KĀZU KLEITA ISABELLA

Kombinētā tipa kāzu kleita Isabelle ir unikāla ar svārku daļu, kas veidota no trīsdimensionāliem šifona ziediem. Drapētais organzas audums korsetes daļā kombinēts ar sirdsformas korsetes augšmalu un atkailinātiem pleciem. Jostiņas daļa papildināta ar lentas rotājumu, kurā ietverts Swarovski izšuvums.
Izmērs: 36-38

€390

€990

KĀZU KLEITA ANETT

Mikado satīna balles tipa kāzu kleitu Anett raksturo mūsdienīga elegance un vienmēr aktuālā ieturētība. Ar roku veidotie spāņu mežģīņu izšuvumi rada izsmalcinātības pieskārienu.
Izmērs: 36-38

€290

€870

KĀZU KLEITA IVY

Modernā mini kāzu kleita Ivy ir īpaša ar neparasto svārku daļu. Atkailinātā plecu daļa un sirds formas korsetes augšmala kombinēta ar caurspīdīgu mežģīņu virsjaciņu ar garajām piedurknēm. Kleitas eleganci pasvītro lentas rotājums.
Izmērs: 36-38

€250

€610

KĀZU KLEITA LUCY

Grieķu-romiešu stila kāzu kleita Lucy atklāj sievišķības maigumu un brīvību rūpīgi veidotā dizainā. Šifona kārtu pārklāšanās un malu tikko nojaušamais krokojums rada rotaļīgumu un padara šo kleitu par klasisku pludmales kāzu sapni.
Izmērs: 36 – 38

€190

€650

KĀZU KLEITA REBECCA

Kāzu kleita Rebecca apvieno A-līnijas kāzu kleitas eleganci un nāriņas tipa kāzu kleitas sievišķīgumu. Mežģīņu un bagātīgā izšuvuma kombinācija padara kāzu kleitu izsmalcinātu. V-veida kakla izgriezums, īsās piedurknes, daļēji atkailinātā mugura un šlepe izceļ kāzu kleitas unikalitāti.
Izmērs: 36-38

€390

€1130

KĀZU KLEITA FRANCHESKA

Grezna, bet gaumīgi ieturēta balles tipa kāzu kleita ar mežģīņu izšuvumu un atkailinātu plecu daļu. Ziedu motīvus pasvītro mežģīņu izšuvums.
Izmērs: 34-36

€190

€700

KĀZU KLEITA MADISON

Ekstravagants muguras izgriezums kāzu kleitā Madison apvienots ar klasisku nāriņas stila siluetu. Garās piedurknes veido caurspīdīgs tills ar mežģīņu izšuvumu.
Izmērs: 36

€130

€940

KĀZU KLEITA ANDREA

Smalka un klasiska A-tipa jeb princeses kāzu kleita ar sirdsformas izliekumu korsetes augšmalā. Kāzu kleitai ir smalka, vieglam tīklojumam līdzīga mežģīnes plecu daļa un mežģīnes un Swarovski izšuvums korsetes daļā. Jostiņu papildina auduma zieds. Kāzu kleitas pamatu veido drapērijs, kas kombinēts ar brīvi krītošu svārku daļu. Tērpa aizmugurē niansēti atklāts muguras vidus. Korsetes daļa noslēgta ar lentas un podziņu aizdari.
Izmērs: 36

€250

€600

KĀZU KLEITA MIA

Midi kāzu kleita Mia veidota ieturot Ingrida Bridal raksturīgo klasiskās elegances stilu, kas redzams arī citu kolekciju īsajās kāzu kleitās. Kleitas mežģīņu augšdaļa ar garajām piedurknēm un auduma podziņu rindu tās centrā, priekšpusē, piešķir tai aristokrātiskuma niansi. Kāzu kleitu izceļ līniju kombinācijas: V-veida izgriezums mežģīņu daļā un korsetes pamata līnija, atteikšanās no taisnās līnijas pie plaukstas locītavas un pāreja no piegulošās augšdaļas kuplajos svārkos, ko vizuāli akcentē šaurā jostiņa.
Izmērs: 34-36

