KĀZU KLEITA LEILA

Vijīgām 3D aplikācijām bagātīgi rotātā kolekcijas kleita Leila veidota šarmanti noslēpumainā stilā, un to raksturo majestātisks balles tipa siluets. Tērpa korseti un svārku daļu daiļo vairāku kārtu mežģīņu un dekoratīvu pērlīšu izšuvumi, kas stiepjas līdz pat apjomīgo svārku apakšmalai, bet muguras līniju aizmugurē akcentē smalku podziņu rinda. Modeļa romantiskais izpildījums tiek izcelts ar balti caurspīdīgo tilla auduma korsetes augšdaļu, kas pāriet izmeklētās ar rokām darinātu ziedu formas dekorācijās.
Izmērs: 34-36

€390

€1270

KĀZU KLEITA ANGELINA

No japāņu tafta un zīda mežģīnēm darinātā A-silueta kleita Angelina ir īsts hameleons. Pateicoties tās noņemamajai svārku daļai, no romantiskas princešu kleitas, ko rotā elegants šķēlums un pagarināta šlepe, to iespējams transformēt koķetā mini. Modeļa izsmalcinātību izceļ smalkie pērlīšu izšuvumi un 3D ziedu elementi. Korsetes tipa augšdaļu papildina puscaurspīdīgas lences, savukārt mugurpusi rotā ar audumu apvilktu podziņu rinda. Papildus šarmu kleitai piešķir milzu bantes formas josta, ko var izmantot arī kā greznu bolero.
Izmērs: 34-36

€390

€850

KĀZU KLEITA JENNA

Neatvairāmā balles tipa kāzu kleita Jenna cēli apvieno apjomīgo svārku daļu un korsetes veida augšdaļu, kas papildināta ar plecus atsedzošām un Swarowski kristālu rotātām lencēm un valdzinošu V-veida dekoltē izgriezumu. Liriskam akcentam tērpa pazeminātajā vidukļa daļā iestrādāta smalka lentes jostiņa ar banti. Viens no kolekcijas unikālākajiem modeļiem, kas radīts, izmantojot īpašu jaunākās tehnoloģijas audumu. Tā vieglais krokojums un iespaidīgā kapelas garuma šlepe garantē patiesi valdzinošu koptēlu.
Izmērs: 36-38

€390

€800

KĀZU KLEITA AMBER

Nāriņas tipa kāzu kleita Amber ir unikāla ar sarežģīto un smalko mežģīņu izšuvumu. Tas ar rokām veidots no trīs dažādu veidu mežģīnēm. Zīda audums kleitas augšdaļā padara vintage iedvesmoto tērpu īpaši izsmalcinātu.
Izmērs: 36 – 38

€450

€1460

KĀZU KLEITA DORIS

Trompetes silueta kāzu kleitā Doris smalkie spāņu mežģīņu izšuvumi kombinēti ar izteiksmīgākiem rakstiem korsetes daļā. Swarovski pērlīšu izšuvums uzsver kleitas mākslinieciskumu. Organzas, tilla un satīna kombinācija rada bohēmisku dizainu.
Izmērs: 36-38

€450

€1160

KĀZU KLEITA AISHA

Nāriņas tipa kāzu kleita Aisha ir kolekcijas elegances paraugs. Kleita veidota no četru veidu audumiem. Vintage iedvesmotie franču mežģīņu izšuvumi simbolizē sievišķību un graciozitāti. Kleitas muguras daļā smalka podziņu aizdare.
Izmērs: 36-38

€450

€1150

KĀZU KLEITA ZARA

Vissievišķīgākā no kolekcijas The Empress kāzu kleitām Zara veidota no zīda tilla kārtām. Vieglais, gaisīgais un elegantais tērps atspoguļo priekšstatus par pievilcību. Izsmalcinātie franču mežģīņu izšuvumi un daļēji caurspīdīgā korsete piešķir mūsdienīgu akcentu. Jostas daļu rotā šifona ziedi un Swarovski.
Izmērs: 36-38

