KĀZU KLEITAS NO ZĪMOLA INGRIDA BRIDAL

IZSMALCINĀTAS UN MODERNAS KĀZU KLEITAS AR VINTAGE STILA PIESKĀRIENU

Izsmalcinātas un modernas kāzu kleitas katras līgavas gaumei. Zīmols Ingrida Bridal piedāvā jaunāko kolekciju “Every Shade of Love”, ko katru mēnesi papildina jauni un sevišķi krāšņi modeļi. Garantējam visaugstāko kvalitāti, individuālu pieeju un unikālus dizaina risinājumus kombinācijā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi tirgū. Lai arī tavi kvēlākie sapņi pārtop īstenībā!

LIELĀ NOLIKTAVAS TĪRĪŠANA IR KLĀT! TIKAI 26.- 28. JANVĀRĪ ĪPAŠAS ATLAIDES VISĀM KĀZU KLEITĀM
Pieejamas visdažādāko dizainu kāzu kleitas, kā arī šūšanas pakalpojumi individuāliem pasūtījumiem katras līgavas gaumei

Kolekcija Modernday Fairytale

Klasiska elegance, līdz niansēm pārdomāts dizains un lielpilsētas stila vēsmas apvienojas graciozos un nemainīgi aktuālos kāzu kleitu modeļos

Kolekcija Here to Mesmerize

Izsmalcināta detaļās un radīta mūsdienīgas elegances cienītājām, kāzu kleitu kolekcija vilina ar grezniem audumiem un karalisku akcentu bagātību

IZMEKLĒTA SKAISTUMA BURVĪBA

Šo oriģinālo kāzu kleitas modeli raksturo jutekliski sievišķīgs un augumu izceļošs piegriezums. Svārku lejasdaļā zem ceļa to rotā koķets tāda paša vai pieskaņota auduma paplatinājums, kas vizuāli atgādina nāriņas asti. Un, lai arī sākotnēji varētu šķist, ka nāriņas silueta kleitas ir domātas tikai gara un slaida auguma īpašniecēm, patiesībā tās ir viegli pielāgojamas teju jebkurai figūrai. Vēl jo vairāk, tās palīdz radīt perfektu līdzsvaru starp auguma proporcijām, novēršot uzmanību no manāmi platākiem pleciem vai izteikti formīgas krūšu daļas. Tādējādi figūra iegūst ideālu smilšu pulksteņa formu, par ko sapņo ne viena vien līgava. Ne velti šo kāzu kleitas modeli raksturo kā vienu no sievišķīgākajiem un augumam glaimojošākajiem.

Kā zināms, nāriņas silueta mežģīņu kāzu kleita ar smalku korsetes tipa augšdaļu ir līgavu vidū visplašāk iecienītais modelis. Un tomēr šis kleitas stils tikpat labi izskatās arī ar plecu lencēm vai pat īsākām un garākām piedurknēm. Arī dekoltē izgriezuma forma un dziļums ir viegli pielāgojami katras topošās sievas vēlmēm. Vēl kāda pozitīva šī silueta iezīme ir neskaitāmās tā valkāšanas iespējas. To var izmantot gan kā lakonisku minimālistiskā stila kāzu kleitu, gan arī kombinēt ar kontrastējoša toņa jostiņām, gaisīgām lentēm vai mirdzošu akmentiņu rotātām piespraudēm. Arī vēsajos gada mēnešos aktuālās bolero jaciņas un kažociņi nekādā ziņā neaizēnos šarmu, ko izstaro greznā nāriņas silueta mežģīņu kāzu kleita.
Īpaši krāšņām kāzām piestāvēs iespaidīga kapellas garuma “nāriņas aste”, savukārt mazliet piezemētākām svinībām lieliska alternatīva būs kleita, kas beidzas līdz ar kurpju papēžiem. Tāpat harmoniskais nāriņas siluets ļauj droši eksperimentēt arī ar tērpa auduma toni, kā arī izvēlēto matu sakārtojumu un aksesuāriem. Jebkurā gadījumā šis kleitas modelis būs ideāli piemērotas visām tām līgavām, kuras apzinās savu pievilcību un nebaidās no apkārtējo uzmanības un neskaitāmiem komplimentiem. Visi skatieni viennozīmīgi būs jūsējie. Un tieši tā tam arī jābūt.