€200

€560

KĀZU KLEITA DOROTHY

Izteiksmīgā A-silueta jeb princeses tipa kleita Dorothy is īsts modernas sievišķības paraugs. Tā veidota no izsmalcināta satīna, ko rotā divu veidu mežģīņu izšuvumi ar pērlēm, kā arī aizmugurē brīvi krītoša šlepe. Korsetes augšdaļā sirds formas dekoltē izgriezumu turpina liegi caurspīdīgas, dekoratīvas rūtis, kas pāriet pusgarās, mežģīņu greznotās piedurknēs un rotā arī svārku daļas apakšmalu. Muguras aizdarē īpaši svinīgam akcentam izmantota pagarināta elegantu pogu rinda.
Izmērs: 40 – 42

€450

€990

KĀZU KLEITA BRIANNA

A-tipa jeb princeses kāzu kleita, kurā izsmalcinātības un viegluma kombinācija izteikta gan audumu, gan krāsu izvēlē. Kāzu kleitas augšpusi veido korsetes pamata daļa ar izteiktu sirdsformas izliekumu un mežģīnes virskārta ar klasisku augsto kakla līniju. Jostu, kurā ar krāsu toni akcentēta kombinācija, papildina viegla, caurspīdīga bante. Pazeminātā svārku līnija turpinās bagātīgos auduma svārkos. Kleitas aizdari veido pogu rinda.
Izmērs: 34 – 36

€250

€620

KĀZU KLEITA ALICE

Nāriņas tipa mežģīņu kāzu kleita ar trīsdimensionālā auduma zieda rotājumu sānā, ko akcentē caurspīdīga, viegla, bantē sasieta lenta. Elegance un izsmalcinātība apvienota kleitas siluetā, auduma izvēlē un detaļās, kur dominē ziedu motīvs. Mirdzumu kleitai piešķir Swarovski. Ar audumu pārvilktu podziņu rinda aizmugurē. Šlepe lieliski papildina koptēlu.
Izmērs: 34 – 36

€290

€900

KĀZU KLEITA TIA

Nāriņas tipa kāzu kleita ar paaugstinātu svārku paplatinājuma daļu. Kleitas augšdaļu rotā bagātīgs smalku mežģīņu ziedu izšuvums un gofra princips krūšu daļā. Šlepe piešķir dizainam netveramības un viegluma sajūtu.
Izmērs: 38 – 40

€400

€1160

KĀZU KLEITA LIANA

Ekstravaganta, mazliet ekscentriska un izsmalcināta balles tipa kāzu kleita mūsdienīgai līgavai ar atkailinātu plecu daļu. Slīpās auduma līnijas piešķir kleitai maigu kustību vieglumu. Korsetes daļā perpedinkulāro drapēriju papildina grieztās mežģīnes ziedu rotājums, kas iezīmē arī līniju virziena maiņu. Ziedlapiņas un drapērija līnijas apvij līgavas auguma aprises, pastiprinot svārku daļā radīto vieglumu.
Izmērs: 34 -36

€190

€690

KĀZU KLEITA KATREEN

Princeses jeb A-tipa kāzu kleita ar grieķu tipa silueta niansi. Sirdsformas augšmala, ko akcentē krūšu daļas drapējums un rišas. Maigā auduma kārtas pārklājas, veidojot efektu, ko var izteikt noliekot viduspunktu starp rišām un volāniem. Kleitas aizmugurē auduma zieda akcents.
Katreen veidota arī kā mini kāzu kleita.
Izmērs: 34

€100

€740

KĀZU KLEITA KATREEN II

Īsa kāzu kleita ar grieķu tipa silueta niansi. Sirdsformas augšmala, ko akcentē krūšu daļas drapējums un rišas. Kleitas aizmugurē auduma zieda akcents.
Izmērs: 34

€100

€340

KĀZU KLEITA BIANCA

Kombinēta tipa balles kleita. Kāzu kleitas priekšpusē veidots ieturēts mini, kas padara kleitu nedaudz ekstravagantu. Akcentēta sirdsformas kakla līnija. Korsetes daļā virzienā uz centru vērst drapējums, ko krāšņāku padara slīpi izvietots izšuvums ar ziedu motīvu. Izšuvumu īpaši smalku padara pērlīšu izmantojums un mežģīņu detaļas. Arī pats mežģīņu audums, kura veidu izvēlēsieties, pasūtot kāzu kleitu, ir roku darbs. Drapēta, mugurpusē izteikti kupla svārku daļa. Korsetes aizmugurē veidota aizdare ar lentu, kas lieliski papildina kleitas izsmalcinātību.
Izmērs: 34 – 36

