KĀZU KLEITA EMY

Emy ir neatvairāmi sievišķīga, mūsdienīga un izteikti kupla balles tipa kāzu kleita krēmīgi baltā tonī ar bagātīgiem ziedu formas mežģīņu izšuvumiem, kas rotā tērpu visā garumā. Tās majestātiskais piegriezums tiek atsvaidzināts ar viegli caurspīdīgām garajām piedurknēm un juteklisku mugurpuses izgriezumu, ko vidukļa daļā noslēdz romantiska satīna lenta, bet priekšpusē krāšņi papildina ziedu un kristālu elementu rotājums, kas pāriet efektīgos tilla auduma svārkos ar pagarināto šlepi īpaši svinīgam un neatvairāmam koptēlam.

€420

€1160

KĀZU KLEITA MELODY

No augstvērtīga zīda un zīda tilla darinātā kolekcijas kleita Melody ir oriģināla izvēle mūsdienīgas elegances cienītājām. Maigu pavasara vēsmu iedvesmoto A-silueta tērpu veido harmonisks divu toņu salikums, kas viscaur rotāts ar vijīgām franču zīda mežģīnēm. Papildu izsmalcinātību kleitai piešķir lēzenais kakla izgriezums, gaisīgas īsās piedurknes un korsetes aizdarei izmantotā secīgo podziņu rinda, bet kā galvenais akcents kalpo vidukļa daļas pērlīšu rotājums un mugurpusē pagarinātā šlepe.

€390

€870

KĀZU KLEITA KAROLINA

Viens no kolekcijas krāšņākajiem modeļiem – oriģinālā dizainā veidotā A-tipa kāzu kleita Karolina – apvieno karalisku eleganci un modernu grāciju, kas nepaliks nepamanīta. Smalkās mežģīņu auduma augšdaļas rotājumam izmantoti pamanāmi ziedu un pērlīšu akcenti, kas kombinēti ar lēzenas formas kakla izgriezumu un miniatūrām īsajām piedurknēm. Kleitas vidukļa līniju izceļ stilizēta bēšu ziedu un kristālu rotājumu jostiņa, bet apakšdaļā noslēdz vairākās kārtās klāti tilla volānsvārki ar efektīgu aizmugures pagarinājumu.

€420

€1130

KĀZU KLEITA ERIN

Krāšņa, izmeklēta un karaliski valdzinoša – tā varētu raksturot balles silueta kāzu kleitu Erin, kas darināta no ekskluzīva Japānas mikado satīna un liegi ieskauj valkātājas auguma līnijas. Tās mugurpusē padziļinātais V-veida izgriezums pauž laikam pāri stāvošu eleganci, kamēr korsetes lēzenā kakla līnija maigi atsedz valkātājas plecus. Kā tērpa galvenais akcents kalpo kontrastējoši kuplie svārki ar viduklī iestrādātu jostiņu un pagarināto šlepi.

€390

€800

KĀZU KLEITA EMMA

Aristokrātisku šarmu izstarojošā trompetes silueta kleita Emma veidota no inovatīva matētā samta satīna, kas liegi ieskauj valkātājas augumu, radot graciozu un pārdomātu koptēlu. Tās lakonisko augšdaļu rotā grezns ar rokām darinātu ziedu un pērlīšu plecu dekors, kas papildināts ar jaunākās tehnoloģijas 3D kristālu izšuvumiem. Modeļa aizmugurē iestrādāts moderns V-veida izgriezums, kas pārtop muguras līniju akcentējošā podziņu rindā un turpinās brīvi krītošā svārku daļā ar plūstošu pagarinājumu.

€350

€890

KĀZU KLEITA EVELIN

Sapņainā balles tipa kāzu kleita Evelin šarmē ar tās izsmalcināto dizainu, kam raksturīgs elpu aizraujošs izpildījums. To veido pirmšķirīga zīda, organzas un tilla auduma saspēles ar puscaurspīdīgiem elementiem miesas toņa korsetes daļā, kas rūpīga roku darba rezultātā izgreznota ar 3D mežģīnēm. Pērļu un fliteru rotājumiem klāti izšuvumi meistarīgi iestrādāti arī tērpa kuplajā svārku daļā, formējot vidukļa līniju un izstarojot svinīgu pabeigtību.

