem ziedu un rombiņu formas mežģīņu izšuvumiem. Papildus akcentu modelim piešķir viegli caurspīdīgā dekoltē un plecu daļa, savukārt kleitas aizmugure valdzina ar dziļu muguras izgriezumu un gaumīgām pogām. Arī svārku virskārtu un iespaidīgo šlepi rotā ar mirdzošiem fliteriem izšūti rombiņu elementi.
Izmērs: 36-38

€890   €390

Kāzu kleita Ivy

Modernā mini kāzu kleita Ivy ir īpaša ar neparasto svārku daļu. Atkailinātā plecu daļa un sirds formas korsetes augšmala kombinēta ar caurspīdīgu mežģīņu virsjaciņu ar garajām piedurknēm. Kleitas eleganci pasvītro lentas rotājums.
Izmērs: 36-38

€610   €250

Kāzu kleita Lucy

Grieķu-romiešu stila kāzu kleita Lucy atklāj sievišķības maigumu un brīvību rūpīgi veidotā dizainā. Šifona kārtu pārklāšanās un malu tikko nojaušamais krokojums rada rotaļīgumu un padara šo kleitu par klasisku pludmales kāzu sapni.
Izmērs: 36 – 38

€650   €220

Kāzu kleita Rebecca

Kāzu kleita Rebecca apvieno A-līnijas kāzu kleitas eleganci un nāriņas tipa kāzu kleitas sievišķīgumu. Mežģīņu un bagātīgā izšuvuma kombinācija padara kāzu kleitu izsmalcinātu. V-veida kakla izgriezums, īsās piedurknes, daļēji atkailinātā mugura un šlepe izceļ kāzu kleitas unikalitāti.
Izmērs: 36-38

€1130   €390

Kāzu kleita Francheska

Grezna, bet gaumīgi ieturēta balles tipa kāzu kleita ar mežģīņu izšuvumu un atkailinātu plecu daļu. Ziedu motīvus pasvītro mežģīņu izšuvums.
Izmērs: 34-36

€700   €200

Kāzu kleita Madison

Ekstravagants muguras izgriezums kāzu kleitā Madison apvienots ar klasisku nāriņas stila siluetu. Garās piedurknes veido caurspīdīgs tills ar mežģīņu izšuvumu.
Izmērs: 36

€940   €190

Kāzu kleita Elizabeth

Kombinētā kāzu kleita, kuras silueta līniju veido nāriņas tipa tērps, ko ietver no vairākām pakāpēm veidota virsējā kārta, kas daļēji atsedz kāzu kleitas priekšpusi. Kāzu kleitu izceļ gan mežģīņu izšuvuma ziedu motīvs, gan nokrāsu un līniju pakāpeniskums virssvārkos. Kleitas bagātīgumu akcentē Swarovski izšuvums un elegantā jostas daļa ar moderno banti sānā. Aizmugurē kāzu kleitas glamūru pasvītro mežģīņu plecu daļa, pogu aizdare un šlepe.Kāzu kleita ir valkājam ar vai bez virssvārkiem.
Izmērs: 34

€1730   €390

Kāzu kleita Elizabeth II

Nāriņas tipa kāzu kleita, kas klasiski ieturēta līnijās un grezna izšuvumos, ko veido mežģīnes un Swarovski. Svārku paplatinājuma daļu pasvītro pakāpeniska mežģīņu izšuvuma pāreja vieglās tilla krokās. Ziedu motīva dominanti kāzu kleitā veido kleitas apakšējā malā veidotā mežģīņu ziedu buķete, kas vizuāli tiecas augšup.
Kleitas izsmalcinātību pasvītro pogu aizdare aizmugurē un daļēji caurspīdīgā mežģīņu plecu daļa, kas nedaudz atkailina valkātājas muguru.
Izmērs: 34