€280

€590

KĀZU KLEITA CONSTANCE

Balles tipa kāzu kleita ar padziļinātu sirdsformas korsetes augšdaļu, bez plecu lentām. Kleitā kombinēts satīns un organza. Līgavas auguma līnijas skaisti izcels drapējums, korsetes vidusdaļā, kur līnijas tiecas uz centru. Korsetes aizmugures daļā aizdare ar lentu. Svārku daļa izteikti kupla (kuplumu var regulēt, izvēloties papildināt kleitu ar apakšsvārku), ko papildina pusapļa formas šlepe. No auduma veidoti trīsdimensionāli ziedi (viena līmeņa un dubulti) un ziedlapas veido elegantas kombinācijas. Centrālā izšuvuma daļa veidota ar grieztu mežģīni un Swarovski akmentiņiem.
Izmērs: 36 – 38

€390

€1990

KĀZU KLEITA JULIA

Balles tipa kāzu kleita. Trīs kārtu volānu rindas, ko veido viegls un gaisīgs audums, kas gandrīz rada spalvu pūkainuma efektu. Kontrastu veido grezni izšūtā, līdzenas virsmas korsete, ko rotā pērlītes un fliteri. Tajā izmantots ziedu motīvs. Korsetes augšējās malas līnija taisna, bez plecu daļas, kas izcels līgavas plecu dabisko izliekumu. Ar lentu papildināta korsetes aizdare.
Izmērs: 36 – 38

€190

€890

KĀZU KLEITA LORENA

Princeses tipa kāzu kleita ar korsetes tipa aizdari mugurpusē. Korsetes augšmalā sirdsformas līnija. Korsetes un svārku daļa drapēta – svārku daļā tas piešķir papildus kupluma efektu un padara tērpu greznu. Kleitā ievērots asimetriskuma princips. Vidukļa līnija pazemināta, kas izcels līgavas maigās auguma aprises. Kleitas eleganci papildina neliels, bet skaists izšuvums, kur kombinēts ziedu motīvs ar Swarovski pērlītēm.
Izmērs: 36 – 38

€120

€700

KĀZU KLEITA MIRANDA

Princeses tipa kāzu kleita. Viegla, smalka sirdsformas līnija korsetes augšmalā. Korsetes daļā veidots slīpais drapējums, ko aizmugurē papildina paplatināta korsetes aizdare ar lentu. Kāzu kleitā izmantota ar roku grieztu mežģīņu kompozīcija. Kleitas augšmalu īpaši izceļ no mežģīnes veidots volāns, kas turpinās plecu lentās. Sievišķīguma un romantikas noskaņa īpaši izteikta trīsdimensionāla tipa, trīspakāpju ziedos ar dubultām ziedlapām, ko papildina pērlīšu un fliteru izšuvums, kā arī tīkliņu auduma izmantojums.
Izmērs: 34 – 36

€220

€800

KĀZU KLEITA BONNIE

Pusgarā kāzu kleita modernai līgavai vai kāzu svinībām pēc oficiālās ceremonijas. Korsetei nav plecu daļas, kas izcels līgavas plecu līniju. Bagātīgi rotāta ar izšuvumu, ko papildina svārku apakšējā mala kā kontrasts. Īpašu šiku kāzu kleitai piešķir jostas daļa ar banti.
Izmērs: 34 – 36

€250

€620

KĀZU KLEITA EVA

A-tipa jeb princeses silueta vakarkleita. Tērpu īpašu padara krāsu kombinācijas izvēle un dabisko audumu izmantojums. Samta korsetes daļa un dabīgā tafta svārki papildina viens otru un rada harmonijas un svinīguma efektu.
Atkailinātie pleci un sirdsformas izliekums balansē ar klasisko svārku daļu. Sānā novietotā dubultā divtoņu bante ar Swarovski pērlīšu izšuvumu akcentē ieturēto stilu un eleganci.
Izmērs: 36

€150

€570

TOP