Nāriņas silueta mežģīņu kāzu kleita

KLASIKAS MŪŽSENAIS VALDZINĀJUMS

A-silueta mežģīņu kāzu kleita

Nenoliedzami arī A-tips vienmēr ir bijis nemainīgs līgavu favorīts kāzu kleitas izvēlē, un tas no sezonas uz sezonu joprojām ir modes tendenču pašā augšgalā. Šķiet, pasaule būtu apgriezusies kājām gaisā, ja pēkšņi notiktu savādāk. Silueta panākumu atslēga slēpjas tā lakoniski sievišķīgajā piegriezumā, kas vienmēr izskatās grezni un svinīgi, taču nebūt ne stīvi vai pārspīlēti. A-silueta mežģīņu kāzu kleita sastāv no divām harmoniski pieskaņotām daļām – ķermenim pieguļošas augšdaļas un viegli paplatinātas svārku daļas. Viduklī šis modelis vienmēr ir sašaurināts un tādējādi veiksmīgi izceļ līgavas auguma aprises. Šī nu ir tā kleita, kas bez izņēmumiem piestāvēs ikvienai līgavai. Tieši tādēļ A-silueta modeli iesaka arī plus size sievietēm, jo tas ļauj izcelt figūras dotumus un vienlaicīgi arī nomaskēt trūkumus. Viduklis automātiski izskatās daudz slaidāks, savukārt salīdzinoši platākā gurnu daļa kļūst praktiski nemanāma.

Vēl kāds augstu novērtēts A-silueta pluss ir tam viegli pielāgojamais svārku garums. Ne visas topošās sievas lemj par labu izteikti garām kleitām vai šlepēm. Un šis piegriezums pavisam noteikti ļauj vaļu iztēlei. Ar pieskaņotu apašsvārku palīdzību arī kleitas kupluma koriģēšana ir tīrais nieks. Atbilstoši līgavas gaumei svārku daļu var veidot vieglu un gaisīgu vai arī piešķirt tai svinīgu apjomu un auduma stingrību. Vasaras sezonā lieliski izskatīsies no maiga zīda vai satīna darinātas A-silueta mežģīņu kāzu kleitas. Gada aukstākajā laikā, savukārt, iederēsies biezāki audumi, kas kleitas modelim spēj piešķirt papildus eleganci. Greznas mežģīņu aplikācijas un izšuvumi nevainojami izcels tērpa mūžam aktuālo piegriezumu. Tas vienlīdz labi izskatīsies gan klasiski sniegbaltā izpildījumā, gan arī maigās šampanieša nokrāsās un pat liriskos pasteļtoņos.

Līgavām, kuras nav pārliecinātas par piemērotākā kleitas tipa izvēli un labprātāk pieturas pie pārbaudītām vērtībām, A-silueta mežģīņu kāzu kleita būs īstā izvēle. Ar dažādu dekorāciju palīdzību to no klasiski minimālistiskā stilā ieturēta tērpa iespējams pārvērst princeses cienīgā mākslas darbā. Šim modelim vienlīdz labi piestāvēs gan smalkas rotas un citi pieskaņoti līgavu aksesuāri, gan arī to neesamība. Galvenais akcents jebkurā gadījumā tiek likts uz līgavu un viņas neatkārtojamo harizmu. Rezultātā tiek panākts izsmalcināts, šarmants un izteikti sievišķīgs koptēls, kas kāzu dienu spēj padarīt patiesi neaizmirstamu. Jau no pašiem kleitas radīšanas pirmsākumiem tajā tiek ieliktas rūpes un mīlestība, un iznākums allaž runā pats par sevi. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties kleitu darināt no skices vai dodat priekšroku kādam no daudziem gatavajiem Ingrida Bridal kolekciju modeļiem.

JUTEKLISKUMA GAUMĪGAIS PIESKĀRIENS

Mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu, ir modelis, kas visu uzmanību pievērš detaļām. Ja kleitas priekšpuse ir klasiski ieturēta, tad muguras daļā to var atsvaidzināt ar cēlu izgriezumu, kas izstaro sievišķīgu grāciju un piesaista skatienus. Atkailināta muguras daļa viennozīmīgi ir drosmīga izvēle, taču kāpēc gan neatļauties pārsteigt sevi un citus?! Līgavām, kuras izvēlas kleitas ar piesegtu plecu un dekoltē daļu, muguras izgriezums ir lieliska alternatīva. Tā tēlam piešķit krietnu devu jutekliskuma un kalpo kā moderna stila odziņa. Tiesa gan, jāatceras, ka mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu pieprasa atbilstošu apakšveļu, kas ir nemanāma, taču sniedz līgavai nepieciešamo efektu un komfortu.

