kāzu kleitas grūtniecēm

Bērniņa gaidībās savā kāzu dienā

Divi vienā jeb kāzu kleitas grūtniecēm

kāzu kleitas grūtniecēmEsot stāvoklī, bieži vien varētu šķist, ka kāzu mode ir visai limitēta. Tomēr, kā izrādās, arī īpaši pielāgotas kāzu kleitas grūtniecēm nav nekāds retums. Turklāt mūsdienās tās ir pieejamas visdažādākajos modeļos, piegriezumos un siluetos, lai ikvienai līgavai ir no kā izvēlēties. Neatkarīgi no tā, cik liels ir grūtnieces vēderiņš, ar īsto kleitu izskatīties nevainojami iespējams arī savā īpašajā dienā. Protams, galvenā prioritāte tomēr ir un paliek ērtība, tāpēc ir svarīgi saprast, kura kleita topošajai sievai ļaus justies vislabāk.

Lielākā daļa kāzu salonu piedāvā jau gatavas kāzu kleitas grūtniecēm. Tāpat savām vēlmēm un ķermeņa formām atbilstošu modeli iespējams pasūtīt arī pie dizainera vai šuvēja. Atkarībā no grūtniecības fāzes līgavas figūrai visbiežāk var pielāgot arī standarta piegriezuma kāzu kleitu.

Pats galvenais ir atcerēties, ka no savām auguma aprisēm nav jākaunas, cenšoties tās apslēpt vai pat pārceļot kāzas. Laimīga līgava taču vienmēr ir pati skaistākā. Vēl jo vairāk, ja tā smaida par diviem.

Noderīgi stila padomi grūtniecēm

Kā zināms, kāzu kleitu līgavas mēdz iegādāties kāzu kleitas grūtniecēmdiezgan laicīgi. Tā pavisam noteikti ir tālredzīga ideja, taču ne tad, ja esat stāvoklī. It sevišķi pēdējos grūtniecības mēnešos sievietes apmēri var krietni vien mainīties. Tieši tāpēc svarīgi, lai izvēlētā kleita kāzu dienā pēkšņi nebūtu par mazu. To iespējams novērst, pēdējo pielaikošanu veicot pavisam īsi pirms kāzām. Tas ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un nevajadzīga pēdējā mirkļa stresa.

Laba doma ir arī veidot kleitas piegriezumu par dažiem centimetriem garāku nekā nepieciešams. Līdz kāzām uz augošā vēdera rēķina šie centimetri var lieti noderēt. Tikpat svarīgi ir ņemt vērā tērpa auduma atbilstību. Ne velti kāzu kleitas grūtniecēm parasti tiek šūtas no vieglākiem un gaisīgākiem audumiem, kas nerada lieku svaru uz vēderu. Iecienītākie un ērtākie modeļi ir ar paaugstinātu jostasvietu, kas nekur nespiež un neierobežo vidukļa daļu. Ieteicamais garums, savukārt, ir pāris centimetri līdz zemei, lai līgava kleitā nesapītos un kustoties tā nebūtu nepārtraukti jātur rokās.

Katrai līgavai savu kleitu

kāzu kleitas grūtniecēmPirmajos grūtniecības mēnešos, kad topošās sievas ķermeņa aprises vēl nav manāmi mainījušās, kāzām derēs teju ikviena silueta kleita. Īpaši ieteicami ir modeļi ar nedaudz pazeminātu jostasvietu, kas ķermeņa augšdaļu padara vizuāli slaidāku. Laba izvēle būs arī uz leju paplatināti A-silueta modeļi. Laikā, kad vēderiņš jau mazliet paaudzies, noderēs sievišķīgās grieķu stila kāzu kleitas ar paaugstinātu jostasvietu. Tās novērsīs uzmanību no vidukļa daļas un izcels līgavas šarmu. Šie vieglie kleitu modeļi pieejami gan ar vienu un divām plecu lencēm, gan arī bez tām.

Stili, no kuriem ieteicams izvairīties, ir cieši pieguļošanas korsetes un nāriņas tipa silueti. Meklējot īsto kleitu, droši var variēt arī ar dekoltē un muguras izgriezumiem. Papildus akcentu vidukļa daļai sniegs smalka jostiņa vai satīna lente. Tāpat kāzu kleitas grūtniecēm var būt arī saīsināta garuma, piemēram, līdz celim. Romantisku akcentu tēlam piešķirs elegantas mežģīnes, ziedu elementi un pērlīšu rotājumi. Jā, patiešām – arī kāzu kleitas grūtniecēm var izskatīties lieliski!