€930   €200

Kāzu kleita Kimberly

Mežģīņu nāriņas tipa kāzu kleita ar ziedu motīvu, ko akcentē toņu un audumu kombinācija jostas daļā, kas sānā papildināta ar dubultās, divu audumu bantes akcentu. Klasiskā un ieturētā kakla līnija kombinēta ar viegla caurspīdīguma atklāto korsetes augšmalu.Kāzu kleitas piegulošo augšdaļu veido korsete un bolero jaciņa, kas dod līgavai iespēju variēt tērpu pēc savas izvēles jebkurā kāzu dienas mirklī. Aizmugurē kleitas eleganci papildina pogu rinda muguras vidū.
Izmērs: 36 – 38

€1000   €390

Kāzu kleita Brianna

A-tipa jeb princeses kāzu kleita, kurā izsmalcinātības un viegluma kombinācija izteikta gan audumu, gan krāsu izvēlē. Kāzu kleitas augšpusi veido korsetes pamata daļa ar izteiktu sirdsformas izliekumu un mežģīnes virskārta ar klasisku augsto kakla līniju. Jostu, kurā ar krāsu toni akcentēta kombinācija, papildina viegla, caurspīdīga bante. Pazeminātā svārku līnija turpinās bagātīgos auduma svārkos. Kleitas aizdari veido pogu rinda.
Izmērs: 34 – 36

€620   €250

Kāzu kleita Alice

Nāriņas tipa mežģīņu kāzu kleita ar trīsdimensionālā auduma zieda rotājumu sānā, ko akcentē caurspīdīga, viegla, bantē sasieta lenta. Elegance un izsmalcinātība apvienota kleitas siluetā, auduma izvēlē un detaļās, kur dominē ziedu motīvs. Mirdzumu kleitai piešķir Swarovski. Ar audumu pārvilktu podziņu rinda aizmugurē. Šlepe lieliski papildina koptēlu.
Izmērs: 34 – 36

€900   €290

Kāzu kleita Cristie

Romantiska grieķu tipa kāzu kleita. Akcentēta kakla līnija ar ziedu izšuvumu. Krūšu daļu izceļ plata lenta ar simetriski izkārtotiem auduma ziediem. Aizmugurē kleitu papildina eleganta, dubultā auduma bante. Kāzu kleitai ir nelielas piedurknes un viegli krokota svārku daļas apakšējā mala.
Izmērs: 34 – 36

€540   €190

Kāzu kleita Liana

Ekstravaganta, mazliet ekscentriska un izsmalcināta balles tipa kāzu kleita mūsdienīgai līgavai ar atkailinātu plecu daļu. Slīpās auduma līnijas piešķir kleitai maigu kustību vieglumu. Korsetes daļā perpedinkulāro drapēriju papildina grieztās mežģīnes ziedu rotājums, kas iezīmē arī līniju virziena maiņu. Ziedlapiņas un drapērija līnijas apvij līgavas auguma aprises, pastiprinot svārku daļā radīto vieglumu.
Izmērs: 34 -36

€690   €190

Kāzu kleita Katreen

Princeses jeb A-tipa kāzu kleita ar grieķu tipa silueta niansi. Sirdsformas augšmala, ko akcentē krūšu daļas drapējums un rišas. Maigā auduma kārtas pārklājas, veidojot efektu, ko var izteikt noliekot viduspunktu starp rišām un volāniem. Kleitas aizmugurē auduma zieda akcents.
Katreen veidota arī kā mini kāzu kleita.
Izmērs: 34

€740   €200

Kāzu kleita Katreen II

Īsa kāzu kleita ar grieķu tipa silueta niansi. Sirdsformas augšmala, ko akcentē krūšu daļas drapējums un rišas. Kleitas aizmugurē auduma zieda akcents.
Izmērs: 34

€340   €200

Kāzu kleita Bianca

Kombinēta tipa balles kleita. Kāzu kleitas priekšpusē veidots ieturēts mini, kas padara kleitu nedaudz ekstravagantu. Akcentēta sirdsformas kakla līnija. Korsetes daļā virzienā uz centru vērst drapējums, ko krāšņāku padara slīpi izvietots izšuvums ar ziedu motīvu. Izšuvumu īpaši smalku padara pērlīšu izmantojums un mežģīņu detaļas. Arī pats mežģīņu audums, kura veidu izvēlēsieties, pasūtot kāzu kleitu, ir roku darbs. Drapēta, mugurpusē izteikti kupla svārku daļa. Korsetes aizmugurē veidota aizdare ar lentu, kas lieliski papildina kleitas izsmalcinātību.
Izmērs: 34 – 36

€590   €280

Kāzu kleita Constance

Balles tipa kāzu kleita ar padziļinātu sirdsformas korsetes augšdaļu, bez plecu lentām. Kleitā kombinēts satīns un organza. Līgavas auguma līnijas skaisti izcels drapējums, korsetes vidusdaļā, kur līnijas tiecas uz centru. Korsetes aizmugures daļā aizdare ar lentu. Svārku daļa izteikti kupla (kuplumu var regulēt, izvēloties papildināt kleitu ar apakšsvārku), ko papildina pusapļa formas šlepe. No auduma veidoti trīsdimensionāli ziedi (viena līmeņa un dubulti) un ziedlapas veido elegantas kombinācijas. Centrālā izšuvuma daļa veidota ar grieztu mežģīni un Swarovski akmentiņiem.
Izmērs: 36 – 38

€1990   €390

Kāzu kleita Julia

Balles tipa kāzu kleita. Trīs kārtu volānu rindas, ko veido viegls un gaisīgs audums, kas gandrīz rada spalvu pūkainuma efektu. Kontrastu veido grezni izšūtā, līdzenas virsmas korsete, ko rotā pērlītes un fliteri. Tajā izmantots ziedu motīvs. Korsetes augšējās malas līnija taisna, bez plecu daļas, kas izcels līgavas plecu dabisko izliekumu. Ar lentu papildināta korsetes aizdare.
Izmērs: 36 – 38

€890   €320

Kāzu kleita Lorena

Princeses tipa kāzu kleita ar korsetes tipa aizdari mugurpusē. Korsetes augšmalā sirdsformas līnija. Korsetes un svārku daļa drapēta – svārku daļā tas piešķir papildus kupluma efektu un padara tērpu greznu. Kleitā ievērots asimetriskuma princips. Vidukļa līnija pazemināta, kas izcels līgavas maigās auguma aprises. Kleitas eleganci papildina neliels, bet skaists izšuvums, kur kombinēts ziedu motīvs ar Swarovski pērlītēm.
Izmērs: 36 – 38

€700   €190

Kāzu kleita Miranda

Princeses tipa kāzu kleita. Viegla, smalka sirdsformas līnija korsetes augšmalā. Korsetes daļā veidots slīpais drapējums, ko aizmugurē papildina paplatināta korsetes aizdare ar lentu. Kāzu kleitā izmantota ar roku grieztu mežģīņu kompozīcija. Kleitas augšmalu īpaši izceļ no mežģīnes veidots volāns, kas turpinās plecu lentās. Sievišķīguma un romantikas noskaņa īpaši izteikta trīsdimensionāla tipa, trīspakāpju ziedos ar dubultām ziedlapām, ko papildina pērlīšu un fliteru izšuvums, kā arī tīkliņu auduma izmantojums.
Izmērs: 34 – 36

€800   €250

Kāzu kleita Bonnie

Pusgarā kāzu kleita modernai līgavai vai kāzu svinībām pēc oficiālās ceremonijas. Korsetei nav plecu daļas, kas izcels līgavas plecu līniju. Bagātīgi rotāta ar izšuvumu, ko papildina svārku apakšējā mala kā kontrasts. Īpašu šiku kāzu kleitai piešķir jostas daļa ar banti.
Izmērs: 34 – 36

€620   €250

Kāzu kleita Eva

A-tipa jeb princeses silueta vakarkleita. Tērpu īpašu padara krāsu kombinācijas izvēle un dabisko audumu izmantojums. Samta korsetes daļa un dabīgā tafta svārki papildina viens otru un rada harmonijas un svinīguma efektu.
Atkailinātie pleci un sirdsformas izliekums balansē ar klasisko svārku daļu. Sānā novietotā dubultā divtoņu bante ar Swarovski pērlīšu izšuvumu akcentē ieturēto stilu un eleganci.
Izmērs: 36

€570   €150