izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleita

Nemainīgi aktuālā kāzu kleita, kurā iemīlēties vēl un vēl

Izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleita pasakainam koptēlam

izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleitaRunājot par līgavu vidū visu laiku iecienītākajiem tērpiem, pie tiem noteikti pieder izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleita. Šis klasiski romantiskais modelis jau gadu desmitu garumā nav zaudējis savas pozīcijas. Un jaunākās vispasaules kāzu modes tendences ik sezonu apstiprina, ka tik drīz tas arī nenotiks. Mūžam aktuālo kāzu kleitas piegriezumu veido augumam pieguļoša augšdaļa un no vidukļa uz leju paplatināta svārku daļa. Varētu teikt, ka šis ir zelta vidusceļš starp taisnu retro stila piegriezumu un kuplu balles siluetu.

Ne bez iemesla izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleita pārliecinoši uzrunā teju ikvienu topošo līgavu. Tās lakoniskais izpildījums ideāli piestāv gan slaidām un garām sievietēm, gan arī augumā īsākām plus size izmēru īpašniecēm. Šāds tērps ievērojami slaidina vidukļa līniju un novērš uzmanību no salīdzinoši platākas gurnu daļas. Rezultātā siluets iegūst vieglu un harmonisku izpildījumu, kas vienlaicīgi izskatās estētiski, svinīgi un pārdomāti. Tā nenoliedzami ir lieliska izvēle līgavām, kuras arī ikdienā labprāt pieturas pie pārbaudītām vērtībām.

Koķets midi, glamūrīgs maksi vai moderna asimetrija?

Vai zinājāt, ka izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleitakleita ir arī viens no universālākajiem tērpu modeļiem? Kura kleita gan vēl vienlīdz labi izskatās kā ar koķetiem midi svārkiem, tā ar valdzinošu maksi garuma šlepi? Atkarībā no līgavas gaumes un kāzu ceremonijas norises vietas šo modeli patiešām iespējams pielāgot ikvienai situācijai. Tā piemēram, nelielām vasaras sezonas kāzām pie dabas piestāvēs jauneklīgi ceļgalu vai potīšu garuma svārki. Tie līgavai ļaus justies maksimāli brīvi un nepiespiesti, akcentu liekot uz kāju daļu un apaviem.

Savukārt oficiālā ceremonijā neaizstājama būs izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleita, kas sniedzas līdz pat zemei. To var rotāt ar juteklisku sāna šķēlumu vai ar pagarinātu šlepi, kas tērpu padara vēl greznāku un sievišķīgāku. Pēdējo gadu laikā populāras kļuvušas arī A-silueta kāzu kleitas ar asimetrisku svārku daļu. Priekšpusē tās izdaiļo jauneklīgs mini garuma piegriezums, kas mugurpusē pāriet elegantos maksi svārkos. Šāds kolorīts kāzu kleitas modelis tēlam acumirklī piešķir mūsdienīgu un pamanāmu odziņu.

A-silueta kāzu kleitas mūsdienīgā izpildījumā

izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleitaKā noskaidrojām, izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleita ir modelis, kas savu aktualitāti saglabā vienmēr. Taču laiki mainās, un arī modes pasaule nepārtraukti piedzīvo kādas izmaiņas. Tāpēc ik sezonu arī šo kāzu kleitas tipu atsvaidzina konkrētā brīža pieprasītākās stila tendences. Līdzās tradicionālajiem A-silueta modeļiem šīsvasaras kāzās redzēsim arī vairākus jauninājumu. Viens no tādiem būs kleitas ar atkailinātu plecu daļu, kur to lences rada it kā nejauši noslīdējušu efektu. Cita tikpat iecienīta kāzu stila tendence solās būt apjomīgas zvanveida piedurknes. Visbiežāk tās būs darinātas no smalka un puscaurspīdīga mežģīņu auduma, paužot gluži vai aristokrātisku eleganci.

Un, visbeidzot, akcents, kas šajā sezonā nepaliks nepamanīts, ir arī izteikti dziļie dekoltē izgriezumi. Lai tie izskatītos efektīgi, taču saglabātu arī tik svarīgo komforta funkciju, padziļinājumus papildina miesas krāsas auduma ielaidumi. Tikpat kā nemanāmi tie kleitai piešķir modernu pabeigtību. Vai nav gana daudz iemeslu, lai arī šogad izsmalcināta A-silueta mežģīņu kāzu kleita kļūtu par absolūtu līgavu favorītu?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *