KĀZU KLEITA ROBIN

Trauslas sievišķības klātbūtne caurstrāvo kolekcijas kolorīto kāzu kleitu Robin. Šī divtoņu modeļa efektīgo princeses siluetu veido vairāku slāņu zīda tilla maksi svārki dzirdi baltā krāsā, kas rotāti ar smalkām pērlītēm. Arī delikāto un auguma aprises izceļošo lencīšu korseti ar V-formas dekoltē padziļinājumu viscaur klāj bagātīgs pērlīšu nošuvums, ko mugurpusē noslēdz smalku podziņu rinda, viegli atsedzot plecu līniju īpaši krāšņam iznācienam.
Izmērs: 34-36

€320

€950

KĀZU KLEITA GEORGIA

Vijīgām zīda mežģīnēm viscaur izgreznotā kāzu kleita Georgia ir viens no kolekcijas romantiskākajiem modeļiem, kas darināts grezna vintage stila iedvesmotā manierē. Maigi baltā tērpa dizainu veido klasisks A-siluets ar elegantu V-veida dekoltē izgriezumu un vidukli izceļošu podziņu aizdari mugurpusē, kas teju saplūst ar līgavas auguma aprisēm. Kombinācijā ar gaisīgajiem maksi garuma svārkiem delikātā korsete garantē patiesi neatkārtojamu koptēlu.
Izmērs: 34-36

€280

€890

KĀZU KLEITA SADIE

Sadie – aristokrātiski grezna un apburoša balles tipa kāzu kleita, kas visā tās garumā klāta ar vijīgi mirdzošiem sudraba krāsas izšuvumiem austrumu zemju iedvesmotās noskaņās. Tās korsetes tipa augšdaļa ar viegli caurspīdīgo tilla auduma virsslāni un pagarinātajām piedurknēm gaumīgi izceļ auguma aprises un muguras daļā krāšņi papildina tērpa sievišķīgo dizainu ar smalku, satīna auduma apvilktu podziņu rindu, kas turpinās apjomīgos vairāku slāņu maksi svārkos, veidojot harmonisku un līdz niansēm pārdomātu kombināciju.
Izmērs: 36-38

€310

€1400

KĀZU KLEITA EDITH

Kolorītā A-silueta kāzu kleita Edith jau pirmajā acumirklī šarmē ar tās pārdomātajiem dizaina risinājumiem, sākot no greznas bezpiedurkņu korsetes ar puscaurspīdīgu dekoltē izgriezumu un plecu līnijas dekoriem līdz pat iespaidīgajiem satīna svārkiem ar plūstošu pagarinājumu mugurpusē. Tērpa sievišķīgo piegriezumu papildina sezonas aktualitāte – vairāku ar rokām darinātu mežģīņu salikums austrumu motīvos, ko spoži rotā pērlīšu un fliteru izšuvumi.
Izmērs: 34 – 36

€360

€1280

KĀZU KLEITA ANASTASIA

Maigi bēšos pūderkrāsas toņos ieturētā kleita Anastasia ir viens no kolekcijas greznākajiem modeļiem, ko raksturo izteiksmīgs balles tipa siluets, juteklisks dekoltē un muguras daļas izgriezums, kā arī pieguļoša piegriezuma garās piedurknes. Kleitas augšdaļu veido izsmalcināti 3D ziedu un mežģīņu-Swarowski kristālu izšuvumi un miesas krāsas auduma ielaidumi, savukārt kuplajai svārku daļai izmantoti vairākos slāņos klāti tilla, organzas un satīna audumi, kas turpinās karaliskā pagarinātajā šlepē.
Izmērs: 34-36

€490

€1150

KĀZU KLEITA DARCY

Darcy ir pirmklasīga A-silueta kāzu kleita sniegbaltā tonī, kas sevī iemieso juteklisku grāciju. Tā darināta no augstākās kvalitātes zīda un šifona, kas eleganti izceļ tērpa brīvi krītošo piegriezumu, maigi ieskaujot līgavas auguma aprises. Īpaši izsmalcinātu un vienmēr aktuālu akcentu kleitai piešķir mirdzošiem fliteriem rotāta mežģīņu korsete ar miniatūrām īsajām piedurknēm, gaumīgu sirds formas dekoltē līniju un padziļinātu muguras izgriezumu.
Izmērs: 34-36

€250

€610

KĀZU KLEITA MILEY

Mūsdienīgas elegances iedvesmotā A-silueta kāzu kleita Miley ir perfekta izvēle līgavām-sapņotājām. Tērpa unikālo dizainu raksturo augstvērtīga zīda un tilla princešu svārki ar pērlīšu izšuvumiem, ko harmoniski papildina puscaurspīdīga miesas toņa augšdaļa ar garajām piedurknēm, kas viscaur izdaiļota ar ziedu formas mežģīnēm un pērļu-fliteru rotājumiem. Īpaši neatvairāms izpildījums tiek panākts ar plecus atsedzošo mugurpuses V-formas izgriezumu.
Izmērs: 34-36

€390

€1070

KĀZU KLEITA ALEXANDRA

Alexandra – romantiskas sievišķības piesātināta balles tipa kāzu kleita divtoņu salikumā, kas žilbina ar apjomīgiem tilla maksi svārkiem un izteiktu dekoratīvo elementu pārbagātību. Tās rotāšanai izmantotas ar pērlēm un fliteriem bagātīgi izšūtas 3D ziedu formas mežģīnes, ko papildina viegli caurspīdīgās korsetes padziļinātais dekoltē padziļinājums un mugurpuses izgriezums. Īpaši efektīgs izpildījums tiek panākts ar svārku daļas pagarināto šlepi.
Izmērs: 34-36

€390

€1160

KĀZU KLEITA JENNA

Neatvairāmā balles tipa kāzu kleita Jenna cēli apvieno apjomīgo svārku daļu un korsetes veida augšdaļu, kas papildināta ar plecus atsedzošām un Swarowski kristālu rotātām lencēm un valdzinošu V-veida dekoltē izgriezumu. Liriskam akcentam tērpa pazeminātajā vidukļa daļā iestrādāta smalka lentes jostiņa ar banti. Viens no kolekcijas unikālākajiem modeļiem, kas radīts, izmantojot īpašu jaunākās tehnoloģijas audumu. Tā vieglais krokojums un iespaidīgā kapelas garuma šlepe garantē patiesi valdzinošu koptēlu.
Izmērs: 34-36

€220

€800

KĀZU KLEITA BRIELLA

Sievišķīgi romantiskā stilā ieturētā nāriņas piegriezuma kleita Briella pārliecinoši izceļ valkātājas auguma proporcijas. Tā darināta, kombinējot satīna, zīda, organzas un vairākās kārtās klāta tilla audumus, ko piedurknēs papildina ar rokām darinātas franču zīda mežģīnes un visā garumā daiļo bagātīgas ar pērlēm izšūtu mežģīņu aplikācijas. Korsetes tipa augšdaļa ar tās padziļināto V-veida dekoltē izgriezumu un kontrastējoši kuplā svārku daļa akcentē kleitas svinīgumu un rada sapņu kāzu cienīgu salikumu.
Izmērs: 34-38

€310

€1130

KĀZU KLEITA LARA

Izmeklēti mūsdienīgā manierē ieturētā nāriņas stila kāzu kleita Lara ir īstens mežģīņu mākslasdarbs, kas ir kā radīts līgavām-sapņotājām. Tērpa augšdaļa darināta no sniegbalta zīda un satīna, bet tā strauji paplatināto svārku daļu veido vairākās kārtās klāts tills, kas vizuāli pagarina kleitas piegriezumu. Kā oriģināls akcents kalpo korsetes lēzenā dekoltē līnija, ko papildina sezonas spilgtākā aktualitāte – caurspīdīgs un plecus atsedzošs stilizētais apmetnis ar dekoratīviem mežģīņu un pērlīšu elementiem.
Izmērs: 34 – 36