€290

€720

KĀZU KLEITA RUBY

Vintage iedvesmotā kāzu kleita Ruby ir klasiska A-silueta jeb princeses kāzu kleita. Sirds formas kakla izgriezums pāriet caurspīdīgā bateau. Atkailinātā muguras daļa izcelta ar smalku spāņu mežģīņu un Swarovski izšuvumu.
Izmērs: 34-36

€450

€1170

KĀZU KLEITA IVY

Modernā mini kāzu kleita Ivy ir īpaša ar neparasto svārku daļu. Atkailinātā plecu daļa un sirds formas korsetes augšmala kombinēta ar caurspīdīgu mežģīņu virsjaciņu ar garajām piedurknēm. Kleitas eleganci pasvītro lentas rotājums.
Izmērs: 34-36

€250

€610

KĀZU KLEITA HEIDI

Magi bēšos un dzidri baltos toņos ieturētā kleita Heidi ir pirmšķirīgs A-silueta modelis, ko, pateicoties tā caurredzamajam pagarinātajam apmetnim, iespējams transformēt divos dažādos tērpos. Sievišķīgo kleitas augšdaļu rotā sirds formas dekoltē līnija un austrumu motīvu iedvesmotas mežģīņu aplikācijas, kas savijas ar klasiskā Eiropas stila izšuvumiem, dekorējot arī apmetņa apkakli. Lai izceltu kleitas izsmalcināto dizainu, tās vidukļa līnijā iestrādāta krāšņa kristālu jostiņa, kas savieno korseti un brīvi krītošo svārku daļu.
Izmērs: 34-36

€420

€880

KĀZU KLEITA VANESSA

Vanessa ir koķeti noslēpumains maksi garuma kāzu kleitas modelis, kas tūlītēji izstaro pārliecinošu sievišķību. Trompetes piegriezuma kleita veidota tā, lai perfekti akcentētu līgavas auguma aprises. Tās atkailinātā plecu līnija un romantiskā sirds formas korsete efektīgi kontrastē ar modeļa kuplo apakšdaļu, radot neatvairāmu kombināciju. Dzidri baltā toņa satīns visā garumā tiek rotāts ar smalku dekoratīva raksta mežģīņu audumu un to papildina matētu fliteru ornaments, kas kleitai piešķir īpaši krāšņu izpildījumu.
Izmērs: 34 – 36

€446

€1020

KĀZU KLEITA LYDIA

Apburošā A-silueta kāzu kleita Lydia ir kā oda modernai sievišķībai. No japāņu matētās organzas un satīna darinātā modeļa krāšņumu vēl vairāk izceļ vijīgas austrumu stila mežģīnes, kas bagātīgi rotā korseti un vidusdaļā iestiepjas visā apjomīgo svārku garumā. Aizmugurē kleitas augšdaļa veido noapaļotu izgriezumu, neuzkrītoši atsedzot muguru un ieskaujot to ar nemanāma rāvējslēdzēja aizdares palīdzību. Papildus smalkajām lencītēm plecu līnija tiek gaumīgi paspilgtināta ar 3D ziediem rotātu mežģīņu dekorāciju.
Izmērs: 34 – 36

€410

€850

KĀZU KLEITA NINA

Jutekliska, krāšņa un sapņaini romantiska – tieši tāda ir kolekcijas kleita Nina, kas ir radīta pasakas cienīgām kāzām. Brīvi krītošo A-siluetu veido gracioza korsetes tipa augšdaļa ar sirds veida dekoltē izgriezumu un atkailinātu plecu līniju kombinācijā ar efektīgiem svārkiem, ko rotā valdzinošs šķēlums un pagarināta šlepe. Kleitas virsējā kārta un puscaurspīdīgās piedurknes darinātas no delikātām mežģinēm, kas apvieno klasiskus Eiropas un bagātīgus austrumu motīvus, bet muguras daļu nosedz pagarināta podziņu rinda.
Izmērs: 36-38