Īstā muguras izgriezuma izvēle ir tikpat nopietns lēmums kā dekoltē izvēle, jo tas nosaka, cik labi konkrētā kleita izskatīsies un piegulēs augumam. Tieši tādēļ izgriezuma veidu iespējams pielāgot jebkurai gaumei un ķermeņa uzbūvei. Sākot jau ar vijīgu mežģīņu un dekoratīvu tīkliņu rotātiem ielaidumiem, kas sniedz tikko jaušamu atkailinājuma efektu. Un beidzot ar ekstravagantiem padziļinātajiem U un V-veida izgriezumiem, kas atsedz muguru visā tās krāšņumā. Katram modelim piemīt savs unikālais šarms, kas palīdz gaumīgi izcelt līgavas spēcīgākos trumpjus. Papildus akcentam atkailināto muguru var rotāt arī ar bantēm, gaisīgām lentēm vai pagarinātu, viegli krītošu ķēdīti.

Runājot par matu sakārtojumu, uz augšu saņemtas frizūras koķeto muguras izgriezumu izcels vislabāk, vienlaicīgi arī slaidinot līgavas siluetu. Īsāku matu īpašniecēm, savukārt, nevainojama izvēle būs glamūrīgas lokas, kas papildina valdzinošo koptēlu. Mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu ir modelis, ko iespējams pielāgot ikvienām kāzu svinībām. Tas spēj izskatīties tik dažādi, bet vienmēr efektīgi, piešķirot līgavas tēlam sapņainu noslēpumainību un ļaujot uzdrīkstēties vairāk. Pastāv uzskats, ka mugura ir viena no jutekliskākajām ķermeņa daļām, kas bieži vien paliek apslēpta. Un kāpēc gan to neizcelt ar pasakainas mežģīņu kleitas palīdzību, jo kad tad vēl pārsteigt sevi un citus, ja ne kāzās?

Mežģīņu kāzu kleita ar atkailinātu muguras daļu

MODERNAS ELEGANCES VARĀ

Mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm

Savulaik kāzu kleitu pagarinātās piedurknes kalpoja kā ķermeni nosedzošs un siltuma saglabāšanas funkciju pildošs elements. Tomēr mūsdienās tas ir kļuvis arī par oriģinālu līgavu stila sastāvdaļu. Turklāt šo izsmalcināto kleitas modeli topošās sievas aizvien biežāk izvēlas ne tikai vēsajā ziemas laikā, bet arī svelmainajos vasaras mēnešos. Tāpat tas ir lielisks variants gadījumos, ja līgava vēlas neuzkrītoši nomaskēt kādu roku ādas nepilnību vai, piemēram, nevēlamu tetovējumu. Piemērots jebkura vecuma un auguma sievietēm, šis kāzu kleitas siluets pārsteidz ar tā funkcionalitāti. Kleitas piedurknes var tikt darinātas no visdažādākajiem audumiem, radot viegli caurspīdīgu efektu vai arī nosedzot rokas pavisam. Tāpat iespējams eksperimentēt arī ar to formu un garumu, vienmēr atrodot sev tīkamāko variantu. Ne velti universālā mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm ir viena no pēdējā laika aktuālākajām kāzu modes tendencēm.

Īpaši pieprasītas kleitas ar piedurknēm ir formālākas dabas svinībās, kurās nav pieņemts atkailināt plecu daļu. Viens no šādiem gadījumiem ir arī laulību ceremonija baznīcā. Tāpēc piedurknes ir labs risinājums, kā, būtiski nemainot kleitas siluetu, to iespējams pielāgot jebkuriem apstākļiem. Arī piedurkņu formu un garumu var koriģēt pēc sirds patikas. Maigam un lakoniskam koptēlam piestāvēs īsas, rokām pieguļošas mežģīņu piedurknes. Turpretī spilgtākām līgavām, kas nebaidās no uzmanības, patiks garās zvanveida vai paplatinātās piedurknes. Vēl kāda citkārt sastopama stila tendence ir arī piedurknes ar volāniem. Tās kleitu padara īpaši greznu un oriģinālu, taču ne vienmēr ir tas funkcionālākais variants. Retro stila cienītājas dažkārt izvēlas par labu arī balonveida piedurkņu formai, kas ir sevišķi labs risinājums, kad jāizlīdzina auguma proporcijas.

Ja kleitu paredzēts ieturēt salīdzinoši minimālistiskā stilā, piedurknes var kļūt par “audeklu”, uz kura izpausties. Sevišķi tad, ja tās pilnībā darinātas no mežģīnēm. Šobrīd par aktualitāti kļuvusi šādu puscaurspīdīgu piedurkņu dekorēšana ar smalkām perlītēm un mirdzošu akmentiņu elementiem. Tas lakoniskajam līgavas koptēlam piešķir izsmalcinātu noskaņu. Lai piemeklētu tieši savai gaumei un ķermeņa proporcijām atbilstošāko piedurkņu formu, ieteicams pielaikot dažādus variantus. Ne vienmēr tas, kas uzrunā bildēs, tikpat labi izskatās arī dzīvē. Pieredzes bagātā Ingrida Bridal salona komanda palīdzēs katru līgavu sapost kāzām tā, lai tās šarms vēl ilgi paliktu līgavaiņa un klātesošo atmiņā. Ar ideālās kleitas palīdzību topošās sievas žilbinošais starojums noteikti nepaliks nepamanīts. Iespējams, tieši mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm būs jūsu īstais modelis.

PRINCESES CIENĪGAM IZNĀCIENAM

Neapstrīdami majestātiskākās un arī iespaidīgākās kāzu kleitas modeļa titulu jau tradicionāli ir izpelnījies tieši balles siluets. To raksturo pieguļoša korsetes augšdaļa, kā arī izteikti kupla un efektīga svārku daļa, ko veido vairākās kārtās klāti vieglu audumu slāņi. Balles tipa mežģīņu kāzu kleita jau no bērnības ir teju ikvienas topošās līgavas sapnis. Tas ir ārkārtīgi svinīgs modelis, kas piestāv greznām kāzām un balles karalienes cienīgam iznācienam. Šķiet, vēl šarmantāku un sievišķīgāku kleitas siluetu atrast būtu praktiski neiespējami. Par spīti balles tipa kleitas rotaļīgajam vieglumam, tā ir ideāli piemērota jebkura gadalaika svinībām. Turklāt tā ļauj izpausties arī ar dažādu rotājošo elementu un aksesuāru pielietojumu. Greznas jostiņas, padziļināti dekoltē izgriezumi un pat mirdzoši kronīši būs kā radīti krāšņajam kāzu svinību tēlam.

Balles tipa mežģīņu kāzu kleita ir klasiska un laikam pāri stāvoša vērtība, ko neskar allaž mainīgās modes tendences. Varētu pat teikt, ka tā dzīvo pati savu dzīvi, ik reizi atkal apburot no jauna un apliecinot šī silueta nezūdošo popularitāti. Un, lai arī balles tipa kleitas īpašniecei kāzu dienā būs nedaudz vairāk jāpiedomā pie katra sava spertā soļa, šis siluets izskatīsies vairāk nekā izcili gan fotogrāfijās, gan arī reālajā dzīvē. Turklāt tas ir piemērots ne tikai slaida un gara auguma īpašniecēm, bet arī salīdzinoši īsākām dāmām, ko daba apveltījusi ar izteiktām ķermeņa aprisēm. Kuplā svārku daļa kombinācijā ar šauro vidukļa līniju rada harmonisku kontrastu, kas veiksmīgi izceļ līgavas sievišķīgo figūru un nomaskē nepilnības. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties izteikti modernu vai arī retro iedvesmotu stilu, balles silueta mežģīņu kāzu kleita ir modelis, kurā iemīlēties atkal un atkal.

Atkarībā no līgavas vēlmēm arī ar balles tipa kleitas siluetu un kuplumu iespējams variēt. Ar apakšsvārku palīdzību to no salīdzinoši klasiska modeļa var pārvērst balles karalienes cienīgā meistardarbā. Ne visām līgavām patiks izteikti masīva svārku daļa, tāpēc ir vērts aplūkot pieejamās alternatīvas. Jebkurā gadījumā kāzu kleita ar balles tipa siluetu vienmēr būs kuplāka par A-piegriezuma tērpu. Abu modeļu galvenā atšķirība ir tā, ka A-silueta kleitas paplatinājums sākas pakāpeniski no gurnu līnijas. Turpretī balles tipa tērps savu iespaidīgo kuplumu gūst jau uzreiz sākot no vidukļa daļas. Tādējādi tiek panākts īpaši cēls un svinīgs efekts. Šī iemesla dēļ balles tipa mežģīņu kāzu kleita labāk piestāvēs izsmalcinātām svinībām plašās pilīs vai muižās, kur to var novērtēt visā tās krāšņumā. Majastātiskais tērps un greznais telpu interjers uzburs patiesi neaizmirstamu pasaku kāzu ainu. Atbilstoši kleitas nosaukumam, tas ir labākais variants balles apmēru svinībām.

SIEVIŠĶĪBAS ŠARMAM ĻAUJOTIES

Kā izcelt savu valdzinošo sievišķību, jūtoties pašpārliecināti, bet neatklājot pārāk daudz? Tas ir jautājums, ar kuru pirms kāzām saskaras ne viena vien līgava. Šajā gadījumā šarmanta korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita būs īstais risinājums. Pateicoties tās atkalinātajai plecu daļai, kleita izskatās jutekliski un viegli pavedinoši, taču nepārkāpj gaumes robežas. Un reizēs, kad līgava vēlas kuplu un nosedzošu kleitas svārku daļu, rokas un dekoltē izceļoša korsete tēlam piešķirs harmonisku pabeigtību. Turklāt tā ievērojami slaidina un izceļ vidukļa līniju, kas ir ne mazāk svarīgs pārdomāta koptēla nosacījums. Līdzīgi kā citi iepriekš minētie modeļi, arī korsetes tipa kāzu kleita gadu no gada ir viena no pieprasītākajām līgavu izvēlēm.

Šis kleitas piegriezums nenoliedzami pievērsīs papildus uzmanību līgavas dekoltē līnijai, tāpēc ir svarīgi to izcelt pareizi. Pirmkārt, jāsaprot, kāda veida kakla izgriezums būs konkrētajam kleitas siluetam piemērotākais. Visbiežāk līgavas izvēlas tradicionālo sirds formas izgriezumu, taču tikpat labi tas varētu būt arī taisns vai ar viegli viļņotu apdari. Pēdējo gadu laikā iecienīti kļuvuši arī caurspīdīgi dekoltē izgriezuma ielaidumi, kas padziļināto V-veida līniju savieno ar smalku mežģīņu vai tīkliņa elementu. Tāpat variēt iespējams arī ar korsetes aizdari, izvēloties, piemēram, tradicionālo lentītes savilkumu tādā pašā vai līdzīgā toni. Lieliska alternatīva ir arī neredzami āķīši vai ar audumu apvilktu podziņu rinda. Dažkārt, lai piešķirtu tēlam neierastu izpildījumu, līgavas izvēlas kontrastējošas krāsas korsetes. Kombinācijā ar tāda paša toņa aksesuāriem, tās rada patiesi fascinējošu koptēlu.

Jāpiemin, ka arī romantiska kaklarota un korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita ir izcils savienojums. Sniegbalta pērļu virtene vai smalka ķēdīte ar kulonu neuzkrītoši izcels dekoltē līniju un piešķirs tai papildus eleganci. Tomēr jāņem vērā, ka šai rotaslietai garumā vajadzētu sniegties vien dažus centimeturs zem kakla kaula tā, lai tā nesaplūstu ar kleitu. Arī rotaslietu tonim jābūt tērpam pieskaņotam. Ja tomēr līgava dod priekšroku minimālistiskākam stilam bez rotām, vienmēr iespējams papildus izcelt arī pašu korseti. Delikātu mežģīņu izšuvumi vai mirdzošu kristāliņu rotājumi būs kā radīti modernām un gaumīgas elegances iedvesmotām svinībām. To visu un vēl vairāk iespējams realizēt Ingrida Bridal salonā. Atrodiet arī savu ideālo sapņu kāzu kleitu plašajā zīmola kolekciju piedāvājumā jau tagad!

TOP