jutekliska korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita

Kāzu kleita, kas ļauj izcelties, apbur un šarmē

Jutekliska korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita perfektām svinībām

jutekliska korsetes tipa mežģīņu kāzu kleitaKāzu sezona tuvojas straujiem soļiem, un ne viena vien līgava šobrīd ir savas ideālās kleitas meklējumos. Kāpēc gan lai par tādu nekļūtu jutekliska korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita?! Šis jau sezonām ilgi ir viens no visu laiku pieprasītākajiem un universālākajiem kleitu modeļiem. Tas piestāv teju jebkuru ķermeņa aprišu īpašniecēm un izskatās vienlīdz labi kā ar mini, tā arī ar maksi svārkiem. Korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita patiešām ir nevainojama izvēle ikvienā izpildījumā un krāsu salikumā.

Kuplas princešu stila kleitas un pieguļoši nāriņas silueti ir tikai daži no iespējamiem variantiem. Turklāt korsete ir arī lielisks veids, kā izcelt vidukļa līniju un panākt harmonisku koptēlu. To var padarīt par kāzu tērpa centrālo elementu. Vai arī tieši otrādi – ieturēt klasiski minimālistiskā stilā un kombinēt ar greznu svārku daļu.

Jebkurā gadījumā līgava, kas tērpusies šādā kleitā, liks apkārtējo elpai aizrauties. Viņa vienlaicīgi būs skaista, eleganta, šarmanta un jutekliska, taču nekad neatklās pārāk daudz.

Neskaitāmās dekoltē līnijas variācijas

Tā kā korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita īpaši izceļjutekliska korsetes tipa mežģīņu kāzu kleitalīgavas ķermeņa augšdaļu, ir svarīgi, lai tā derētu kā uzlieta. Tas nozīmē, ka arī dekoltē līnijai ir jābūt tērpam pieskaņotai. Plaši iecienīts variants jau tradicionāli ir sirds formas dekoltē izgriezums, kas gaumīgi akcentē visus dabas dotumus. Līdzīgu efektu var panākt arī ar viļņveida izgriezumu, kas ir salīdzinoši seklāks, taču ne mazāk valdzinošs. Tāpat diezgan pieprasītas joprojām ir arī taisnā piegriezuma korsetes. Turpretī drosmīgākās līgavas nereti izvēlas netradicionālāku pieeju, piemēram, dekoltē līniju ar uz augšu sašaurinātiem galiem.

Pēdējo sezonu laikā īpaši aktuāli ir kļuvuši V-veida dekoltē padziļinājumi ar caurspīdīga auduma ielaidumiem. Dažkārt tie var sniegties līdz pus viduklim, padarot līgavas tēlu sevišķi juteklisku. Šāds risinājums divtik labi izskatīsies dāmām ar smalku ķermeņa uzbūvi. Runājot par korsetes tipa kleitas aizdari, tai visbiežāk tiek izmantota eleganta savelkamā lenta. Tā ne tikai nodrošina ērtu tērpa pielāgošanu ķermeņa augšdaļai, bet arī izskatās sievišķīgi un svinīgi.

Pieskaņoti aksesuāri – pārdomāta stila odziņa

jutekliska korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita

Pārsvarā korsetes veida kleitas tiek darinātas bez piedurknēm, uzmanību vēršot līgavas plecu līnijai. Tāpēc pie šāda modeļa lieliski izskatās īsie un pusgarie matu sakārtojumi vai arī uz augšu saņemtās frizūras. Pārdomāta kāzu stila odziņa būs tērpam pieskaņots rotu komplekts no pērlēm vai cita izmeklēta materiāla. Tāpat nevajadzētu aizmirst arī par garajiem cimdiem, kas kombinācijā ar korseti spēj radīt aristokrātiskas noslēpumainības efektu. Bez tam tie iederas ne tikai ziemas, bet arī vasaras sezonas kāzās.

Šobrīd svinībām aizvien biežāk tiek izvēlēta arī korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita ar piedurknēm. Gan paplatinātās lences, gan garās un pusgarās piedurknes vislabāk izskatās veidotas no puscaurspīdīga, pieguļoša auduma. Tās nekādā ziņā neaizēno korsetes burvību un gādā par romantisku koptēla pabeigtību. Šādās reizēs papildus rotaslietas tikpat kā nav nepieciešamas. Pietiek vien ar plīvuru vai kādu elegantu matu aksesuāru. Jutekliska korsetes tipa mežģīņu kāzu kleita ir modelis, ko arī šogad noteikti redzēsim ne vienas vien līgavas garderobē.