€390

€1160

KĀZU KLEITA ROBIN

Trauslas sievišķības klātbūtne caurstrāvo kolekcijas kolorīto kāzu kleitu Robin. Šī divtoņu modeļa efektīgo princeses siluetu veido vairāku slāņu zīda tilla maksi svārki dzirdi baltā krāsā, kas rotāti ar smalkām pērlītēm. Arī delikāto un auguma aprises izceļošo lencīšu korseti ar V-formas dekoltē padziļinājumu viscaur klāj bagātīgs pērlīšu nošuvums, ko mugurpusē noslēdz smalku podziņu rinda, viegli atsedzot plecu līniju īpaši krāšņam iznācienam.
Izmērs: 34-36

€320

€950

KĀZU KLEITA GEORGIA

Vijīgām zīda mežģīnēm viscaur izgreznotā kāzu kleita Georgia ir viens no kolekcijas romantiskākajiem modeļiem, kas darināts grezna vintage stila iedvesmotā manierē. Maigi baltā tērpa dizainu veido klasisks A-siluets ar elegantu V-veida dekoltē izgriezumu un vidukli izceļošu podziņu aizdari mugurpusē, kas teju saplūst ar līgavas auguma aprisēm. Kombinācijā ar gaisīgajiem maksi garuma svārkiem delikātā korsete garantē patiesi neatkārtojamu koptēlu.
Izmērs: 34-36

€280

€890

KĀZU KLEITA EDITH

Kolorītā A-silueta kāzu kleita Edith jau pirmajā acumirklī šarmē ar tās pārdomātajiem dizaina risinājumiem, sākot no greznas bezpiedurkņu korsetes ar puscaurspīdīgu dekoltē izgriezumu un plecu līnijas dekoriem līdz pat iespaidīgajiem satīna svārkiem ar plūstošu pagarinājumu mugurpusē. Tērpa sievišķīgo piegriezumu papildina sezonas aktualitāte – vairāku ar rokām darinātu mežģīņu salikums austrumu motīvos, ko spoži rotā pērlīšu un fliteru izšuvumi.
Izmērs: 34 – 36

€360

€1280

KĀZU KLEITA ANASTASIA

Maigi bēšos pūderkrāsas toņos ieturētā kleita Anastasia ir viens no kolekcijas greznākajiem modeļiem, ko raksturo izteiksmīgs balles tipa siluets, juteklisks dekoltē un muguras daļas izgriezums, kā arī pieguļoša piegriezuma garās piedurknes. Kleitas augšdaļu veido izsmalcināti 3D ziedu un mežģīņu-Swarowski kristālu izšuvumi un miesas krāsas auduma ielaidumi, savukārt kuplajai svārku daļai izmantoti vairākos slāņos klāti tilla, organzas un satīna audumi, kas turpinās karaliskā pagarinātajā šlepē.
Izmērs: 34-36

€490

€1150

KĀZU KLEITA DARCY

Darcy ir pirmklasīga A-silueta kāzu kleita sniegbaltā tonī, kas sevī iemieso juteklisku grāciju. Tā darināta no augstākās kvalitātes zīda un šifona, kas eleganti izceļ tērpa brīvi krītošo piegriezumu, maigi ieskaujot līgavas auguma aprises. Īpaši izsmalcinātu un vienmēr aktuālu akcentu kleitai piešķir mirdzošiem fliteriem rotāta mežģīņu korsete ar miniatūrām īsajām piedurknēm, gaumīgu sirds formas dekoltē līniju un padziļinātu muguras izgriezumu.
Izmērs: 34-36

€250

€610

KĀZU KLEITA MILEY

Mūsdienīgas elegances iedvesmotā A-silueta kāzu kleita Miley ir perfekta izvēle līgavām-sapņotājām. Tērpa unikālo dizainu raksturo augstvērtīga zīda un tilla princešu svārki ar pērlīšu izšuvumiem, ko harmoniski papildina puscaurspīdīga miesas toņa augšdaļa ar garajām piedurknēm, kas viscaur izdaiļota ar ziedu formas mežģīnēm un pērļu-fliteru rotājumiem. Īpaši neatvairāms izpildījums tiek panākts ar plecus atsedzošo mugurpuses V-formas izgriezumu.
Izmērs: 34-36

€390

€1070

KĀZU KLEITA ALEXANDRA

Alexandra – romantiskas sievišķības piesātināta balles tipa kāzu kleita divtoņu salikumā, kas žilbina ar apjomīgiem tilla maksi svārkiem un izteiktu dekoratīvo elementu pārbagātību. Tās rotāšanai izmantotas ar pērlēm un fliteriem bagātīgi izšūtas 3D ziedu formas mežģīnes, ko papildina viegli caurspīdīgās korsetes padziļinātais dekoltē padziļinājums un mugurpuses izgriezums. Īpaši efektīgs izpildījums tiek panākts ar svārku daļas pagarināto šlepi.
Izmērs: 34-36

€390

€1160

KĀZU KLEITA JENNA

Neatvairāmā balles tipa kāzu kleita Jenna cēli apvieno apjomīgo svārku daļu un korsetes veida augšdaļu, kas papildināta ar plecus atsedzošām un Swarowski kristālu rotātām lencēm un valdzinošu V-veida dekoltē izgriezumu. Liriskam akcentam tērpa pazeminātajā vidukļa daļā iestrādāta smalka lentes jostiņa ar banti. Viens no kolekcijas unikālākajiem modeļiem, kas radīts, izmantojot īpašu jaunākās tehnoloģijas audumu. Tā vieglais krokojums un iespaidīgā kapelas garuma šlepe garantē patiesi valdzinošu koptēlu.
Izmērs: 34-36

€220

€800

KĀZU KLEITA BRIELLA

Sievišķīgi romantiskā stilā ieturētā nāriņas piegriezuma kleita Briella pārliecinoši izceļ valkātājas auguma proporcijas. Tā darināta, kombinējot satīna, zīda, organzas un vairākās kārtās klāta tilla audumus, ko piedurknēs papildina ar rokām darinātas franču zīda mežģīnes un visā garumā daiļo bagātīgas ar pērlēm izšūtu mežģīņu aplikācijas. Korsetes tipa augšdaļa ar tās padziļināto V-veida dekoltē izgriezumu un kontrastējoši kuplā svārku daļa akcentē kleitas svinīgumu un rada sapņu kāzu cienīgu salikumu.
Izmērs: 34-38

€310

€1130

KĀZU KLEITA VANESSA

Vanessa ir koķeti noslēpumains maksi garuma kāzu kleitas modelis, kas tūlītēji izstaro pārliecinošu sievišķību. Trompetes piegriezuma kleita veidota tā, lai perfekti akcentētu līgavas auguma aprises. Tās atkailinātā plecu līnija un romantiskā sirds formas korsete efektīgi kontrastē ar modeļa kuplo apakšdaļu, radot neatvairāmu kombināciju. Dzidri baltā toņa satīns visā garumā tiek rotāts ar smalku dekoratīva raksta mežģīņu audumu un to papildina matētu fliteru ornaments, kas kleitai piešķir īpaši krāšņu izpildījumu.
Izmērs: 34 – 36

€310

€1020

KĀZU KLEITA DAISY

Šīs balles tipa kāzu kleitas neaizmistamo dizainu veido astoņas kārtas zīda tilla un daļēji caurredzamā korsete. Niansēs izstrādāti auduma ziedi papildināti ar Swarovski, akcentējot glamūru.
Izmērs: 34-36

€390

€950

KĀZU KLEITA DORIS

Trompetes silueta kāzu kleitā Doris smalkie spāņu mežģīņu izšuvumi kombinēti ar izteiksmīgākiem rakstiem korsetes daļā. Swarovski pērlīšu izšuvums uzsver kleitas mākslinieciskumu. Organzas, tilla un satīna kombinācija rada bohēmisku dizainu.
Izmērs: 36-38

€310

€1160

KĀZU KLEITA AISHA

Nāriņas tipa kāzu kleita Aisha ir kolekcijas elegances paraugs. Kleita veidota no četru veidu audumiem. Vintage iedvesmotie franču mežģīņu izšuvumi simbolizē sievišķību un graciozitāti. Kleitas muguras daļā smalka podziņu aizdare.
Izmērs: 34 – 36

€190

€1150

KĀZU KLEITA CONSTANCE

Balles tipa kāzu kleita ar padziļinātu sirdsformas korsetes augšdaļu, bez plecu lentām. Kleitā kombinēts satīns un organza. Līgavas auguma līnijas skaisti izcels drapējums, korsetes vidusdaļā, kur līnijas tiecas uz centru. Korsetes aizmugures daļā aizdare ar lentu. Svārku daļa izteikti kupla (kuplumu var regulēt, izvēloties papildināt kleitu ar apakšsvārku), ko papildina pusapļa formas šlepe. No auduma veidoti trīsdimensionāli ziedi (viena līmeņa un dubulti) un ziedlapas veido elegantas kombinācijas. Centrālā izšuvuma daļa veidota ar grieztu mežģīni un Swarovski akmentiņiem.
Izmērs: 34 – 38

€140

€1990

KĀZU KLEITA MARCELEN

Balles tipa kāzu kleita. Trīs kārtu volānu rindas, ko veido viegls un gaisīgs audums, kas gandrīz rada spalvu pūkainuma efektu. Ar lentu papildināta korsetes aizdare.
Izmērs: 36 – 38

€120

€850

KĀZU KLEITA IVY

Modernā mini kāzu kleita Ivy ir īpaša ar neparasto svārku daļu. Atkailinātā plecu daļa un sirds formas korsetes augšmala kombinēta ar caurspīdīgu mežģīņu virsjaciņu ar garajām piedurknēm. Kleitas eleganci pasvītro lentas rotājums.
Izmērs: 34 – 36

€50

€800

TOP