€390

€1240

KĀZU KLEITA KIMBERLY

Mežģīņu nāriņas tipa kāzu kleita ar ziedu motīvu, ko akcentē toņu un audumu kombinācija jostas daļā, kas sānā papildināta ar dubultās, divu audumu bantes akcentu. Klasiskā un ieturētā kakla līnija kombinēta ar viegla caurspīdīguma atklāto korsetes augšmalu.
Kāzu kleitas piegulošo augšdaļu veido korsete un bolero jaciņa, kas dod līgavai iespēju variēt tērpu pēc savas izvēles jebkurā kāzu dienas mirklī. Aizmugurē kleitas eleganci papildina pogu rinda muguras vidū.
Izmērs: 34 -36

€390

€1070

KĀZU KLEITA ARIANNA

Asimetriskā korsetes daļa veido pīnes efektu vieglajā A-tipa jeb princeses kāzu kleitā Arianna. Korsetes augšmalu veido sirdsformas izliekums, ko papildina vieglas mežģīnes plecu daļa ar izteiktu ziedu motīvu. Kāzu kleitas jostiņu bagātīgi rotā ziedu un Swarovski izšuvums. Ziedu motīvs iegūst dominanci īpaši veidotajā svārku daļas virskārtā, kas pasvītro kleitas romantisko maigumu.
Podziņu un lentas aizdare kāzu kleitas aizmugurē papildina mežģīņu izsmalcinātību.
Izmērs: 36-38

€390

€790

KĀZU KLEITA FLORENCE

A-tipa jeb princeses silueta kāzu kleita ar brīvi krītošu, viegla auduma svārku daļu. Kleitas greznums un elegance izteikta tās korsetes mežģīņu un Swarovski izšuvumā, ko akcentē jostiņas centra rotājums. Korsetes augšmalas oriģinālā līnija padara tērpu aristokrātisku.
Izmērs: 36-38

€280

€720

KĀZU KLEITA BIANCA

Kombinēta tipa balles kleita. Kāzu kleitas priekšpusē veidots ieturēts mini, kas padara kleitu nedaudz ekstravagantu. Akcentēta sirdsformas kakla līnija. Korsetes daļā virzienā uz centru vērst drapējums, ko krāšņāku padara slīpi izvietots izšuvums ar ziedu motīvu. Izšuvumu īpaši smalku padara pērlīšu izmantojums un mežģīņu detaļas. Arī pats mežģīņu audums, kura veidu izvēlēsieties, pasūtot kāzu kleitu, ir roku darbs. Drapēta, mugurpusē izteikti kupla svārku daļa. Korsetes aizmugurē veidota aizdare ar lentu, kas lieliski papildina kleitas izsmalcinātību.
Izmērs: 34 – 36

€190

€690

KĀZU KLEITA CONSTANCE

Balles tipa kāzu kleita ar padziļinātu sirdsformas korsetes augšdaļu, bez plecu lentām. Kleitā kombinēts satīns un organza. Līgavas auguma līnijas skaisti izcels drapējums, korsetes vidusdaļā, kur līnijas tiecas uz centru. Korsetes aizmugures daļā aizdare ar lentu. Svārku daļa izteikti kupla (kuplumu var regulēt, izvēloties papildināt kleitu ar apakšsvārku), ko papildina pusapļa formas šlepe. No auduma veidoti trīsdimensionāli ziedi (viena līmeņa un dubulti) un ziedlapas veido elegantas kombinācijas. Centrālā izšuvuma daļa veidota ar grieztu mežģīni un Swarovski akmentiņiem.
Izmērs: 36 – 38

€390

€1990

KĀZU KLEITA MARCELEN

Balles tipa kāzu kleita. Trīs kārtu volānu rindas, ko veido viegls un gaisīgs audums, kas gandrīz rada spalvu pūkainuma efektu. Ar lentu papildināta korsetes aizdare.
Izmērs: 36 – 38

€390

€850

KĀZU KLEITA MAYA

Elegance un mūsdienīgums apvienots kombinētā tipa kāzu kleitas Maya dizainā. Bagātīgais mežģīnes izmantojums, sirdsformas izgriezums korsetē un noapaļotās līnijas papildinātas ar vieglu caurspīdīga tilla noņemamo svārku daļu.
Izmērs: 34 – 36

€190

€800

TOP