€320

€1340

KĀZU KLEITA VANESSA

Vanessa ir koķeti noslēpumains maksi garuma kāzu kleitas modelis, kas tūlītēji izstaro pārliecinošu sievišķību. Trompetes piegriezuma kleita veidota tā, lai perfekti akcentētu līgavas auguma aprises. Tās atkailinātā plecu līnija un romantiskā sirds formas korsete efektīgi kontrastē ar modeļa kuplo apakšdaļu, radot neatvairāmu kombināciju. Dzidri baltā toņa satīns visā garumā tiek rotāts ar smalku dekoratīva raksta mežģīņu audumu un to papildina matētu fliteru ornaments, kas kleitai piešķir īpaši krāšņu izpildījumu.
Izmērs: 34 – 36

€310

€1020

KĀZU KLEITA RUBY

Vintage iedvesmotā kāzu kleita Ruby ir klasiska A-silueta jeb princeses kāzu kleita. Sirds formas kakla izgriezums pāriet caurspīdīgā bateau. Atkailinātā muguras daļa izcelta ar smalku spāņu mežģīņu un Swarovski izšuvumu.
Izmērs: 34-36

€310

€1170

KĀZU KLEITA DAISY

Šīs balles tipa kāzu kleitas neaizmistamo dizainu veido astoņas kārtas zīda tilla un daļēji caurredzamā korsete. Niansēs izstrādāti auduma ziedi papildināti ar Swarovski, akcentējot glamūru.
Izmērs: 34-36

€390

€950

KĀZU KLEITA BELLA

Balles tipa kāzu kleita Bella ir viena no romantiskākajām kolekcijā The Empress. Gaisīgo rotaļīgumu rada organzas auduma kārtas. Kleitas dizainu veido asimetrisku līniju kombinācija ar sirds formas augšmalu korsetē. Sievišķību akcentē Swarovski un mežģīņu izšuvumi.
Izmērs: 36-38

€260

€870

KĀZU KLEITA DORIS

Trompetes silueta kāzu kleitā Doris smalkie spāņu mežģīņu izšuvumi kombinēti ar izteiksmīgākiem rakstiem korsetes daļā. Swarovski pērlīšu izšuvums uzsver kleitas mākslinieciskumu. Organzas, tilla un satīna kombinācija rada bohēmisku dizainu.
Izmērs: 36-38

€310

€1160

KĀZU KLEITA AISHA

Nāriņas tipa kāzu kleita Aisha ir kolekcijas elegances paraugs. Kleita veidota no četru veidu audumiem. Vintage iedvesmotie franču mežģīņu izšuvumi simbolizē sievišķību un graciozitāti. Kleitas muguras daļā smalka podziņu aizdare.
Izmērs: 34 – 36

€120

€1150

KĀZU KLEITA CONSTANCE

Balles tipa kāzu kleita ar padziļinātu sirdsformas korsetes augšdaļu, bez plecu lentām. Kleitā kombinēts satīns un organza. Līgavas auguma līnijas skaisti izcels drapējums, korsetes vidusdaļā, kur līnijas tiecas uz centru. Korsetes aizmugures daļā aizdare ar lentu. Svārku daļa izteikti kupla (kuplumu var regulēt, izvēloties papildināt kleitu ar apakšsvārku), ko papildina pusapļa formas šlepe. No auduma veidoti trīsdimensionāli ziedi (viena līmeņa un dubulti) un ziedlapas veido elegantas kombinācijas. Centrālā izšuvuma daļa veidota ar grieztu mežģīni un Swarovski akmentiņiem.
Izmērs: 34 – 38

€120

€1990

KĀZU KLEITA MARCELEN

Balles tipa kāzu kleita. Trīs kārtu volānu rindas, ko veido viegls un gaisīgs audums, kas gandrīz rada spalvu pūkainuma efektu. Ar lentu papildināta korsetes aizdare.
Izmērs: 36 – 38

€120

€850

KĀZU KLEITA IVY

Modernā mini kāzu kleita Ivy ir īpaša ar neparasto svārku daļu. Atkailinātā plecu daļa un sirds formas korsetes augšmala kombinēta ar caurspīdīgu mežģīņu virsjaciņu ar garajām piedurknēm. Kleitas eleganci pasvītro lentas rotājums.
Izmērs: 34 – 36

€50

€800

TOP