IEPRIEKŠĒJĀS KOLEKCIJAS - KĀZU KLEITU NOMA UN PĀRDOŠANA

KĀZU KLEITU NOMA IESPĒJAMA VISIEM SALONĀ PIEEJAMAJIEM DIZAINIEM

Detaļās izsmalcinātās, dabisko audumu kāzu kleitas no dažādām dizaineres Ingrīdas Vaivades kolekcijām ļaus izdzīvot savu pasaku katrai līgavai.
Stilu un siluetu daudzveidību papildina unikālas detaļas un dažādu krāsu izvēle.
Kāzu kleitu noma ietver iespēju kāzu kleitas pielaikot, lai izvēlētos īsto tieši jums.
Lai padarītu kāzu dienu vēl īpašāku, Ingrida Bridal kāzu salonos katrai līgavai vēlamies veltīt visu uzmanību – lūdzam apmeklējumam iepriekš pierakstīties

Kolekcija Dawning

Kolekcija Secret Passion

Kolekcija Touch of a Butterfly

KĀZU KLEITU NOMA: IESPĒJAS

Atskats uz iepriekšējām dizaineres Ingrīdas Vaivades kāzu kleitu kolekcijām veidots, lai iedvesmotu līgavas izvēlēties savu kāzu kleitu, ļaujoties iztēlei. Kā atgādinājums, cik daudzveidīga ir kāzu kleitu dizaina pasaule. Kolekcijās pārstāvēti visi klasiskie kāzu kleitu silueti un dažādi stili.
Kāzu kleitu noma piedāvā izvēlēties no visiem dizainiem, kas ir pieejami salonā. Jūs pieraksts ietvers laikošanu, kurā palīdzēsim piemeklēt siluetu un stilu. Ieteicami pielaikot vairāk kā viena silueta kleitas. Bezmaksas konsultācija dos iespēju saņemt pieredzējuša eksperta padomus un ieteikumus.
Kāzu kleitu noma ir iespēja ar salīdzinoši mazu budžetu atļauties dabiskā auduma kāzu kleitu ar spāņu, franču vai itāļu mežģīņu izšuvumiem. Visās kāzu kleitās izmantoti tikai oriģinālās Swarovski pērlītes un kristāli.
Kāzu kleitu noma paredz piemeklēt papildus tilla apakšsvārkus vajadzības gadījumā.

KĀZU KLEITU NOMA: NOSACĪJUMI

Kāzu kleitu noma paredz, ka jums kāzu kleita jāizņem un jānodod salonā līgumā norunātajos datumos. Saņemot kāzu kleitu, jums ir tiesības novērtēt tās stāvokli un komplektāciju. Kāzu kleitu nododot, kāzu kleitu novērtēs salona konsultants vai dizainere.
Lūdzam kāzu kleitas pirms nodošanas netīrīt: nemazgāt un nenodot tīrīšanai ķīmiskajā tīrītavā.
Lūdzam ievērot visus nosacījumus, kas minēti attiecībā uz kleitas kopšanu.
Lūdzam informēt mūs, ja gadījies kāzu kleitu sabojāt. Lūdzam nemēģināt veikt labojumus pašām, bet uzticēt kāzu kleitas atjaunošanu mums.
Lūdzam, atdodot kāzu kleitu, ievietot to paredzētajā iepakojumā.
Lūdzam informēt mūs, ja kādu vērā ņemamu iemeslu dēļ nevarat kāzu kleitu atvest uz salonu norunātajā datumā.
Kāzu kleitu noma ir paredzēta, lai jūs iepriecinātu jūsu īpašajos svētkos. Kopā mēs varam ļaut sapnim notikt!

TOP